• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SPM
    SPM --- ---
    REDSNAKE: jako kolik to stoji :)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    AXTHEB: bych to tak drasticky nevidel - mam A6 elektronika funguje bezproblemove,za vic jak rok pouzivani mi odesel pouze termistor,jinak vse uplne bezproblemu,samovolnyho praskani jsem si nevsimnul,tisknu tim temer kazdej den - ten akryl je dostatecne pevnej,nechci ji nejak vychvalovat,ale kdyz si ji malinko otunis -napinak na remeny a 2 suporty na stojnu tak tiskne uplne hezky,za ty kacky x krat lepsi volba jak predrazenej prusa nebo jiny...ja jsem s ni za tu cenu fakt spokojenej a v celku bych ji asi ani nic nevytknul...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SPM: Se ztrácím v tom dotazu?
    SPM
    SPM --- ---
    REDSNAKE: co jinak znamená "fakt levně"?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    AXTHEB: Tak to je fajn. Ten akryl by se dal asi taky vyřešit, jak tu psali kluci. I co jsem koukal, tak se k tomu tisknou nějaké podpůrné sestavy. Já to chápu pořád jako kit a DoDo, což mi nevadí, nechci Průšu za dvacku co ho vybalím a tisknu (možná...).

    Už jsem včera načal ženu, ale zatím odezva nic moc :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDSNAKE: Jestli myslíš ty konektory tak to už je vyřešený, jsou tam dostatečně dimenzované šroubovací.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: hrozný tohle šetření :-/ já si u sebe řikal, že mi ta svorkovnice na údajných 24A přišla furt malá...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    AXTHEB: takže nic co by nešlo vyřešit za pár korun.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDSNAKE: Ten černej matroš z kterého je rám samovolně praská, elektronika odchází, s extruderem se špatně pracuje. Celej stroj ze časem zkroutí, takže budeš mít výtisky do vrtule.

    SPM: u Anetů to dělaly 6A konektory na napájení a heatbed, kterýma při studenym heatbedu teče přes 10A
    SPM
    SPM --- ---
    mně by furt zajímalo, z čeho vznikají ty požáry... abych věděl, čeho se vyvarovat :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    AXTHEB: Děkuju za názor, kdybys měl chviličku a trošku to podepřel nějakýma argumentama, bylo by to naprosto perfektní!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDSNAKE: Je to ultrasračka plná špatných designových rozhodnutí. Pravda, už asi nedostaneš tu verzi co občas samovolně chytla plamenem, ale počítej s tím že to má životnost tak rok. Což je dost jedno, protože je tak mizerná že tě pravděpodobně do půl roku přestane bavit s ní cokoliv dělat.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    AKA_THE_A: spatnej pristup, malo mista, nebezpeci nocnich zranic (ty kompoty) ;)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    GANDALFSEDY: a proč ne izolovanej box a do kumbálu?
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    zvaz umistneni na skrin pokud pracovni stul nemas ... sice blbej pristup ale lepsi nez promrzlej kumbal
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANDALFSEDY: to není úplně blbej nápad, ale ono to v 2kk je celkem problém s místem. Navíc když ještě občas mořím modely letadel, tak si nechci zastavět stůl. No nic, to za mě nerozhodnete, to vím:)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    REDSNAKE: jedinej seriozni problem je ten akrylic ... vymen to za drevo a cajk ... s umistnenim bych zvazil neco jako multilevel pracovni stul ... pristavet patro nad pracovni stul kde muze sedet tiskarna ... aby byla na dosah a nemotala se do cesty...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANDALFSEDY: To mi nepřijde jako špatná vizitka tiskárny která je v akci kolikrát za 120 dolarů. Jen pořád přemýšlím nad tím místem. Možná bych ji mohl dát do kumbálu kde máme zavařeniny, ale blbej přístup a málo místa a v zimě zima, relativně. Jako nemrzne tam, ale nevim jestli by to něčemu nevadilo, nahřívání podložky nebo tak.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    mimochodem,mate tu nekdo anet a8? se da sehnat uz fakt levne a tak me to laka cim dal tim vic. Bych na tom stejne nevedel co tisknout, nejaky luzka serv a motoru do modelu mozna, krabicky, kryty, kraviny, takze na nejakou extra krasu tisku bych asi nehledel. Jen kdyby v byte bylo vic mista...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam