• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    F_RACEK: Jen tak od voka - kolik W dá zdroj? A kolik ty bereš?
    F_RACEK
    F_RACEK --- ---
    Zdravím chci se zeptat zda by mi někdo mohl pomoci .. mám tiskárnu anycubic delta plus která se standardně dodává bez heatbed .. asi proto že má plochu 24 cm a kruhový heatbed se vyrábí jen v průměru 22. Každopádně jsem si nechal na laseru vypálit podložku a heatbed jsem tam dodělal .. teď k tomu problemu :D když chci tisknout tak se nejdříve zahřeje heatbed na nějakých nastavených 50 stupňů a poté se začne nahřívat hotend . Jenže ve chvíli kdy se hotend dostane na teplotu kolem 170 stupňů tak se tiskárna prostě restartuje . Nemá někdo z Vás s tímto problémem zkušenosti ? Až dorazim domu nahodit sem i nějakou fotku zapojení .. ( taky musím říci že na elektriku a zapojování obvodu jsem .. no retard :D jinak to říct nejde .. s kabilkama prostě nejsem kamarád )
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    AKA_THE_A: Richtig. Ale to je před polymerací. Ale zdá se že to půjde, díky.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    BIDAK: v bezpečnostnim listu by to mělo bejt napsaný (a bezpečnostní list ti musí prodejce poslat na požádání)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    PEEP: No já počítal s lukoprenem a to nevim co je. Ale dík, já si to najdu.
    PEEP
    PEEP --- ---
    BIDAK: mas nejakou presnou specifikaci toho kaucuku? jestli jde o ethylen-propylenovy kaucuk, tak by to jit melo.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    PEEP: Děkuji. A mrkni jak na tom bude silikonový kaučuk, dík.
    PEEP
    PEEP --- ---
    nebude, protoze to je teflon a na nej jen tak neco nechytne - dela se z nej povrchova uprava hlavice na polyfuzni svarovani, aby se na nej chytal PP/PE z trubek

    poridil jsem chytrou knizku - http://uno.cz/stranky/kniha-svarovani-termoplastu_2016-08-10.html ktera mi toho v teto oblasti dost objasnila
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Co myslíte, bude PP chytat na PTFE?
    HONZA117
    HONZA117 --- ---
    Byl by někdo ochoten mi za rozumné peníze vytiskout toto http://www.thingiverse.com/thing:1872389 ???
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    SPM: Našels to na TV?
    SPM
    SPM --- ---
    BIDAK: Ha, jdu to vyrobit a nalepit na WC v kanclu :-D
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Ale tohlee je pěkné. :)


    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    QNEDLEEQ: v Dassaultu se spis pouziva CATIA, ne? Koneckoncu nevidim uplne duvod pouzit cizi produkt kdyz ma firma vlastni CAD, kterej je mimochodem ve strojirenstvi standardem...
    H2O
    H2O --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Jsou vánoce. Umyl jsem si tiskovou podložku.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDGUY: O žádném nevím. Ve FreeCADu se to v nové verzi myslím zlepší
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hele, kdyz se tak bavime o tech modelovacich programech - kterej "interaktivni" (tj. ne OpenSCAD) ma dobre fungujici parametrizaci modelu? Jako ze si nekde stranou reknu X=10 a pak pri kresleni muzu rict ze tenhle rozmer je X, tenhle X/2 a tenhle X+10? Jestli jsem neco blbe nepochopil, tak ve FreeCADu je to pres ten "spreadsheet" modul a ten byl _strasnej_ oser na pouzivani...
    SPM
    SPM --- ---
    AKA_THE_A: Jo a taky mi nechtěli dát ani trial, hadi :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam