• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOUCHIAutorské právo v 21. století
    Hledání konsensu o možné nové podobě autorského zákona držícího krok s realitou 21. století
    rozbalit záhlaví
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Ja to chapu, tim hur pro tebe.:)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: tak ty jsi podle mě pěknej feťák s děravym mozkem, když nechápeš, že já to opravdu můžu myslet vážně.....
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Proti cemu?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Ne, jde jen o to, ze ty jses k hovnu, protoze by te jinak nenapadlo takhle blbe trollovat. Pokud vse myslis opravdu vazne, je to s tebou jeste horsi.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: jj, zas další učitel národů... tak schválně, mluv, já si rád přečtu nějaký protiargumenty....
    KLDR
    KLDR --- ---
    MAGUMI: další ukřivděnej umělec ?? kolikrát mám psát že nestahuji ,nekopíruji ,nesdílím ....živím se v jinem oboru a do této dikuze jsem se jen zapojil .
    jsi další kterej se tady snaží nekoho shazovat a vede keci o 5. třídě .
    až mi ukážeš čí práci jsem zkonzumoval a nezaplatil tak mě obvinuj . zatím podnikam ,platím dane ,zivím rodinu a nemam zapotřebí okrádat jakesi umelce ,kteří na mě koukají tak že jsme jim něco ukradl jen proto že jsem zde vyslovil názor .
    váš příspěvek svědčí o tom že že k té 5 třídě máte blíž než kdoliv jiný na teto diskuzi
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: hele, nenaučili.... je to moje chyba? nebo spíš jde o to, že umění je fakt k hovnu?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    MAGUMI: Nehazej do jednoho pytle KLDR a THE_SECOND_GUYe, prosim. KLDR sice od nej dostal "polibek smrti" (plus), ale to neznamena, ze nedokaze smysluplne argumentovat.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: To uz te meli naucit ve skole, trolle...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MAGUMI: ok, předveď jedinej příklad toho, kde umění sehrálo nějakou fakt významnou roli v běhu dějin....
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Nevím, zdali by se měli historií ohánět ti, kdo v hlavě nosí jen jakési pochybné zbytky dějepisu z páté třídy a povinné četby Jiráska. Vůbec by mě zajímalo, odkud se bere ta legenda o zástupech trpících umělců, kteří umírali v bídě leč šťastní, že naplnili své poslání. A i kdyby se jich pár takových našlo, copak je umírání v bídě nějaká ctnost?

    Na plky lidí jako je Second Guy a KLDR nemá smysl reagovat. Pokud si někdo potřebuje před sebou ospravedlnit, proč konzumovat práci jiných, aniž by za to zaplatil, prosím, jak je ctěná libost, ale vést při tom silácké řeči, jací jsou borci, jak je tvůrčí práce bezcenná a že si okrádaní za své okrádání můžou sami, mi připadá poměrně nevkusné.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    KLDR: přesně, každej podnikatel je zodpovědnej za svuj vlastní výdělek, a nikdo jinej....
    zatimco umělci, spisovatelé by hned chtěli zákon, kterej by jim ten výdělek zaručoval.... ať je jejich dílo jakkoliv debilní.... to by chtěl každej kdo si v garáži ze šrotu svařuje skulptury a řiká tomu umění....
    KLDR
    KLDR --- ---
    FIN: ano ,tatínek me tak vychoval ....ale tím že si neco zkopíruju to neukradnu ....to je fakt..
    to ty jen budeš rudej vzteky že ti purtak nezaplatil ...to neohožuje tvoji svobodu ..
    tomu se v podnikání říka provar ...
    já spatným rozhodnutím muzu prodelat miliony
    tak tu nebreč furt že ti něco nekdo krade .

    dyt je to otazka toho jak to kdo vídí ..a holt mas smulu..zijes v době
    kdy lidem pripada normalní sdílet ..

    at se ti to líbí nebo ne pokrok nezastavíš .
    tak si vymyslete jinej system a neplakejte že mate špatný kšefty..
    to ma každý podnikatel ..
    FIN
    FIN --- ---
    KLDR: slyšels někdy, že tvá svoboda končí tam, kde začíná svoboda toho druhého?
    KLDR
    KLDR --- ---
    alternativní klub?? co to je??klub je klub ....holt stačí louka v lete a je to bez vstupneho ..klub je výdelečný podnik ..vstupne je proto logicke..neplet si to

    a už odpoledne jsem ti psal že nestahuji a nekopíruji ..tudíž nekradu ani dle tve definice ..
    takže dál budu chodit do práce a vydělávat peníze a živit rodinu .
    a co se týka tohodle humbuku tak se ti omlouvam ,ale nemůžu jinak než prostě říci že kopirovaní je součast rizika podnikání v zabavním prumyslu ..
    a nevidím jediný důvod proč pod touhle zaminkou ze me má delat zlodeje viz ACTA ..jste vinen dokud neprokažete že jste to zaplatil ..
    nemluva o kontrola vstupu a vystupu informaci z meho PC

    žadné právo jakehokoliv umelce nikdy nebude stat výše nez právo jedince na svobodu !
    jestli se vám to nelíbí ,vymyslete si jinej system jak tu zabavu prodávat at vam neutíkají peníze .
    neotravujte slušný lidi nejakejma ACTAma a podobnýma pasvilama
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    FIN: ehm, hm, o který přesně hodnotný počiny že to vlastně jde?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    WITTGENSTEIN: proč? protože takzvaní dva autoři, Fin a Witgenkámen to neuznávaj? Tohle neni klub o vás, méněcennejch příživníků, který se skrejvaj za označením "umělec"....
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    KLDR: člověk kterej dělá flyery na party je ten nejpodřadnější druh umělce, ten si ani nezaslouží označení "umělec" jakkoliv hanlivý to slovo je....
    FIN
    FIN --- ---
    KLDR: lol, o to neměj strach, tím se witt jistě nestane :-) a pokud jen trochu vesmír vydrží, bude nadále tvořit hodnotné počiny, které my ostatní si rádi koupíme, protože mají kvalitu :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    THE_SECOND_GUY: Cokoli lze říct slušně, ale ty sis dal opravdu práci, abys byl hodně urážlivý. Takže jsi laskavě o dům dál a zavři za sebou, ano?
    KLDR
    KLDR --- ---
    THE_SECOND_GUY: umělec je pro společnost stejně hodnotný jako prezident ,či ten kopáč ...v tom se mýlíš ...to že ty to tak nevidíš ,neznamená že umělec nemá pro společnost hodnotu .
    i človek kterej delá třeba flyery na party je jistým zpusobem umelec kterej dáva svojí invenci a jde s kuži na trh a posloucha jak se to komu líbí a ne .
    nebud tak negativní .jinak se staneš stejným jako ty proti kterým tu ted mluvíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam