• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    87HIGHFLYER: zkus tyhle https://www.muirskate.com/.../wheels/69843/70mm-remember-savannah-slamma-longboard-skateboard-wheels jdou solidne utrhnout do slidu a cca do 50-60 km vyborne drzi a navic nejsou drahe
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Pujdu vecer asi trochu blbnout na ten strahov, kdyby mel nekdo zajem.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HARVIE: dik
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    87HIGHFLYER: jestli se nepletu, tak takovy univerzalni freeride kolecka bejvaj 78 az 80a. takze jak rikas, ale dost zalezi i na slozeni, rozmerech a tvaru.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    jinak asi bych si poridil nejaky kolecka... mam jedny 70 mm 83b a pak jedny 72 mm 75a. Ty první jsou celkem fajn na slide, ale už jsou celkem nestabilní na horším povrchu, ty druhý zas moc měkký, tak bych chtěl něco mezi, jestli to má smysl, nějaký trochu větší ale aby s nima šlo i zaslidovat. Ty 75a sice do slide jdou, ale stojí to skoro na fleku a samozřejmě se celkem okusjujou. Nějakej tip?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HARVIE: dik za ten tip s hostalkovou, fakt peknej pojezd na trenovani carvingu
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HOBORG: byl jsem se podívat předloni. pofelit, koupit triko od místních prodejců, pár piv a brko. je mi 36 a už jsem se vysekal tolik že mám strach, takže já asi nepojedu a budu nadále jezdit svoje kolečka po městě :)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    JAVESEU: obavam se ze s tim mam tak stejne zkusenosti :) objevil jsem to letos a chci to proste zkusit aspon dojet :) pocitam ze nejaky volny jizdy a kvalifikace budou
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HOBORG: Mě v úterý konečně dorazily chrániče https://www.blue-tomato.com/cs-CZ/product/Triple+8-Park+2+Set+Knee+Ellbow-290372/?varid=301760042 (z Rakouska cena včetně dopravy necelých 45€) Takže už se taky můžu konečně vysekat pořádně.

    Co je k tomu všechno potřeba krom fyzičky a pořádnejch koulí najet do zatáčky v chumlu, kdy se může stát cokoliv? Jsou tam něco jako volný jízdy a by to člověk mohl zkusit?
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    JAVESEU: ja to chci jet! ale asi se hrozne rozsekam :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HOBORG: jj, tak to přesně myslím, člověk na sobě sám nevidí co dělá za chyby a navíc cizí neštěstí vždycky potěší nejvíc, takže by to mohla bejt i prdel :D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HOBORG: Koukám na to. Vůbec jsem netušil, že u nás se něco podobného děje. Dávám do kalendáře, ale na 100% to budu vědět až tak týden před (koná se 17.06.2017). A tys uvažoval o registraci do závodu nebo "pofelit" s pivkem(teda redbullem v ruce)? Já bych si to šel zkusit, videa jsou pěkný :)
    Red Bull Feel The Wheel 2017 - longboard cross závody
    http://www.redbull.com/...oarding/events/1331842398440/feel-the-wheel-2017-longboard-zavody-red-bull
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    87HIGHFLYER: to me ani nenapadlo :) spis jako sejit se trenink a zkouset
    pristi tyden jsem pryc, ale jestli budete neco domlouvat tak to hodte i sem
    spis nez slide bych ted teda potreboval trenovat pumptrack, ale beru cokoliv:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HOBORG: session...to zni jako ze to bude neco ke koukani, coz bych rek, ze je trochu zavadejici:D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    na geront slide session bych se taky rad pridal :)
    a nechystate se nekdo na feel the wheel?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAVESEU: tak pojd nekdy na strahov, tam je to na trenovani slidu dobry. Taky sem geront co se uci. Mam ted pochroumanej kotnik, ale nekdy po vikendu se domluvit muzem.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: Včera jsem tam tudy zase frčel směr Petřín > Náplavka a trochu jsem znervózněl při přejíždění těch tří po sobě jdoucích kanálků :) Co mě po včerejšku překvapilo, že jsem si v tom průjezdu vyvinul větší rychlost než potom při sjezdu Strahovem. Debilní auta, já bych je zrušil :P

    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: Máš pravdu, byl to první pokus a nechtěl jsem kameru držet v ruce (Mám SJCAM 5000X Elite, umí to 4K a má gyroskopickou stabilizaci, ale je znát že je to kamera do 5k) a na helmě při otáčení, jestli něco nejede, bych toho moc nenatočil. Už mám v plánu udělat nová, lepší kvalitnější ale vzhledem k tomu, že nejezdím dlouho a pořád se učím není na to moc času :) Druhá věc je že jezdím zatím sám (než mě adoptuje nějaká oldschool/geront crew ;))) a to se točí zase komplikovaně nehledě, že s sebou už takhle tahám bágl věcí. :) Chtěl bych se v budoucnu domluvit s nějakým podobným bláznem a jít někam trénovat slide. Rukavice atd. mám, video na YT odsledovaný, na trávě vyzkoušeny postoj, teď už to chce jen dril. Do tý doby než budu schopnej s 75% jistotou slidem zastavit, se moje videa moc neposunou.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    jinak teda vsazim na to, ze tam kazdej den projede tolik lidi, ze kdyby ty kanaly nekdo vyndal, tak se na to prijde hodne rychle :-D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JAVESEU: ja vetsinou na ladronce sjedu hned doleva na hostalkovu. to je perfektni sjezd i pro uplny zacatecniky a da se tam stavit v hospode u prezidentu. taky kladenska je klasika... tam to mas i s vlekem, z kulataku metrem na veleslavin, dolu na skejtu bud na borislavku a metrem nahoru, nebo dal dolu az do klubovny na pivo a pripadne zas dalsi kolo metrem nahoru...

    BTW ta kamera pridelana na skejtu je silena. mam z toho morskou nemoc i po ty youtube stabilizaci :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam