• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    LETUSK
    LETUSK --- ---
    SHADY: to já čekal na prkno skoro 14 dní přitom všechno bylo udajně skladem ....žádnýho vysvětlení jsem se nedočkal a tak tajně doufám že stímhle přístupem brzo zkrachuje:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SHADY: boom longboardingu s sebou bohužel nese jeden nešvar..umožňuje prodej naprostých totálních shitů za nekřesťanský peníze, přestože se za stejnou nebo max o lehce vyšší cenu dá jezdit na kvalitní věci..a je to jen o tom, že lidi nemaj cit pro nakupování..na jednu stranu všichni hekaj jak nemaj peníze, na druhou stranu pak vypláznou hrozný částky za věci hodný recyklace
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    MAJDULE: bral bych tohle
    Ninetysixty - BooBam longboard
    pac ma lepsi rozmery
    je kratsi a sirsi
    ale jen muj nazor
    myslim ze te nechaj to projet na prodejne
    dej na prvni dojem!!!!
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    JANREITMAJER: spíš jsem pro něj neměl využití, jezdim víc jiný styly teď a na ten freestyle co dělám mi postačuje cyclone
    JANREITMAJER
    JANREITMAJER --- ---
    SIMEC: heh, tak zrovna na tohle prkno jsem byl zvědav, jak Ti sedne ;) takže asi nesedlo, což?
    ESY
    ESY --- ---
    stejne to co clovek chce delat na prkne nez si ho poridi a potom co si ho poriidi se dost zmeni :) takze na zacatek bych bral neco univerzalnesjiho :) a je to jedno..


    Ja sem donedavna porad chctel neakej takovej carve/slide styl doklidu. a posledni dobou me cim dal tim vic lakaj kopce:)
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SHADY: chce na tom stát a druhou nohou se odrážet, když potká kopec, tak ho sjet :D..... v krátkosti dancing nee, downhill nee, curving joo, freestyle joo, sliding trochu joo
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MAJDULE: zalezi jak vezmes tu osu. Osove soumerny podle jedne osy jsou obe, to druhe je dokonce stredove soumerne protoze je soumerne podle obou pravouhlych os :-) a sorry ze ti neporadim ;-)
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    hoj, předem díky za diskuzi ohledně čištění ložisek! :) Ještě jsem se k tomu upřímně nedostala, ale některé z vašich rad určitě využiju, takže díky, díky!

    Řeším teď pro kamarádku prkno. Potřebovala bych znát váš názor na dvě, která si našla na netu. Chtěla by bambusáka a samozřejmě za co nejnižší cenu. Našly jsme na netu tyto dvě prkna:

    Longboard Paradise Bamboo Sun Drop Through 42"
    http://www.powerkite.cz/e-shop/longboardy/longboard-paradise-bamboo-sun-drop-through-42?vmcchk=1

    Ninetysixty - BooBam longboard
    http://www.johnny-longboard.cz/...ongboard/eshop/1-1-LONGBOARDY/0/5/198-Ninetysixty-BooBam-longboard

    Lépe na mě působí Paradise bamboo, protože je osově souměrný, není to přímo downhill, ale víceúčelové prkno, asi lepší ložiska (abec 7), je to 100% bambus a získá k tomu navíc helmu (oh yeah! :)). Ráda bych našla i někoho, kdo vlastní některé z prken a třeba se na něm chvilku někd projela, ale to už je věc asi náhody ;).

    Díky a vaše názory a připomínky!
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MAJDULE:
    Skate con muletas / Skate with crutches - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9LNaWSnT4SU
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SQUATBOSS: stačí si zlomit nohu a máš tyče rovnou dvě :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Kdyby někdo chtěl, zbavuju se 2x jetý desky (freestyle/dancing/cruising), a dám k ní za 500 Paris trucky.. Deska + trucky = 1500,- [ OFFERINGNABÍZÍM: Longboard (deska+trucky) / Lipno nad Vltavou / 1500 CZK ]
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    podle fotky bych bral bych madrid
    ESY
    ESY --- ---
    SHADY: ja mam svoji zelenou zvejkacku s fijalovejma :D takze asi ne necham madrid apro slecnu.
    ESY
    ESY --- ---
    ja bych vzal madrida, ma ruzovy kolecka!
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MOMO: tvé mínus :) ty prkna jsou prašť jako uhoď, rozhodni se podle toho, jestli chceš kratší, nebo delší
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MOMO: některý prkna od Madridu ujdou, záleží na co to chceš, maj takový "vozítka" většinou.. za pět litrů z ebaye je fakt kravina to kupovat protože v čr stojí snad i míň nebo max stejně.. za 5 příp 5500 doporučuju prkno složit, desku si můžeš nechat vyrobit a nadiktovat si tvar jakej chceš, dle toho, jakej jízdní styl chceš jezdit
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    postřeh z Kozakov Challenge pro ty, co tu sháněli jetý kolečka - jelikož rideři na jednom setu jedou maximálně pár heatů, tak je potom někteří prodávájí kolem pětikila, aby měli na další závody nebo spíš na párty :) já si odnes Seismic Speed Vent prakticky sotva zajetý. příští víkend se jede Grim Mountain http://grimmountain.cz, kousek od Litvínova
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    do uterka cas, pak je vracim do obchodu
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    jel bych se podívat ale mohl bych později dnes v noci nebo zítra, je mi jedno kdy. Nechcete mě někdo odvézt z Prahy? Na béňo bych přispěl a panáka zaplatil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam