• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---
    FOX: Já jdes hlídám potomky. Ale snad se někdo přidá.
    FOX
    FOX --- ---
    HARALD: Dnes po hokeji, tj asi po osmé?
    HARALD
    HARALD --- ---
    FOX: Kdy? :-)
    FOX
    FOX --- ---
    Ahoooj vši, kotlíci pak zejména,

    Pokud zvládnete odtrhnout otlačené uši od dráťáku při poslechu napínavých pořadů českého rozhlasu s kvalitními dechovkovými peckami na přání, dovoluji si vám navrhnout alternativu večera stráveného v neméně vzrušujícím duchu, v knajpě, kde se nejprve odehraje hypnotizování plátna s míhajícími se barevnými fleky vlajícími za rozmazaným černým bodem a krátce poté přiložíme prst na tep minulé, současné a budoucí trampské a folkové muziky, ve Válci (Pha, Riegrovy sady), kde zítra již znamená dnes. :)

    Nástroje s sebou, Fox
    IORETH
    IORETH --- ---
    Hradišťan je fajn, Javory taky (kromě bigbítových začátků).
    IORETH
    IORETH --- ---
    Taky děkuji za příjemný večer :-).

    Co se místa týče, hlasuji všema deseti pro (nikoho nerušíme, je to v centru, dostatek místa, zázemí a dokonce i separé místnost, kde se dá použít předpotopní ladička:).
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    S4MUEL: Takhle, pro upřesnění, vím o jejich existenci a něco jsem slyšel, jen je nemám naposlouchané/nazpívané tak, abych mohl alespoň vzdáleně improvizovat.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    S4MUEL: (myšleno celé to album, nejen úvodní song)
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    VILDAZ: doufám, že odkaz rozumně zafunguje, toť na tytrubce je nějaký ten Hradišťan, myslím dost typický.

    Pozdraveno budiž světlo
    https://www.youtube.com/watch?v=zCSpumEJ4pQ&list=PL7A7C8EC39D22A3D4


    po zpěvníku se mrknu.
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Hmm, Čechomory a Nohavicu podporuji všema devatenácti (palec má klidový režim jak jsem na něj pustil ty židle :) ), Hradišťan, Javory vůbec neznám. Ale když se hodí nějkaý zpěvník, můžu se naučit, naposlouchat.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já taky, já taky!

    A příště bych dala spíš třeba Čechomory nebo Nohavicu :-)
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    HARALD: Mně se to tam taky líbilo moc a klidně bych to zase příště dala tam! :)
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    HARALD: taky jsem za příště tam.


    HARALD: já ne, ale Kryšpín jo. a já budu cvičit!
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    mě moc. je tam kravíl...
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    HARALD: Za mě rozhodně super místo a teď už i vím, že je potřeba za ty vrátka opravdu zabrat :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dotaz do pléna: jak se vám líbilo v dětském centru na Kampě? Chcete příště zase tam nebo byste radši zkusili i jiné prostory?
    HARALD
    HARALD --- ---
    S4MUEL: A zahraješ to?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    S4MUEL: případně doplnit Javory, Redlem...?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    GENEVIEVE: přidávám se ke všeobecným díkům, bylo to zupa!

    příští téma navrhuji Hradišťan, což? takové kolektivní, zpěvné...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky všem děkuju. Bylo to moc fajn. Strašně mě dneska bolej bříška prstů na levé ruce. :-)

    Místo se mi taky hodně líbilo. Ocenění patří jen a pouze Renfri.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    bylo to skvělé, děkuju moc! :-)
    jaké bude příště téma? Začnu cvičit :)
    jinak díky Haraldovi a Renfri za místo, mě se hrozně líbilo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam