• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    DARION
    DARION --- ---
    HARALD: Zeptal jsem se v druhém klubu, tady budu doufat. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Autem budu, dráty ale nemám. Stačí aby někdo přinesl dráty, auto může nechat doma.
    DARION
    DARION --- ---
    Ahoj,

    klekla mi baterka v autě, které nyní stojí poblíž Krakatitu. Pokud má někdo z přítomných zítra v plánu přijet autem a má kabely, celá patálie by se dala vyřešit dosti snadno. Je tu někdo takový? :)

    (Stojím tam legálně, takže to lze řešit i později. Nepotřebuji jiné rady ohledně řešení, prosím, dál už to umím - jen potřebuju odjet od Krakatitu. :) )
    NELDE
    NELDE --- ---
    THURINGWETHIL: Tak zkus najít někoho, kdo bydlí poblíž ČM. V autobusu cestou do zpět se dá spát (proč vlastně nejedeš autobusem do Chrudimi?)¨
    A kotlíkaření končívá kolem půlnoci.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    NELDE: Já vím, že technicky to problém není, spíš mi šlo o to, že když zůstanu na Kotlíkaření tak, aby mi nebylo líto, že odcházím brzy, pak pojedu přes půl Prahy do míst, kde mohu přespat, a ráno z těch míst zase na čerňák na sedmou, zůstane mi na spánek pekelně málo času a sobota bude rušný den zahrnující mimo jiné činnosti, u nichž se nesoustředěnost fakt nevyplácí. Ale co, nechám si to projít hlavou a třeba zvítězí nezodpovědnost. :)
    NELDE
    NELDE --- ---
    THURINGWETHIL: Metro na Černý most jezdí ráno od pěti. I v sobotu. Takže to není problém se tam dostat, spíše vstát.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    HARALD: Problém je, že zrovna tenhle týden potřebuju být v sobotu ráno v Lbc, neb jedeme autem do Chrudimi (což bude fajn, protože určitě napadne sníh a bude mrznout) a varianty jsou buď bus v pátek v devět večer, což je brzy, nebo v sobotu v sedm, což zas nevím, kde bych přespala, abych se nějak alespoň částečně použitelná dostala na čerňák na tuhle hnus hodinu (navíc nevím, jestli by to prošlo). Jo a pak ještě varianta, že dojedu do Prahy autem, ale vlastně netuším, jetsli mi to stojí za ty komplikace, které by to přineslo )a ani nevím, jestli bych to měla z čeho zaplatit. :()
    Ale anžto nikdo ze zdejších lidí nic z toho řešit nemůže, berte to jen jako pláč na špatném hrobě.
    HARALD
    HARALD --- ---
    THURINGWETHIL: V deset se to zklidňuje. Končí se mezi jedenáctou a druhou, podle nálady.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    moc bych chtěla dorazit. Jednak mám Nohavicu ráda a pak bych potřebovala nějakou pohodovou relaxační akci. V kolik se tak obvykle končí?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    NELDE: si je přineste a když je zahrajete a lidi se chytnou, přidají se později... stejně se zpěvník nepojede od začátku do konce, ale podle zájmu...
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    NELDE: Ne, jsme dva, ale asi to nestačí :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NELDE: obě bych tam taky přidala :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    To jsem fakt jediný, kdo chtěl přidat Možná se mýlím a Haleluja?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Upravený zpěvník Nohavicy na páteční Kotlíkaření.

    Doplněno cca 6 dalších písniček. Děkuju Steinovi za zaslání připomínek. :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: opakuju si, a moc mi to nejde
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: no, nereknou nic a pripadne chyby opravi?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MICHAEL: Zapomněl jsem dodat "od Vysockého v Nohavicově překladu". :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jako oslavu příchodu z práce jsem dal dohromady akordy na Českého fouska. Jsem zvědav, co mi ostatní kytaristi řeknou na zápis akordů, protože jsem tam chtěl mít zaznamenány jak akordy, tak vydrnkávané basové struny a přitom to mít aspoň trochu čitelné.

    Zatím mám na to do listu ještě Přítel (jestlipak vzpomínáš si...), Pijte vodu, Stanice Jiřího z poděbrad. K ostatním se přihlásil maximálně jeden člověk.
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    KOMPAS: Myslím, že Nohavica Vysockého různě spontánně počešťoval! :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KOMPAS: Ovsem Voloda Vysocky take nemuze byt spatne...;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam