• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOUCHIAutorské právo v 21. století
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    GHOSTIK: cim jsi ho proslavil na te velke socialni siti? :) ne ze by z nej nepadala jedna perla za druhou :)
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    GHOSTIK: Jak vidis tak uz prestalo.
    Extremni nazory mi tu nevadej, ale kdyz se ani po varovani nezacal chovat slusne, tak si tu ted bude holt jen cist.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KLDR: OK, pročetl jsem to jen letmo, možná jsem tě neměl házet do jednoho pytle s onou druhou osobou, ale argumenty o umírajících umělcích a o přiživnících, kteří si neumí najít dobrý obchodní model, mi taky nepřijdou moc přínosné, zvlášt když se neustále opakují ve všech diskusích na tohle téma. A ne, nejsem zneuznaný ani ukřivděný.


    THE_SECOND_GUY: Kup si knížku, dozvíš se víc: http://www.amazon.com/Social-Impact-Arts-Intellectual-History/dp/0230572553
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    No, kdyz nic jineho tak ten idiot (neberu to jako nadavku, ale jako konstatovani dusevniho stavu) pobavil nekolik set lidí na FB :), ze vas to bavilo se s nim dohadovat?
    KLDR
    KLDR --- ---
    THE_SECOND_GUY: ne o to se nezasloužili ...asi nechápeš že byli i doby těžké kdy morální autorita znamenala pro lidi moc ..ty narod potřebuje pak až na tom jako řecko bude .
    a že mas internet a lcd televizi a že se líta do vesmíru to je pěkný ..ale venku v lese byl pošel do 3 dní ...takže když to bereš takhle ,aby te ten pokrok jednou nepřekvapil
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Tak jo, cas udelat trollovi papa.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Tvuj jedinej nazor, ktereho jsem si tady vsiml je, ze umeni je k nicemu. Takove blbosti je pro me skoda casu oponovat. Jini se ti to urcite budou snazit vysvetlit, cimz je uprimne obdivuji a zaroven lituji.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    KLDR: hh, jo werich, ten se fakt hodně zasloužil o to, že dneska nejsme stát na pokraji krachu, jako třeba řecko... jo byl to ten frajer werich s voskovcem, že máme internet, lcd televize, lítá se do vesmíru a staví se jaderný elektrárny, ty dva toho fakt dokázali víc...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: no proti mejm názorum? jsi snad opravdu opožděnej?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Ja to chapu, tim hur pro tebe.:)
    KLDR
    KLDR --- ---
    THE_SECOND_GUY: Da Vinci byl nejn-umělec kterej dal lidstvu mnoho. opravdu tvá negace není na místě ...kolikrát z umělců vyrostli moralní autority národa jako byl Werich ...prosím zkus argumentovat trochu mene hate hate hate .
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: tak ty jsi podle mě pěknej feťák s děravym mozkem, když nechápeš, že já to opravdu můžu myslet vážně.....
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Proti cemu?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: Ne, jde jen o to, ze ty jses k hovnu, protoze by te jinak nenapadlo takhle blbe trollovat. Pokud vse myslis opravdu vazne, je to s tebou jeste horsi.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: jj, zas další učitel národů... tak schválně, mluv, já si rád přečtu nějaký protiargumenty....
    KLDR
    KLDR --- ---
    MAGUMI: další ukřivděnej umělec ?? kolikrát mám psát že nestahuji ,nekopíruji ,nesdílím ....živím se v jinem oboru a do této dikuze jsem se jen zapojil .
    jsi další kterej se tady snaží nekoho shazovat a vede keci o 5. třídě .
    až mi ukážeš čí práci jsem zkonzumoval a nezaplatil tak mě obvinuj . zatím podnikam ,platím dane ,zivím rodinu a nemam zapotřebí okrádat jakesi umelce ,kteří na mě koukají tak že jsme jim něco ukradl jen proto že jsem zde vyslovil názor .
    váš příspěvek svědčí o tom že že k té 5 třídě máte blíž než kdoliv jiný na teto diskuzi
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PREVIT: hele, nenaučili.... je to moje chyba? nebo spíš jde o to, že umění je fakt k hovnu?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    MAGUMI: Nehazej do jednoho pytle KLDR a THE_SECOND_GUYe, prosim. KLDR sice od nej dostal "polibek smrti" (plus), ale to neznamena, ze nedokaze smysluplne argumentovat.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_SECOND_GUY: To uz te meli naucit ve skole, trolle...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MAGUMI: ok, předveď jedinej příklad toho, kde umění sehrálo nějakou fakt významnou roli v běhu dějin....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam