• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    [SERVER ERROR]
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    ADITU: jsem nevyspalej...
    ADITU
    ADITU --- ---
    MLEKAR_STEIN: "vyhovuje, ale dá se to zařídit"?
    ADITU
    ADITU --- ---
    Harald se ptal na den v týdnu, který každému osobně vyhovuje. Moji odpověď dostal, end of story.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ty jo, mě třeba pátky přijdou jako výrazně nešťastná záležitost. jasně, když je to v týdnu, člověk musí další den vstávat, ale zase není riziko, že budou kotlíky v pěti lidech, protože všichni frčí na víkend na nějakou akci nebo se kvůli nějakému larpu musí rušit :-)
    ADITU
    ADITU --- ---
    HARALD: Pátek :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    HARALD: přijde mi možná jednodušší ustanovit prostě jasný čtvrtek v měsíci, plácnu třeba poslední nebo tak něco... každé tři týdny bude klouzavé, takhle bychom věděli, že v prvním/druhém/třetím/posledním týdnu v měsíci jsou kotlíky :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A co udělat Kotlíky pravidelné? Třeba každé tři týdny? Lépe by se plánovaly, snáz by se zvali lidi...
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Nedokážu bez rozvrhu říct takhle dopředu, takže na mě moc nehleďte :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Preferuju čtvrtky nebo pátky.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    hele výhledově jsou pro mě čtvrtky trochu nešťastné, jezdila bych dost pozdě... ale jsme na ně zvyklí, takže bych to tak klidně asi nechala :-)

    no a datumově mi to je jedno :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Vzhledem k nevlídné předpovědi počasí rušíme uvažované výjezdní Kotlíky.

    Tím se otevírá otázka: kdy příště? Napište jaký den v týdnu vám osobně vyhovuje. Taková organizační anketa, jejíž výsledky zkusím zohlednit v příštích hraních.
    HARALD
    HARALD --- ---
    A už tu máme i událost. :-) Pozor: začátek je už v 19:00, doražte tedy dřív, než při minulých hraních.

    A počítejte s 50 korunami na osobu na nájem.
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Tak se pěkně rozlučte i za mě, tou dobou jsme na Moravě :-/
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kotlíky č. 23 - Rozlučka s Mifkou se budou konat ve čtvrtek 21. srpna.

    Výjezdní kotlíky u Thuri na chatě se pak odehrajou buď v pátek (29.8) nebo sobotu (30.8). Domluvím s Thuri a ovlivní to i jak budu vyzvedávat svoje děti od babičky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Pokud jsme nazvali tábornický zpěvník toxický, jak nazvat toto? Jen pro silné povahy!

    http://i.nahraj.to/f/uIC.JPG
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Myšlenka dvojích Kotlíků se mi líbí. Je potřeba ověřit kdy bude k dispozici domeček na Kampě, podle toho bych vyhlásil termíny.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    MIFKAL: z mé strany je v pohodě jakýkoli srpnový víkend (tedy i ten 23.-24.). Nicméně netrvám na výjezdních kotlících, jen nabízím tu možnost. Dvoje kotlíky se mi jeví jako výborné řešení. Ale opravdu já nejsem někdo, na kom by to stálo, většinou jen zpívám (či poslouchám), takž nabízím tu možnost, bude-li ji chtít někdo využít, bude to fajn, pokud se nenajde dost hudebníků, kteří by mohli nebo chtěli, nic se neděje, buď přijedu do Prahy už teď v srpnu, nebo )což je pravdpodobnější) se uvidíme s těmi, kteří budou moci, někdy na nějakých dalších pražských. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam