• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    Cheap 3D printer with 3 linear rails - How the Cetus changed my mind
    https://www.youtube.com/watch?v=v5Wjyyeuzks

    Nevim jak moc to je shill video, ale vypadaj hezky :D
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Dotaz: Má Prusa ve svym Gcode implementovaný GOTO? Můžu udělat smyčku nějak?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    AKA_THE_A: Chce to vidět výtisky.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ANDY_WARHOL: to mas jak ja ja kupuju zasadne to nejlevnejsi, uz sem na tom natiskl hodne a v pohode, jelikoz sem ted nasel nakej starej 3mm filament z prvni tiskarny, cinska prusa i2, tak ju du znovu slozit, jenom malej upgrade na samuela a celohlinikovou vyhrivanou podlozku, schvalne sem se dival a ta cinska melzi elektronika co k tomu je tak mela byt problemova, a ta moje nebyla.. kolikrat je to kdovicostimtylididelaj ;)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GANDALFSEDY: objednal sem jednu na pokusy. je tam prostor pro twikovani docela velky.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ANDY_WARHOL: jj, vymenit ram, a cajk
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam ze je za nejakech 150$ z eu warehousu, tzn zadny clo a dph
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GANDALFSEDY: asi to tu nekde je, ale nedal bys na ten clanek prosim link
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    jako vsechny ty jmenovany problemy a jejich napravu mas v tom clanku na hd, nic noveho tu nezaznelo ;) takze pokud to beres jako kit tak cajk, a treba ty tisteny vyztuhy to je fakt priserny kdyz si predstavim jak dlouho to tisknou a ze se tam da frknout kus drevotrisky podstate rychleji ... ale to uz zslezi jak si s tim chces hrat
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: A CLO by se platit nemělo, takže reálně hrozí jen DPH což je 21% pokud se nepletu a možná nějaký výpalný za zastupování. Takže za čtyřku nejhůř kit ke kutění.

    Mít na ni tak místo...:-/
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SPM: nedávno na ni byla akce a vyšla z číny na 120 dolarů nebo euro. Nějaký tři tisíce jsem to počítal. Jasně, riziko DPH a možná CLO, no

    SPM
    SPM --- ---
    REDSNAKE: jako kolik to stoji :)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    AXTHEB: bych to tak drasticky nevidel - mam A6 elektronika funguje bezproblemove,za vic jak rok pouzivani mi odesel pouze termistor,jinak vse uplne bezproblemu,samovolnyho praskani jsem si nevsimnul,tisknu tim temer kazdej den - ten akryl je dostatecne pevnej,nechci ji nejak vychvalovat,ale kdyz si ji malinko otunis -napinak na remeny a 2 suporty na stojnu tak tiskne uplne hezky,za ty kacky x krat lepsi volba jak predrazenej prusa nebo jiny...ja jsem s ni za tu cenu fakt spokojenej a v celku bych ji asi ani nic nevytknul...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SPM: Se ztrácím v tom dotazu?
    SPM
    SPM --- ---
    REDSNAKE: co jinak znamená "fakt levně"?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    AXTHEB: Tak to je fajn. Ten akryl by se dal asi taky vyřešit, jak tu psali kluci. I co jsem koukal, tak se k tomu tisknou nějaké podpůrné sestavy. Já to chápu pořád jako kit a DoDo, což mi nevadí, nechci Průšu za dvacku co ho vybalím a tisknu (možná...).

    Už jsem včera načal ženu, ale zatím odezva nic moc :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REDSNAKE: Jestli myslíš ty konektory tak to už je vyřešený, jsou tam dostatečně dimenzované šroubovací.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam