• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    HARALD: mě jde o to, jestli mám hlasovat... na radůzu bych nešel...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    IORETH: já s rytmikou problém nemám. většinou má problém okolí s mojí rytmikou
    IORETH
    IORETH --- ---
    HARALD: Když budu chvíli trénovat, tak Navarovou utáhnu zpěvem i akordy, ale budu mít dost velkej problém s rytmikou... Zkusím, jestli je to v mých silách.
    HARALD
    HARALD --- ---
    IORETH: Zatím nebyla. Zpěvník připravím na ni i Navarku ... ale že bych se je odvážil hrát, to moc ne. Chce to kytarist(k)u, je(n)ž prohlásí, že je utáhne.
    IORETH
    IORETH --- ---
    OLAPH: Už byla Radůza jako téma? To by totiž taky nebylo marné, klidně sólo, nebo do páru se Zuzanou Navarovou.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Spíš dám dohromady druhý velký zpěvník. Ale nebráním se návrhům.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    To bude ta radůza?
    HARALD
    HARALD --- ---
    IORETH: Mažu a dávám novou....
    IORETH
    IORETH --- ---
    V anketě pro termín lze hlasovat jen pro jednu možnost
    HARALD
    HARALD --- ---
    A chtěl bych dát příští kotlíky nějaký pátek, ať můžou i pátečníci. Hodím na toto téma hlasování do záhlaví.
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    SYMEON: já papíry umím akorát ztratit. maximum co jsem schopnej zvládnout s maximálním vypětím, aniž bych to ztratil, zkazil, založil, poslal jinam, je daňové přiznání.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Ne, v pohodě. S anglickými kotlíky počítám.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    MLEKAR_STEIN: je tam pár dobrých. ale tahle k nim opravdu nepatří...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jediný, co bych rozhodně vynechal je samostatná noc na karlštejně. a kvílivou píseň o vzdávání se trůnu vyloženě nesnáším. asi jako nedvědy.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    A hlavně mi přišlo, že nikdo nechce nenápadně konvertovat kotlíky na angličtinu, ještě včera jsme přece říkali, že to uděláme jako jedno z témat, ne? :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Nic proti. tvoje akce. ale po eng je evidentně poptávka. Kdyby tě to štvalo moc, tak udělám od kotlíků oddělenou eng akci, ale já hraju rád obojí, tak mi to přijde škoda dělit.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dosavadní zpěvníky hodlám zkonsolidovat do další verze Velkého zpěvníku. Pojďme dát anglické někdy potom.

    Btw, nerad bych, aby se Kotlíky změnily v čistě anglické zpívání. Dát to jednou, ok, ale chci držet jako obvyklou řeč písní češtinu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Plus když se nebudou hrát cajdáky od ohně, tak bych se nebál dát vědět i Vlkovi. Co vy na to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam