• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    HARALD
    HARALD --- ---
    Pokud jsme nazvali tábornický zpěvník toxický, jak nazvat toto? Jen pro silné povahy!

    http://i.nahraj.to/f/uIC.JPG
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Myšlenka dvojích Kotlíků se mi líbí. Je potřeba ověřit kdy bude k dispozici domeček na Kampě, podle toho bych vyhlásil termíny.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    MIFKAL: z mé strany je v pohodě jakýkoli srpnový víkend (tedy i ten 23.-24.). Nicméně netrvám na výjezdních kotlících, jen nabízím tu možnost. Dvoje kotlíky se mi jeví jako výborné řešení. Ale opravdu já nejsem někdo, na kom by to stálo, většinou jen zpívám (či poslouchám), takž nabízím tu možnost, bude-li ji chtít někdo využít, bude to fajn, pokud se nenajde dost hudebníků, kteří by mohli nebo chtěli, nic se neděje, buď přijedu do Prahy už teď v srpnu, nebo )což je pravdpodobnější) se uvidíme s těmi, kteří budou moci, někdy na nějakých dalších pražských. :)
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    THURINGWETHIL: Já jako už mám volný jenom jeden srpnový víkend, ten 23.-24. a pokud by to vyšlo na jiný, tak bych se hodně přimlouvala i za pražské kotlíky, protože by mě mrzelo si už ani jednou nezazpívat před odjezdem :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    OLAPH: souhlasím :-)!
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    a neuděláme dvoje? jedny výjezdní a jedny pražské...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    21. nebo 22. nemuzu urcite. 28. je v pohode, 29.8. bych musela prijet rovnou ze sluzebky, ale i to by slo, vcetne prespani.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    VILDAZ: Je možné hodit v podstatě kdykoli kohokoli autem do Mělníka, z nějž jsou spoje do Prahy vcelku dobré.
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Prosím o rozhodnutí co nejdříve, pátek by pro mě asi byl "možná" v sobotu v 10 mám směnu v laborce. Teoreticky by tam kolegyně mohla být déle, ale musel bych domluvit a bude záležet na spojích.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    HARALD: Samozřejmě, přespání je možné, je tam minimálně 7 postelí a mnoho místa na zemi. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    THURINGWETHIL: To by asi znamenalo pátek, protože přespání. Bylo by to možné?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    radši bych zase prahu, spis mi to vyjde :-) 21. cajk, 28. slabší :-) ale možné.
    IORETH
    IORETH --- ---
    THURINGWETHIL: Prodlužku (cca 4m) když tak vezmem :-).
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    OLAPH: je tam (myslím) hodně dlouhá prodlužka a je možno proud dotáhnout z chalupy, takže ano, pravděpodobně je.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    THURINGWETHIL: a je tam u ohně proud?
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    Nechcete udělat sprnové kotlíky výjezdní? U ohně, u nás na chalupě (obec Dobřeň, na Kokořínsku).
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Vzhledem k poslední šanci bychom si měli připravit a naposlouchat Dudy v Edinburku :)

    Spirituál kvintet - Dudy v Edinburku.mp3 | Ulož.to
    http://www.uloz.to/xx5BVaa/spiritual-kvintet-dudy-v-edinburku-mp3
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    HARALD: 28. si už v práci nějak uhádám, 21. jsem v tahu na Baťáku. V tom lepším případě nad hladinou :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    [SERVER ERROR]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam