• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    HARALD: mě jde o to, jestli mám hlasovat... na radůzu bych nešel...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Spíš dám dohromady druhý velký zpěvník. Ale nebráním se návrhům.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    To bude ta radůza?
    HARALD
    HARALD --- ---
    IORETH: Mažu a dávám novou....
    IORETH
    IORETH --- ---
    V anketě pro termín lze hlasovat jen pro jednu možnost
    HARALD
    HARALD --- ---
    A chtěl bych dát příští kotlíky nějaký pátek, ať můžou i pátečníci. Hodím na toto téma hlasování do záhlaví.
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    SYMEON: já papíry umím akorát ztratit. maximum co jsem schopnej zvládnout s maximálním vypětím, aniž bych to ztratil, zkazil, založil, poslal jinam, je daňové přiznání.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Ne, v pohodě. S anglickými kotlíky počítám.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    MLEKAR_STEIN: je tam pár dobrých. ale tahle k nim opravdu nepatří...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jediný, co bych rozhodně vynechal je samostatná noc na karlštejně. a kvílivou píseň o vzdávání se trůnu vyloženě nesnáším. asi jako nedvědy.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    A hlavně mi přišlo, že nikdo nechce nenápadně konvertovat kotlíky na angličtinu, ještě včera jsme přece říkali, že to uděláme jako jedno z témat, ne? :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Nic proti. tvoje akce. ale po eng je evidentně poptávka. Kdyby tě to štvalo moc, tak udělám od kotlíků oddělenou eng akci, ale já hraju rád obojí, tak mi to přijde škoda dělit.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dosavadní zpěvníky hodlám zkonsolidovat do další verze Velkého zpěvníku. Pojďme dát anglické někdy potom.

    Btw, nerad bych, aby se Kotlíky změnily v čistě anglické zpívání. Dát to jednou, ok, ale chci držet jako obvyklou řeč písní češtinu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Plus když se nebudou hrát cajdáky od ohně, tak bych se nebál dát vědět i Vlkovi. Co vy na to?
    NELDE
    NELDE --- ---
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    OLAPH: Hallelujah, Knockin' on heavens door, Hurt, Stand by me (!!!!), Nějakýho Ježíše, Always look on the bright side of life, creep od kornů, nějakýho simona a garefunkela (cecilia třeba).
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    ok. Beru si na starost eng rock/pop/oldies. Nahazujte pls, co by tam nemělo chybět, pak přihodím něco za sebe a zanketuju to, ať má každá víc lidí ochotných ji zpívat/hrát. Asi bych tam klidně zahrnul i eng muzikály (asi ne celé, ale nějaké ty pecky z nich). Rozdělit na víc témat to můžeme vždycky.

    Tím netvrdm, že tohle téma musí být příští, ale začnu to dávat dohromady.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Muzikály mě napadly včera po cestě na Kotlíkaření (poslouchala jsem zrovna My fair lady :)), takže já jsem jednoznačně za témata jak anglický rock/pop/oldies, tak i muzikály (česky/anglicky, jak je libo).
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jsem pro Beatles, S&G a spol, proste anglicky vecer a i pro Raduzu a vcera cestou domu me napadlo, jestli by byl treba zajem o pisnicky z nejen filmovych muzikalu, proste Noc na Karlstejne, Starci na chmelu, Kdyby tisic klarinetu, Rebelove az treba po West Side Story, Bidniky, co ja vim treba i ty Kocky a tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam