• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    STU
    STU --- ---
    SHADY: ze bych po roce stoupnul na prkno a po trech letech zavital do zatce? :D
    SHADY
    SHADY --- ---
    JAVESEU: Základna bude tady, možnost si přivést stany, či jiné kempingové věci je samozřejmostí. Je tam malý plac na fotbálek i s brankama, ohniště, možnost sprch a celkové hygieny domlouváme, ale neměl by to být problém.
    Využije se téměř celá cyklistická stezka. Přes zakázaný FB se mi teď blbě dávaj odkazy.
    Rampa je hodně velký začátečník, ale také velký entuziatista :)
    Vesměs máš pravdu a u penny je to prostě stejný jako normální lb, jen je spousta lidí co tu jezdí na penny, tak je chceme taky přilákat. Jedna holčina tu dává celkem dobrý pushe i skoky na penny :)
    Program ještě není asi úplně dořešen, ale bude občerstvení, nějaká ta muzika a co si vše zařídíme. Grill ve tvaru rakveboardu samozřejmostí :)
    Jestli máte FB zkuste si najít stránku RMP freesport, Rampa určitě rád odpoví na více otázek, hlavně toho bude vědět jako pořadatel víc. Já jen dělám reklamu :)
    Pokud ne už jsem mu poslal pozvánku a snad se tu nějak zorientuje.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SHADY: Ahoj, zajímal by mě program a hlavně kde se to bude konat (odkaz na mapu).

    Předpokládám, že to bude rovinka a tedy:
    sprint = push?
    jízda zručnosti = slalom?
    padací tyčka = hippie jump (skákání do výšky přes tyčku)
    závod na pennyboardech = pod tím si neumím představit nic konkrétního :)

    Díky za odpovědi :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    87HIGHFLYER: Budu tam. :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Dneska Petřín, po šestý
    SHADY
    SHADY --- ---
    for fun závody v Žatci u Ohře (půjčovna LB, paddleboardů, terénních bruslí).
    Pro více info pošta, nebo kontakt na letáku.


    CHIX
    CHIX --- ---
    za prahou, 100m "ujezd" k vlaku mlcechvosty
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Kde to je?
    CHIX
    CHIX --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Tak to se musis nekdy pochubit! ;)
    CHIX
    CHIX --- ---
    JAVESEU: jo pod nebozezem v prvni zatacce. nekdo si tam balil cigo :o) ja jel na bmx na voleybal na strahov, mel jsem na spech jinak bych hodil rec

    ja si udelal dlouhy prkno do mesta na serfovani....
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Je to možný, nějaký cyklisti se nám tam pletli pod trucky ;) Bylo to na tý dlouhý rovince nad Nebozízkem? :) Tam to byla trochu prekérka, ale nakonec na safe :)
    CHIX
    CHIX --- ---
    ha tak to jsem vas vcera mijel na kole? co
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Dneska Petřín od 18, kdyby se chtěl někdo přidat :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Petřín je v Pohodě ;) Co máš za kola a vůbec na čem jezdíš? :)
    CHIX
    CHIX --- ---
    JAVESEU: to jsou ale padaky jak krava.....
    ja na to nemam kolecka
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    87HIGHFLYER: Co ty na to?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Já bych mohl být na Hradčanské/Petříně od cca 18:00, ale uvidíme jak to bude s počasím...
    CHIX
    CHIX --- ---
    dneska nekdo na prkinko? praha
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SCHEEZE: Ani na pumptrack bez helmy! Vlastní zkušenost a to jsem zvažoval jestli si ji vůbec brát a pak jsem za ní byl rád!
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HORA: to je jedno že je to starý. Já jsem taky starý. Je potřeba to stále dokola opakovat. Jsou noví jezdci kteří ještě helmu nemají. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam