• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    DARION: Mám čas obsluhovat o víkendu 13.-15. 12. (Předtím je Fénixcon a po něm je slunovrat.)
    DARION
    DARION --- ---
    Už jsem to psal v klubu Krakatitu - rád vám s Kotlíky vyjdu vstříc a udělám vám prodlouženou, kdykoliv jen trochu budu moct. Pokud jsou problémy s těmi čtyřmi termíny, zkusme jiné, kterýkoliv den v týdnu. (Víkend je složitější, ale pokud bude obsluhující, mohlo by to jít taky...). Od 10.12. pondělí, kdy je v Krakatitu jakýsi křest, by to mělo jít až do 18.12. (Plus 19., ale to už tady byly vyjádřeny přání, aby to tehdy nebylo.) Pomůže to nějak?
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jedna motivační s R&B houpačkou
    :o)))))))
    Zuzana Navarová Zatím hodně pus - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=LECSkxIadQo
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Od devátého do dvacátého bude tolik jiných párty, schůzek a předvánočních srazů, že je asi marné se tím nějak víc zabývat...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    tak se pochlebte, já si na to nějak čas udělám
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MIFKAL: ježiš, na tu jsem úplně zapomněla :-(
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Tak jako 19. asi není dobré vzhledem k následující akci, ale jenom tak poznamenávám, že 12.12. je hrajlarpí předvánoční párty a přišlo by mi trochu škoda, kdyby se kryly. Pokud jako není jiná možnost, tak cajk, ale kdyby byl jiný den, taky bych se nezlobila.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Doufal jsem v pátek. :-( Zkusím s Darem najít nějaké řešení.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    DARION: Pak by se mozna nasel jeste jiny den, ne? Kdyz uz ty koledy s Haraldem a Mlekarem trenujeme...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak on by se určitě našel někdo jiný na obsluhu, ale je pravda, že to moc ráda obsloužím a těším se na to :-)
    DARION
    DARION --- ---
    GENEVIEVE: To je sice škoda, Renfri, ale Genevieve má naprostou pravdu. Ty dvě akce by neměly být po sobě. A kromě toho ji potřebuju, aby obsluhovala...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jestli 12. tak 100% nebudu. :-(
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Jestli 19., tak budu hodně, hodně smutná. Moc prosím o 12., protože 19. máme katederní ples a kromě toho, že je to vždycky sranda, tak mám i nějaké společenské povinnosti k olomoucké sekci :-)
    A 12. je lepší, není to tak před vánocemi a poslední kotlíky v KRakatitu musí být mega akce, aby to dělalo čest všem minulým. A jako takové nemohou být den před rozlučkovou párty s Krakatitem, většina z nás by měla kocovinu a nepřišla by ;-)
    DARION
    DARION --- ---
    Momentálně to vypadá na poslední párty Krakatitu 20.12. Potom máme vánoční besídku 13.12. (Daysirova akce). Takže kotlíky jeden ze čtvrtků, 12., nebo 19. ?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    My jsme pak ještě měli autopárty s Daliborem Jandou u Nyemi v autě. Bylo to překvapivě dobré.

    (moc nechybělo a udělali jsme roadtrip do brna, ale naštěstí jsme se málo vyhecovali :) )
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    HARALD: vzhledem k pomeru tve a me velikosti stacilo :) A bylo to kvuli vodce :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALIANOR: Jsem párkrát lrhce plácnul. :-) už si ani nepamatuju proč.:-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE:
    "...Že rozpůlené konce prstů od strun máš..."
    MARSYAS - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=bsht-Y-jVyU



    :o)))))))
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    HARALD: Ano, jeste ted me boli zadek .... diky ti, mas u me vodku :p
    ADITU
    ADITU --- ---
    rozhodně povedené :) díky všem!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jo, bylo to fakt super, díky moc! :-) no a nažhavte struny na poslední kotlíky v Krakatitu někdy před vánoci, na termínu se pracuje. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam