• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    JATRO: kdyby misto zazdeni spis premejsleli o tom jak z nedostatku udelat prednost. co treba cedule s napisem: vstup na vlastni nebezci potazmo prejeme vam krasnou a bezbolestnou jizdu:]
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Ten asfalt je novej, hladkej a pěkně vostrej. Ukážu ti zadnici, jestli chceš :-)
    JATRO
    JATRO --- ---
    VOJTEK: neříkám, že s tím souhlasím... spíš jsem se taky zasmál :)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    VOJTEK: přesně jako co se kolem toho točí za cirkus to je hrozný :D a článek co sem někdo házel jak byl psanej anglicky byl taky plnej nesmyslů... Vypadal jak psanej pro ostatní aby viděli jakej je autor frikulin. Jak tam psal jakej je to downhill a jak musíš jet rychle a jak za tykaj lidi :D omg
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    JATRO: jinak ten článek je teda pěkná hovadina...prej čtyřmetrový zdi. a mluvčí metrostavu je asi taky pablb...5% klesání je moc nebezpečný a je tam hrubej asfalt...to ať mi teda řekne kde je ještě hladší a hned tam jedu :)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SUSMEN:
    NEENA:
    JATRO:
    uz bych se na to vykaslal, na fb ted ctu, ze mimo nas chytli vcera i jinou skupinku...na nas byli celkem v pohode, ale pak uz prej vyhruzky pokutou...
    JATRO
    JATRO --- ---
    vypadá, že si to hlídají
    Kdo nebyl v Blance, není cool. Další skejťáci sjížděli tunel a čapli je strážníci - METRO.cz
    http://www.metro.cz/...nel-a-capli-je-straznici-1xh-/co-se-deje.aspx?c=A141106_145712_co-se-deje_bel
    NEENA
    NEENA --- ---
    SUSMEN: kdyztak se ozvu, ale vcera prijeli statni (cca deset vecer), nastesti jen vystraha s tim, ze pokud se nevratime, spravni rizeni.. tak jsme radsi zmizli nejblizsim vylezem
    YORKI
    YORKI --- ---
    STU: rekl bych,ze pres noc lepsi.atmosfera a jistota,ze tam nebudou delnici.
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Ja bych jel v sobotu kolem pul desaty vecer, prida se nekdo?
    STU
    STU --- ---
    da se jedit přes den? nebo je lepsi vecer/v noci?
    YORKI
    YORKI --- ---
    Je to super a je to legal! ;)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    MAJDULE: pyramida je urcite mnohem vys nez letná.. ale mezi temi tunely se dá prolejzat
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    NEENA: já zkoušela z Letný kus od Sparty a tam se to ze začátku akorát rozjede, asi i víc než od Pyramidy, ale pak zase o to je brutálnější to stoupání a vylezeš jinou dírou u Pyramidy.
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SCUBA: přesně tvrdý mýdlo (ne gel) nebo pánský suchý deodorant ;)
    NEENA
    NEENA --- ---
    nezkousel nekdo opacnej smer? usek z kopce mi prisel kratkej, ale mozna jen zdani, kdyz to jede ze..)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Leze se tam z křižovatky pod pyramidou a vylézá se druhou stranou v troji. Je to zhruba 6.5km tak podle skillu
    STU
    STU --- ---
    Prosim, poradte :)
    kdybych chtěl o vikendu projet blanku, kudy se tam leze? kudy se leze ven? jak dlouho zhruba trva jizda? mate někdo mapku? :)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    U mne Teda vrzal vždy jen pivot Cup když se namocil.. Jakýkoliv odmašťovac to spravi
    SVATY
    SVATY --- ---
    SCUBA: Mýdlo pomáhá, nový bushingy vržou vždycky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam