• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    to ten G3Dmaker nema postprocesor?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SLL_QUY: Sikanuj vyrobce at ti doda dokumentaci, pripadne dodej nejaky vzorek gcode pro profi3dmaker a ja ti napisu nejaky konverzni skript mezi vystupem z cury a tim co pojida profi3dmaker (teda znas to o hrabani a kureti, zeano:))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A cura je rychla jak prujem
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THEODORT: Jak slic3r tak cura sou multiplatformni
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    THEODORT: proč bys měl slicovat ve vmwaru?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    akurat asi budu muset bud slicovat na vmwaru nebo smenit 12" notes za velkou kravu s i7
    MICA
    MICA --- ---
    THEODORT: A když objednáš do 16:00 tak to máš na stole do druhého dne :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THEODORT: Na to neni nic prekvapiveho, farnell takhle proste funguje :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Dodavka od Farnellu prekvapive za dva dni z UK az na stul, jsem zvedavej jak dlouho mi mnou zapouzdrenej termistor vydrzi..
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    ZELENY_CAJ: no, ani ne, protože ta Slovenka, co tam vydává objednávky, dělá do pěti (zbytek prodejny má do šesti)... takže tam přiběhneš uhnanej v 1720 hodin a ještě dostaneš vynadáno, že sis měl vzít dovolenou a že příště ti zavřou účet, když se to zopakuje :)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    nejlepsi je objednat v gm pres eshop a jen si vyzvednout sacek a zaplatit..
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    JVCNC: a když už se teda konečně dostaneš na řadu, tak ti čípek oznámí "jó to tady nemáme, to si musíš stoupnout do fronty támhle"
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    TLAMPACZ: nic neprozari den slunickovosti vic, nez stat pul hodiny ve fronte navic kuli nekomu kdo neni schopnej si zjistit oznaceni toho co vlastne chce, jeste predtim nez to jde koupit :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    JENIIK: hmm toho jsem se bál :)

    To si těch čidel radši objednám víc než 5..
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    A nutno podotknout, že 90 stupňů na skle je kolem 110 stupňů na čidle pod heated bedem.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    THEODORT: sklo kolem 90 celsia, napatlaný acetonem s troškou rozpuštěného ABS, hotend mezi 230 - 270 podle typu a umístění teplotního čidla.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Dik, on tenhle je pomerne specifickej a nechce se mi prozatim vrtat ve firmware, takze tentokrat Farnell :)

    btw, jak tisknete ABS.. vyhrivanej stul/ nevyhrivany sklo, teploty aj.?
    MICA
    MICA --- ---
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    THEODORT: GES? GM electronic?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Kde berete nahradni dily? Se mi nekam ztratily udaje pro prihlaseni do Farnellu a potreboval bych termoodpor do hot-endu.. like this one http://cz.farnell.com/epcos/b57560g104f/thermistor-ntc/dp/3878697
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam