• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    AXTHEB: vyber maj peknej, ale drahotka :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    zalezi kolik ses do toho ochotnej nacpat:) Tohle je iirc spicka v evrope
    Shop - faberdashery
    http://www.faberdashery.co.uk/products-page/
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    AXTHEB: tak to bude asi tim, ze predtim to tisklo relativne ok, ale pak se to zas zaseklo, takze nestaly prumer dratu... hmmm. Vim, ze uz jsem se tu stokrat ptal, ale nakej dobrej dodavatel na PLA? ale s vetsim vyberem barev. idealne takovy ty semitransparentni barevny. :) (si moc vymejslim, co)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VISOPIMUS: vzhledem k tomi, ze se ten drat pouziva zaroven i jako pist to nejde ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    kisslicer je closed souce sracka s nezvestnym autorem:) Skus curu nebo slic3r.
    3.3mm je strasne moc, to ti brousi o steny hotendu.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    JENIIK: Vetsinou pomaha lubrikant, ale tohle to asi nebude ten pripad :D To me nenapadlo, ze ta dira bude az tak presna, no... jsem myslel, ze to bude zrat drat treba do 3,5mm...
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    VISOPIMUS: to je ale překvapení, že když rvu něco tlustýho do tenký dírky, že to dře, co? ;-)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    AXTHEB: mozna teda brim, uz nevim, jak se tomu rika. Kisslicer pouzivam.
    JENIIK: kdyz to PLA, co mam z Mladče se nechce dobre extrudovat. jde ztezka oproti abs. Co jsem to tak meril suplerou, tak abs struna ma 3,0-3,1 a to pla ma 3,2-3,3... tak nevim, jestli to treba moc nevadi tomu extruderu :)
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    VISOPIMUS: to prostě ABS dělá, pohrej si s jiným materiálem.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VISOPIMUS: brim, ne raft. Jakej pouzivas slicer?
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    AXTHEB: priste na to zkusim myslet... Dokonce jsem tedko pridal i raft, aby se mi nezvedaly rohy, a pak to stejne prdlo :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VISOPIMUS: Udelat kulaty rohy pomuze hodne.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    AXTHEB: Tohle prdlo az potom, co jsem to odloup... Takze mozna to moc rychle vychladlo...
    Achjo, tri hodiny v <|>
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VISOPIMUS: Zvetsit extrusion width, zvlnit tisknutou plochu, nepouzivat rectilinear infill, pohrat si s teplotou hotendu, zavrit tiskarnu do vyhrivany krabice.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    mate nejaky tipy, jak zredukovat horizontalni praskani ABS matrose? Kdyz treba tisknu krabicku, tak mi to v rohu prasklo...
    MICA
    MICA --- ---
    Mimochodem řešil jste někdo clo u tiskárny? Našel jsem, že TARIC CZ kód pro tiskárny bude nejspíš
    8443321090 a podle webovek celní zprávy je clo 0% a tudíž budu muset cálovát jen DPH.
    Máte zkušenosti se clením 3D tiskárny?
    MICA
    MICA --- ---
    GIOMIKY: Jojo mám objednáno (Pro verzi) :D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    O tomhle ted mluvili na Bloombergu.
    Solidoodle
    http://store.solidoodle.com/
    Druha generace se da poridit pod 500$.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    AXTHEB: křivé Z, to jsem měl taky. Než mi došlo v čem je problém, málem jsem se vzteky kousl do zadku :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam