NELLAS: no to zrovna riesime my. Odchadzame z prenajmu, kde su odporne zdi, zlta a druhy pokoj nejaky hnus ruzovy a este kvetinova nalepka na zdi. V zmluve mame, ze to mame vymalovat a premyslame, co si nas majitel predstavuje pod pojmom vymalovat, ked v dobe preberania bytu boli opotrebene miesta viditelne zatrete inym odtienom zltej, takze nie vymalovane, ale len zakryty najvacsi ekl.
Som zvedava ako to vymyslime a ako to dopadne, ale uz len z principu sa mi prieci mu to tu cele vymalovat nanovo a pekne. Zase o kauciu 11k sa mi tiez nechce prist.