• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    AUDIAC: No teda v prudsim kopci bys mel mit rozhodne tendenci jit spis dopredu!
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: tuhle tendenci mám jen při shreddingu, ježdění v bordelu a po trávě, aby se mi nehryzly přední kolečka..třeba to máš daný tim, jaký máš prkno..jezdi tak, jak je ti to pohodlný a jak ti přijde, že máš nejlepčí stabilitu
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    GARFIELD: zatim jezdim jak posranej :) mam 44" pintail, takže místa na nohy spousta a tak si držim dost širokej stance jako na snb.
    SIMEC: v tucku chápu, že to jinak ani nejde, ale normálně (hlavně v "prudším" kopci) mám tendenci jít s váhou spíš na zadek jako bych jel v prašanu. možná za to částečně můžou ty supertočivý revenge, přijdu si jak na surfu/v hlubokym prašanu
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: při bombingu v tucku máš celou váhu na přední ( http://www.lushlongboards.com/longboarding/racing-tuck-c-351_322_223_259_228.html ) když stojíš v pozici "jako na snb" tak při jízdě z kopce se mě osobně jede nejlíp když mám většinu váhy na přední a vzadu jen trochu, při freeridu a točkách a kravinkách to už pak záleží na tom, jak váhu zrovna potřebuješ, takže zase jak na snb..ale při jízdě z kopce určitě nikdy né většinu váhy na zadní .)
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    AUDIAC: asi zalezi na tom, co mas za desku a jakym zpusobem jezdis

    ja kdyz jedu na svym pintailu a delam kratky oblouky tak mam treba nohy hodne u sebe a vahu tak nejak na obou, kdyz delam delsi, tak to mam dost podobne snowboardu a nohy daleko

    jako to bombit rychle z kopce, to ti bohuzel neporadim :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    pitomej dotaz, ale přece: na který noze by měla spočívat váha? na přední jako na snb, nebo na zadní jako na surfu?
    ESY
    ESY --- ---
    tak jsem tam na tu na tu nastensku zanesl i ten muj kus dreva :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    na první pokus docela ujdou, ted jsem zvědav co vydrží...
    VZDYKY
    VZDYKY --- ---
    Na sporilove na konecnej zastavke 11 som jazdil pred chvilou ja so spolubydlom... Teraz sme sa zastavili na jedno v prvni pivni tramwayi a uvidime ci este vyrazime
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    nejezdili ste nahodou dneska nekdo na konecny 11 na sporilove?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: hm, to vypadá dobře... koukám, ty si za chvilku otevřeš board muzeum tímhle tempem sbírání desek :)
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: to vypada jako supr zalezitost :]
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    z emailové komunikace s panem Škrabalem ( http://www.deskyskrabal.4fan.cz/ ) vyplynulo, že již má vymyšlenou technologii pro výrobu droplých desek a snad během zimy vzniknou první dropnutá prkna, tak kdo se chystá na jaro pořídit dropnutou desku (ať už topmount či drop-thru), toho by rozšíření portfolia pana Škrabala mohlo dost zajímat .. osobně mám v hlavě long distance pushing desku s výrazným 1,5-2" dropem + drop-thru, zkrátka prkno, na který když fouknu 85mm kola, pořád budu níž u země, než s 0,5" dropem a 75mm kolama:)
    PŘ.: http://farm6.static.flickr.com/5019/5513507158_b521f2485b.jpg , http://www.subsonicskateboards.com/sites/default/files/images/gt40low.jpg , https://lh5.googleusercontent.com/-nAz7fRidSZU/TnLmAL4e_HI/AAAAAAAABVQ/6MKOuM6tjFw/s640/IMAG0423.jpg
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: dík ;)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: máš to na nástěnce,
    VŠEM: navrhuji, nové přírůstky+aktualizace setupů na nástěnce dávat nahoru..zkrátka aby "čím novější,/aktuálnější tím výš"
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: aha no :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: ale ta stránka je pěkně naprd. nejdřív nešli kloudně vkládat obrázky, v chromu sem to nedal, jen v ie a přitom tam píšou že to maj optimalizovaný pro chrome..ani editovat text mi nejde, uložim a nic..šmé.)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Jj je to jen asfalt, i sem jim psal kdyz delali ty nove stranky, at se treba spoji nebo tak. Neodepsali, takze asi bohuzel :(
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: jj máš pravdu já jsem měl za to že se to týká např i downhillu na mtb což už bych se skejtama atd. míchat nechtěl (podle kopce Libín u Prachatic, kde se na mtb jezdí) ale pokud ten web mapuje jen asfalt pak OK
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Musim odporovat :) long neni jedina downhillova hracka, asfalt je stejnej a stejne sirokej pro vsechny, no ne? kdyz by pridavali spoty lidi ze vsech odvetvi, byla by vetsi databaze... Jakej vidis smysl v tom se separovat? Pro to tam staci zaskrtnout longboard a zobrazi se jen spoty vhodne pro long Samo at si dela kazdej co chce, mne jenom prisla velka skoda nevyuzit vyborny stranky co se technickyho provedeni a poctu spotu tyce a vytvaret dalsi se stejnou tematikou (kvalitu posudte sami)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Mimořádná příležitost ke kvalitnímu pojezdu:



    nejlepší je asi vytečkovaný úsek od Světlíku směr Větřní, je to dlouhý a jde to pustit aniž by se člověk dostal cca nad 50kmh, zajezdí si tam každej, povrch viz. foto .. jinak i úsek nad Frymburkem a ve Větřní je super (ve Větřní jen dolní polovina kopce)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    já to znám, je to dobrý, ale "bandě" jde nejspíš o to vytvořit mapu pouze pro longboarding..což dává smysl (alespoň mě).. jediný co by to chtělo, aby ty spoty mohli přidávat rovnou lidi..ale kdoví jak by to pak dopadlo.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam