• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    STU: Ajajaj, tak to bude ono, na to se ještě musíme mrknout. u nás se to právě zobrazuje v pořádku. Každopádně díky moc za upozornění.
    STU
    STU --- ---
    LUKASKITERCZ: jestli ten problem s diakritikou u fontu v menu nebude treba zpusobenej tim, ze ten danej font mas v kompu? kazdej kdo ho nema, to ma vysypany...
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    Co se týká ještě expedice zboží, tak toho co je skladem jsou uvedeny počty a toto budeme teď expedovat ještě tentýž den pokud se to objedná cca do 12:00 nebo druhý den po objednání. U toho co není skladem je dodací doba 7-10dnů včetně doručení k zákazníkovi.
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    Díky za vaše názory. Prázdné položky v menu budou doplněny cca do týdne. Nové produkty doplňujeme teďka každý den. Pozměnili jsme mimo web i interní systém celého fungování a zákaznický servis a objednávky má nyní nastarost jiný člověk než měl doposud. Co se týká diakritiky, tak sem asi slepej ale nevidím v ní žádný problém.
    STU
    STU --- ---
    LUKASKITERCZ: tak k zapracovani na kabate doporucuju vynechat polozky ktery mate prazdny, nebo nastavit jejich skryvani... viz integralni helmy treba - No products found which match your selection. hlavni je mit polozku v menu, ze? :)
    k diakritice v menu lepsi se asi nevyjadrovat :)
    zmenil se majitel? nebo clovek co se stara o objednavky? protoze jestli ne, tak vsechny zmeny jsou k nicemu
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    Omlouvám se za reklamu, ale rád bych vám představil Longboarding.cz na novém systému, v novém kabátě (na kterém se bude ještě pracovat), s novými produkty, aktuálními skladovými zásobami a předevšim s kvalitnějším zákaznickým servisem: http://www.longboarding.cz/
    MR_NOBODY
    MR_NOBODY --- ---
    Kozakov Challenge 2013 Highlights
    http://vimeo.com/72094908
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    chci slecne k narozkam postavit nkej mestskej cruiser, rybu na vetsich kolech a idealne lb truckach.desku mam, nemate nekdo nejaky zachovaly levnejsi kola nebo trucky, z kterejch by jeste mohla byt radost?,)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    kdybyste náhodou měli cestu kolem Železný Rudy, tak určitě vemte prkno a zajeďte na Velký Javor. z Brennes do Bavorský Rudy vede 7km krásnýho asfaltu plnýho mírných i ostrých zatáček, sklon odhadem 7-12%. teď tamtudy sice vede objížďka, takže provoz vyšší, nicméně během pár týdnů by to měli mít hotový a pak tamtudy projedou tak dvě auta za hodinu.
    http://goo.gl/maps/vaxrH
    STU
    STU --- ---
    Wheel Shields: Innovative Longboarding Accessories – Beartooth Longboards
    http://beartoothlongboards.com/?p=991
    MALIPRINC
    MALIPRINC --- ---
    nemate nekdo doma pls nejake prkno na prodej ci vymenu?? moje 120 cm prkno moc dlouhe a tezke na jezdeni po praze. na dlouhe plaze ve spanelsku super . ale tady fakt ne . hledam neco max do 80 cm. dik
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NOMAAD: aha, Choc znám, od nich jsem kdysi dávno měl snb. jako vypadají dobře ty jejich longy...
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    AUDIAC: No já bych do toho šel.Klukům z Owl fandím jako každýmu,ale tohle za tu cenu.....Dřív se to jmenovalo Choc,dělali jedny z prvních snb v čechách,teď už jen boardercross speciály plust tyhle krasavice.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    otázka předání je vyřešena. rád bych tu trochu oživil nástěnku a napadlo mě, že by nebylo od věci zmapovat tu český výrobce. ne, že bych byl nějakej nacionalista, ale je to podle mě zajímavá alternativa k velkejm značkám ať už co se týče ceny nebo možnosti úprav na míru. je jich spousta, ale hodně jich je poměrně neznámejch a obtížně dohledatelnejch, tak pokud vás někdo napadne, stačí hodit název a já už kdyžtak najdu web apod.

    co mě tak z hlavy napadá, co se tu v poslední době řešilo: mania, owl, mayhem, ocb, tides, goonch...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SCHEEZE: ok, řeším s Nyxem možnost předání práv. je tu někdo, kdo se chce (v případě kladný reakce od Nyxe) zhostit role vlastníka diskuze?

    můžu se toho eventuálně zhostit i já, pokud se k tomu nikdo nebude mít, ale jde mi primárně o to, aby to měl v ruce někdo, kdo sem pravidelně chodí.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: v pohodě, já jen že už jsem se málem leknul, že od dob mýho pobytu na škole změnili fyzikální zákony :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: sorry samozřejmě jsem myslel vypodložit vpředu ;))
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    AUDIAC: vzdyt ano, nejde o zadny puc. Jen takhle se to da udelat pokud nekdo tu vuli a chut delat spravce ma
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SCHEEZE: já osobně nijak netoužím po právech a nechci tu dělat nějakej puč, jen myslím, že by bylo dobrý, aby to měl v rukou někdo, kdo sem chodí a je aktivní.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    AUDIAC: kontaktuj primo NYXe ;-) nekde bude napoveda jak spravne prevzit diskusi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam