• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    HARALD: taky jsem za příště tam.


    HARALD: já ne, ale Kryšpín jo. a já budu cvičit!
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    mě moc. je tam kravíl...
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    HARALD: Za mě rozhodně super místo a teď už i vím, že je potřeba za ty vrátka opravdu zabrat :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dotaz do pléna: jak se vám líbilo v dětském centru na Kampě? Chcete příště zase tam nebo byste radši zkusili i jiné prostory?
    HARALD
    HARALD --- ---
    S4MUEL: A zahraješ to?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    S4MUEL: případně doplnit Javory, Redlem...?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    GENEVIEVE: přidávám se ke všeobecným díkům, bylo to zupa!

    příští téma navrhuji Hradišťan, což? takové kolektivní, zpěvné...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky všem děkuju. Bylo to moc fajn. Strašně mě dneska bolej bříška prstů na levé ruce. :-)

    Místo se mi taky hodně líbilo. Ocenění patří jen a pouze Renfri.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    bylo to skvělé, děkuju moc! :-)
    jaké bude příště téma? Začnu cvičit :)
    jinak díky Haraldovi a Renfri za místo, mě se hrozně líbilo :-)
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Děkuji za včera, sledování snad všech odpovídajících feedů nastaveno, takže bych se příště měl o hraní dozvědět včas a nevyšilovat se záskoky v labu :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    děkuji, chyby jako zeď od vina, napravím, vymaluju a tak..
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    FIONOR: no, já mám šaty i doplňky a tak připravené, protože se mi zdálo, že jsem na ples přišla a všechno jsem nechala doma, takže toho se nebojím, na ples jedu s organizátorkama, takže pozdě nepřijedu, ale ano, od toho se odvíjí vstát v rozumnou dobu, abych si stihla nechat udělat vlasy, vysprchovala se a nalíčila a vůbec připravila :-)))) takže ve výsledku tolik času není :-D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    MLEKAR_STEIN: podceňuješ náročnost ženské přípravy, která zahrnuje spoustu bědování a lomení rukama nad nevybaveností šatníku, střídání a zvažování, kosmetických úkonů, jejichž smysl je nám mužům utajen (protože žena po jejich absolvování vypadá stejně jako před nimi) a nespočet dalších věcí, které nevyhnutelně vyústí pozdním příchodem na kýženou akci a konstatováním: „Vypadám příšerně, ale neměla jsem čas se upravit.“
    :D
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: no, ples začíná až v sedm večer, to je spousta času na spaní :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já počítám, že bych kolem půlnoci ráda vyrazila domů, netuším, jak dlouho mi to bude trvat z Kampy a na ples se chci vyspat dorůžova... nebo aspoň vyspat :-)


    ADITU: klidně i mě :-)

    a těším se na vás! :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Mezi devátou a desátou končím v práci, ale vzal jsem si s sebou kytaru, takže můžu vyrazit přímo na Kampu. Tudíž doufám, že tam ještě budete.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADITU: Mně
    ADITU
    ADITU --- ---
    Moje účast se začíná jevit jako "50/50" - kočka má nový prášky a timing na devátou večer. Takže bych dorazila až tak kolem desátý. Komu (asi ze zpívajících?) můžu cinknout, jestli tam ještě budete?
    HARALD
    HARALD --- ---
    POkud byste si chtěli někdo vytisknout aktualizovaný zpěvník SPirituál kvintetu na dnešní večer, tak tady je:

    IORETH
    IORETH --- ---
    MLEKAR_STEIN: tebe budu varovat předem, ať si vypneš obrázky :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam