• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    STU
    STU --- ---
    premejslim nad novejma koleckama, mate nekdo nejaky zkusenosti s temahle?
    http://www.longboarding.cz/produkt/kolecka-blood-orange-morgan-pro-model-70mm-wheels/
    docela by me zajimlo porovnani s morongama
    http://www.longboarding.cz/...moronga/http://www.longboarding.cz/produkt/kolecka-orangatang-moronga/
    pripadne nejakej jinej typ na freeride a sliding? a cim cistite loziska? ma smysl toto?
    Skanunu - 2v1 - čistič a olej
    http://www.honzovy-longboardy.cz/kategorie/1813-skanunu-2v1-cistic-a-olej.html
    diky za odpovedi ;)
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    a jednu z dneska jeste, posledni vodbocka nezustala nepokrtena
    .. nepotrebujes hlavu, jedes si to srdcem:]
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    STU: hjustne hjustne prepinam!.]
    STU
    STU --- ---
    WELITELKA: ten povrch vypada prdacky :) ty jo... jsem cetl "nadrazenost" :D nadrzenost je uple v poradku :D taky cejtim pnuti kdyz vidim hezkej kopec s asfaltem :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WELITELKA: ta je vždy vítaná : ))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    padesatka neni na zacatecnika tak mala rychlost none? vcera byl desne dobrej den, omluvte moji nadrzenost:]
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    hehe na pujcovani tady mame jednu specialni rakvicku:] ta vytresta kazdyho pitomce.] ..ne ze bychom je do toho tlacili..
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    boze to je blb.. :D jinak s tim pujcovanim mam hromadu zkusenosti.. mam longa porad u sebe takze porad opili kamaradi i neznami to chtej mermomoci zkouset a kdyz nepomuze zadne varovani tak jim to vetsinou pujcim a rozbijou se.. hlavne zensky sou na tohle expertky :) tuhle pred crossem na zastavce to po mne chtela borka na 5cm podpatcich ktera sotva chodila :D kdysi to kamosovi podjelo zpusobem ze nohy leteli vzhuru a hlava rovnou na beton.. nastesti sem to trochu cekal tak jsem stal za nim a zachytil jsem ho a spadli sme oba... dodnes mi je za to vdecnej :D
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Tři tejdny zpátky sme volali sanitku... Pád v 50 km/h, bez helmy, rovnou na týl... Borec pobyl 12 dnů na JIPce s prasklou lebkou a krvácením do mozku, nicméně už je doma a zdá se, že bez následků (fuckin' luck) + je, že už máme všichni helmy... Pohled na kámoše smrkajícího mozkomíšní mok donutí k zamyšlení...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    STU: ona to fakt je prdel, než se přihodí nějakej průser..inu, přirozený výběr a kdo chce kam .)
    STU
    STU --- ---
    SIMEC: mam pocit ze takovy typy jsou vsude... onehda jsem byl na jednom slusnim kopci a par lidi me tam ukecavalo, at pujcim prkno jejich znamymu, ze to sice neumi, moc se rozbije, ale jemu to nevadi a oni budou mit srandu... jako wtf?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    STU: no, týpek kromě toho že neměl helmu, asi nemá ani mozek .) jinak nechápu proč se nepustil jakmile mu to začalo woblovat.. adept na darwinovku, co měl zrovna celkem štěstí
    STU
    STU --- ---
    WELITELKA: pekne :) vsichni v poradku?
    My 40 mph longboard crash
    https://www.youtube.com/watch?v=iYb7PccMAmo
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    s vlekem se to lepe longbord:] tak jsme jim tu dalnici stihli pokrtit nezli ji rano zavalej motory:]
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARC_ELLE: záleží na společnosti. KLM je trochu něco jiného než Volotea nebo EasyJet. S KLM jsem neměl také žádný problém, ale ti ti dají i tu vodu na palubě zadarmo. ;-)
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    CHORBON: letěla jsem teď z JAR do Amstru a pak z Amstru do Phy s KLM a žádný problém. Trucky jsem dala do zavazadla a desku a příruční zavazadlo s sebou do letadla. Žádný příplatek ani pozastavení se nad tím, že mám něco mimo limit a více než 1 přír. zavazadlo..ale to možná proto, že to byl mezikontinentální let..
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SCHEEZE: danke
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    A hlavně nebudeš za blbce jako ti všichni co buď neumí číst nebo si myslí že jim to projde a nechápou co znamená jedno zavazadlo a že kabelka se počítá jako zavazadlo a musí být v vevnitř v tom větším zavazadle a musí se vejít do toho limitu. Pak tam do toho buší pomalu kladivem a lámou kolečka u kufru aby se tam vešli. Mě to vždycky tolik pobaví, že za tu srandu se na to dívat a nem,odlit se abych prošel si dám raději ty 400. Pak si s sebou mohu vzít i pěnu na holení a náhradní žiletky, velkou zubní pastu a parfém a nesmrdím tolik při návratu :-D Do letadla už si beru jen knihu a vodu co si koupím za nekřesťanské peníze až na letišti aby mě nebolela hlava ze změny tlaku při přistání. A hlavně si do letadla beru jen nejnutnější oblečení dle počasí po příletu aby mi nebyla zima jak v klimatizovaném letadle tak abych se nepekl po příletu už v hale nebo nenosil v ruce tři svetry. Pro někoho může být 1000 moc ale za tu legraci a pohodu(cestovat jako běloch) si člověk musí zaplatit.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    CHORBON: připlácí se strašně moc. Zaplť si zavazadlo který je caa za 400 na jeden let. Jinak zaplatíš za překročení rozměru na letišti 50 EUR ;-)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SCHEEZE:
    GANCARCIK:
    chci jet za kamosem do Londonu a trochu tam pojezdit…
    no a vsude ctu o rozmeru zavazadla a to longboard neda ale na vahu bych to dal
    tak treba kolik se priplati nebo tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam