• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MAJDULE: zalezi jak vezmes tu osu. Osove soumerny podle jedne osy jsou obe, to druhe je dokonce stredove soumerne protoze je soumerne podle obou pravouhlych os :-) a sorry ze ti neporadim ;-)
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    hoj, předem díky za diskuzi ohledně čištění ložisek! :) Ještě jsem se k tomu upřímně nedostala, ale některé z vašich rad určitě využiju, takže díky, díky!

    Řeším teď pro kamarádku prkno. Potřebovala bych znát váš názor na dvě, která si našla na netu. Chtěla by bambusáka a samozřejmě za co nejnižší cenu. Našly jsme na netu tyto dvě prkna:

    Longboard Paradise Bamboo Sun Drop Through 42"
    http://www.powerkite.cz/e-shop/longboardy/longboard-paradise-bamboo-sun-drop-through-42?vmcchk=1

    Ninetysixty - BooBam longboard
    http://www.johnny-longboard.cz/...ongboard/eshop/1-1-LONGBOARDY/0/5/198-Ninetysixty-BooBam-longboard

    Lépe na mě působí Paradise bamboo, protože je osově souměrný, není to přímo downhill, ale víceúčelové prkno, asi lepší ložiska (abec 7), je to 100% bambus a získá k tomu navíc helmu (oh yeah! :)). Ráda bych našla i někoho, kdo vlastní některé z prken a třeba se na něm chvilku někd projela, ale to už je věc asi náhody ;).

    Díky a vaše názory a připomínky!
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MAJDULE:
    Skate con muletas / Skate with crutches - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9LNaWSnT4SU
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SQUATBOSS: stačí si zlomit nohu a máš tyče rovnou dvě :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Kdyby někdo chtěl, zbavuju se 2x jetý desky (freestyle/dancing/cruising), a dám k ní za 500 Paris trucky.. Deska + trucky = 1500,- [ OFFERINGNABÍZÍM: Longboard (deska+trucky) / Lipno nad Vltavou / 1500 CZK ]
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    podle fotky bych bral bych madrid
    ESY
    ESY --- ---
    SHADY: ja mam svoji zelenou zvejkacku s fijalovejma :D takze asi ne necham madrid apro slecnu.
    ESY
    ESY --- ---
    ja bych vzal madrida, ma ruzovy kolecka!
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MOMO: tvé mínus :) ty prkna jsou prašť jako uhoď, rozhodni se podle toho, jestli chceš kratší, nebo delší
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MOMO: některý prkna od Madridu ujdou, záleží na co to chceš, maj takový "vozítka" většinou.. za pět litrů z ebaye je fakt kravina to kupovat protože v čr stojí snad i míň nebo max stejně.. za 5 příp 5500 doporučuju prkno složit, desku si můžeš nechat vyrobit a nadiktovat si tvar jakej chceš, dle toho, jakej jízdní styl chceš jezdit
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    postřeh z Kozakov Challenge pro ty, co tu sháněli jetý kolečka - jelikož rideři na jednom setu jedou maximálně pár heatů, tak je potom někteří prodávájí kolem pětikila, aby měli na další závody nebo spíš na párty :) já si odnes Seismic Speed Vent prakticky sotva zajetý. příští víkend se jede Grim Mountain http://grimmountain.cz, kousek od Litvínova
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    do uterka cas, pak je vracim do obchodu
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    jel bych se podívat ale mohl bych později dnes v noci nebo zítra, je mi jedno kdy. Nechcete mě někdo odvézt z Prahy? Na béňo bych přispěl a panáka zaplatil.
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    LOP4TA:
    SHADY:
    mam lost subscorcher a tyhle trucky jsou na moje prkno moc nizky
    protoze to prkno co mam je hodne siroky jestli nekdo mate zajem cinkneteme mi
    nechal bych je za 1000
    tel 733782312
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LUCKY_MAN: obvykle tam stačí zařvat "nyxáci jdou na panáka" a vždycky se někdo najde :) třeba já se loni zlískal takovym způsobem, že si jeden druhýho nepamatujeme a až nedávno jsme zjistili, že ty divný lidi, se kterejma jsme tam tak lili, bylo místní osazenstvo
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SHADY: ah jasne nevsim sem si diky. tak ty nevyuziju
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    CHORBON: jakto ze ti nejdou?
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    AUDIAC: Tyjo, jako na zítra ještě nic extra nemám a účast DJ´s Burian+Kománková mě hodně láká. A navíc, když ty mejdany všichni tak moc chválí...včetně tebe....jenže všechny svý kaliče jsem zorganizoval až na sobotu... :-)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LUCKY_MAN: no to je jasný, my tam z tohodle důvodu jedeme už v pátek :D na kozákovskou párty jen tak něco nemá!
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    AUDIAC: Yes, v sobotu odpoledne....na kukacku...a hlavne pak na vecerni program ve stanu....ten me laka mozna i vic, nez zavody... :-D (Pac nevim, zda koukanim na mistry sveta se neco naucim :-) ).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam