• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    HARALD: Mně se to tam taky líbilo moc a klidně bych to zase příště dala tam! :)
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    HARALD: taky jsem za příště tam.


    HARALD: já ne, ale Kryšpín jo. a já budu cvičit!
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    HARALD: Za mě rozhodně super místo a teď už i vím, že je potřeba za ty vrátka opravdu zabrat :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dotaz do pléna: jak se vám líbilo v dětském centru na Kampě? Chcete příště zase tam nebo byste radši zkusili i jiné prostory?
    HARALD
    HARALD --- ---
    S4MUEL: A zahraješ to?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    S4MUEL: případně doplnit Javory, Redlem...?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    GENEVIEVE: přidávám se ke všeobecným díkům, bylo to zupa!

    příští téma navrhuji Hradišťan, což? takové kolektivní, zpěvné...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky všem děkuju. Bylo to moc fajn. Strašně mě dneska bolej bříška prstů na levé ruce. :-)

    Místo se mi taky hodně líbilo. Ocenění patří jen a pouze Renfri.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    bylo to skvělé, děkuju moc! :-)
    jaké bude příště téma? Začnu cvičit :)
    jinak díky Haraldovi a Renfri za místo, mě se hrozně líbilo :-)
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Děkuji za včera, sledování snad všech odpovídajících feedů nastaveno, takže bych se příště měl o hraní dozvědět včas a nevyšilovat se záskoky v labu :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    děkuji, chyby jako zeď od vina, napravím, vymaluju a tak..
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    FIONOR: no, já mám šaty i doplňky a tak připravené, protože se mi zdálo, že jsem na ples přišla a všechno jsem nechala doma, takže toho se nebojím, na ples jedu s organizátorkama, takže pozdě nepřijedu, ale ano, od toho se odvíjí vstát v rozumnou dobu, abych si stihla nechat udělat vlasy, vysprchovala se a nalíčila a vůbec připravila :-)))) takže ve výsledku tolik času není :-D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    MLEKAR_STEIN: podceňuješ náročnost ženské přípravy, která zahrnuje spoustu bědování a lomení rukama nad nevybaveností šatníku, střídání a zvažování, kosmetických úkonů, jejichž smysl je nám mužům utajen (protože žena po jejich absolvování vypadá stejně jako před nimi) a nespočet dalších věcí, které nevyhnutelně vyústí pozdním příchodem na kýženou akci a konstatováním: „Vypadám příšerně, ale neměla jsem čas se upravit.“
    :D
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: no, ples začíná až v sedm večer, to je spousta času na spaní :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já počítám, že bych kolem půlnoci ráda vyrazila domů, netuším, jak dlouho mi to bude trvat z Kampy a na ples se chci vyspat dorůžova... nebo aspoň vyspat :-)


    ADITU: klidně i mě :-)

    a těším se na vás! :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Mezi devátou a desátou končím v práci, ale vzal jsem si s sebou kytaru, takže můžu vyrazit přímo na Kampu. Tudíž doufám, že tam ještě budete.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADITU: Mně
    ADITU
    ADITU --- ---
    Moje účast se začíná jevit jako "50/50" - kočka má nový prášky a timing na devátou večer. Takže bych dorazila až tak kolem desátý. Komu (asi ze zpívajících?) můžu cinknout, jestli tam ještě budete?
    HARALD
    HARALD --- ---
    POkud byste si chtěli někdo vytisknout aktualizovaný zpěvník SPirituál kvintetu na dnešní večer, tak tady je:

    IORETH
    IORETH --- ---
    MLEKAR_STEIN: tebe budu varovat předem, ať si vypneš obrázky :-))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    IORETH: hele, já navrhoval hořela lípa :-) tak doufám, že to zohledníš :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Neprovokujte, nebo vám pošlu Valentinku :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    Či "já měl svou milou a moc jsem o ni stál, až přišlo psaní, ať na ni nečekám,..."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam