• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIMADriving in heels - klub pro ženské za volantem
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    VYWERN: Takový místa už jsou a jsou unisex. Jsou širší, označené ikonou s rodinkou, tohle je zas něco jinýho :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TIMA: Uráží mě to. Asi si půjčím něco velkého a špinavého (třeba Tatru 1203 nebo multikáru) a půjdu tam s tím zaparkovat.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TIMA: by me zajimalo, kolik zen je prepadenou u mekace :) Nechapal bych to ani pro zeny tehotne. Protoze chlapi s deckama jezdi taky a taky musi resit, kde rozlozim kocarek, jak v tom uzkem prostoru posadim dite do autosedacky apod, tzn mista bych oznacil spise jako mista pro auta s malym ditetem nebo tak neco a ne jen omezil na zeny.
    TIMA
    TIMA --- ---
    Už už jsem vybuchla spravedlivým hněvem, než jsem si přečetla, že je to kvůli bezpečnosti. No, stejně se mi to moc nezdá...

    V Česku jsou nová, speciálně označená parkovací místa pro ženy – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zena/285563-v-cesku-jsou-nova-specialne-oznacena-parkovaci-mista-pro-zeny.html
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: v kramflecich jde ridit dobre, ale desne se tim nici, pokud budes mit nejake fakt pekne boty tak se z nich radsi na rizeni prezouvej :) ja si takhle znicila krasny jehly do prace, tak se opiras o patu a mackas pedaly, podpatek dostane kour a ulomi se
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MADIETTA: nejsme teda gej, ale vím, co to je klínek ;) (každopádně díky za vysvětlivku) (mimochodem se mi to na rozdíl od klasických jehel strašlivě ekluje, ale to sem nepatří)

    CORNELA: jak? tou nepřirozenou pákou, nebo jen jako povrchově?

    BTW docela by mně zajímalo, proč se podpatky počítaj na centimetry, protože 8cm podpatek u boty velikosti 35 bude něco jiného, než 8cm u boty velikosti 42 (daleko menší úhel)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    CORNELA: Mě oťukávaj taky, ale jen zepředu :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MUADDIB: Nejlíp se mi řídí v botách na klínu.*

    * pro muže: klín = celobotový podpatek, postupně se od špičky k patě zvyšující.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MAR_TINA: Taky jsem se bála, ale nerozjel se :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALRAUNE: to bych se bála, že to je past a že se na mě rozjede :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MAR_TINA: Nojo, copak na Miladě :) Mimochodem, dneska mi dala přednost tramvaj. Opravdu, normálně zastavila pustila mě při odbočování doleva. To se mi ještě nikdy nestalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám pocit, že to byla Alraune, kdo si stěžoval na oťukané auto kvůli parkování v Holešovicích?

    Každopádně sem ten náklaďák* tuhle cpala do mezírky na Miladě Horákové a dávala sem si dvojitý pozor, při vědomí, že já mám kouli a to za mnou je nově a draze vypadající BMW a možná mě zrovna někdo vidí :D

    *mám sice jen peugeot partner, ale v techničáku je psáno nákladní auto :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    do 6cm jsou podpatky pohodlnější než pohory. U dobrých bot mi 10 cm nevadí, ale 12 už je pro mě dost, to tak na přejetí pár km. (Ale gumáky jsou horší, ty se smekají:D.)

    Ovšem pokud jsem unavená po celém dni, ráda se přezuju do nízkých měkkých bot a domů dojedu tak.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    moje žena řídí v podpatcích docela často a prej jí to vůbec nevadí, nebo spíše naopak...

    asi to budu muset taky vyzkoušet... :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Dnes si jedu po krytem parkovisti a ejhle mlada slecna proti me v jednosmerce :D no tak jsme v klidu pokecali z okynka do okynka, vzali to s humorem, couvla a jelo se dal :) joo, kdyby tak v pohode slo resit vsechno :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    GIO: řídím úplně ve vsem v čem chodím, často nosím podpatky, necítím rozdíl - asi jsem už zvyklá.

    blbě se mi řídí v čemkoliv bez paty, kdy mi noha sklouzává z boty (zabky, pantofle atp)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    CORNELA: Bez koule neřeším, s koulí musím být na zadek něžná :)
    GIO
    GIO --- ---
    jj s automatem to j ejedno, pravda.

    v lete mivam prezuvky v aute bezne,a le ted jsem si poridila takove "tezke boty" s asi to zavedu i v zime, valenky pod sedadlem...
    TIMA
    TIMA --- ---
    GIO: Když mám hodně zabijácký, beru si do auta přezutí. Ale jenom když musím kvedlat, s automatem je to jedno.
    GIO
    GIO --- ---
    tak mi zas vubec neva zabky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam