• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Díky všem, i těm, co nevěřili!!
    Pavel Šimeček - Poděkování za podporu v souvislosti s longboard tripem kolem ČR
    http://pavelsimecek.tumblr.com/...52131270950/podekovani-za-podporu-v-souvislosti-s-longboard-tripem
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ...a bude se footbreakovat o106
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    OUBI: jestli mi k tomu přihodíš i teleskopický pádlo od Kahuny tak to beru hh 8)
    OUBI
    OUBI --- ---
    Ahoj prodavam longa,tak kdyztak posta ;-) [ OFFERINGNABÍZÍM: Longboard Palisades / Praha / 2000 CZK ]
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    LOP4TA: hahaha :D drsnej flastspot no :D
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    LOP4TA: No, tak vidíš že madrid vs. iveco nic moc :D
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HONZINFLICEK: jo, tomu rikam poradne slidovani. mi pripomina testovani apexe pod hummerem :D

    LUCKY_MAN: nz snad ho jeste bude mit.
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    LOP4TA: Jdu mu napsat, jestli to je aktuální ještě. Dík.
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Jinak mi kamarád vyrobil kopii vandala - ještě na ní chyběj trucky a kolečka, nemáte někdo v garáži na dně krabice nějaký? Klidně jetý, odřený dosekaný trucky, kolečka, ložiska, vezmu cokoli na čem budu moct jezdit, než zas našetřim na nějakej lepší setup ;-)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Jojo, je to z pod auta, přešel jsem silnici, hážu prkno na zem, že na něj doskočim a pojedu dál, ale bohužel jsem přední kolečka zasadil přímo do nějaký spáry, takže sme se skejtem nemohli pokračovat stejným směrem - já šel dopředu, prkno dozadu - zpátky do silnice... Normálně na ní projede tak jedno auto za pět minut, no a zrovna teď to byla nějaká skříňová dodávka, řídič nestihl nic :D Blbý je, že kdyby board stihl ujet ještě 20-30 cm, tak by ho kolo vzalo středem, prohnul by se na zem a pak zase narovnal, bohužel se kolo tý dodávky zaseklo mezi moje kolečko a prkno hned u trucku, výsledek vidíte...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    HONZINFLICEK: tohle vypada jako tlacene pod kolem auta :) popripade vybouchle koleso ve fakt velike rychlosi.... Tak hadam :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: fuckshit jak se ti to stalo??? s jedním truckem nevím, ale o dvě kolečka by mohli mít zájem slalomáři (koukám že mají ostré hrany)..ti montují jiné tvrdosti kol dopředu a jiné dozadu a často kola po dvou kupují
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    LUCKY_MAN: Madrid bamboo feather pen je supr, jezdilo se mi fakt dobře :)
    Bohužel před pár týdny:


    Jo, a nevíte, co se dá dělat se 3 kolečkama, a jedním truckem? :D
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Projel jsem na FB longboard bazar ...a nic moc, tak to zkouším i tady:
    Koupím jetý long, typově něco jako tohle:
    nebo
    Kosmetické vady neřeším, sám mu pár šrámů jistě přidám. Cena od 2000 do 4000,-Kč...(??). Předem děkuji za nabídky (do pošty třeba).
    YNOR
    YNOR --- ---
    Nejaky starsi pintail, nebo nabidnete proste...
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    vedel bych, ale holcici spis, kdyztak posta
    YNOR
    YNOR --- ---
    prodá někdo long do dvojky? :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: no já ne :)
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: ok apdejtnuto!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam