• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    ACID: Tohle od nich mam na ohybani dreva a vsechno jsem videl jen cca 2palce siroke.
    PECA
    PECA --- ---
    ANDY_WARHOL: Mě dělal někdo nerezový pláty na Rebel fóru, někde v Nymburce: "...na laseru z magnetické nerez oceli 0.6mm plech..."
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: já popravdě nic takového nemůžu najít. Najdu všechno od planzet na otvírání zámku do různých listových per. Ale nic jako pružný plech
    ACID
    ACID --- ---
    ANDY_WARHOL: link nemam, mam kamose nastrojare :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: a nemáš Link? Abych věděl co za materiál koupit
    ACID
    ACID --- ---
    ANDY_WARHOL: používal jsem pružnou planžetu, pozink se ti obavam se brzy zkrouti, resp ohne a bude tak leda na vyhozeni. Ale vyzkousene to nemam.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Bude stačit pozink, co myslíte?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: diky
    ACID
    ACID --- ---
    ANDY_WARHOL: zkousel jsem 0,4 a 0,5mm plech s nalepeným PEI, celkem to fungovalo
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Chtěl bych si vyrobit vlastní tiskové platy z pružného plechu. Ale netuším jak silný plech zvolit. Nevíte někdo?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Kromě přizpůsobení pro hypercube jsem tam ještě udělal vyústění pro řetěz místo toho jejich udelatka
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Tak moje hypercube bude mít extruder z mk3s, včera sem redesignoval vozík a jeho zadní část, předek bude stejný, jen tam bude mezivrstva, kde budou senzory (na hypercube jsou X endstipy přímo na vozíku)
    Dale tam bude to piezo a konektory na připojení, zjistil sem totiž, že to piezo se sice originálně dává nad extruder a tak ho prodlužuje, který se pak nevejde do standartnich designu, ale někdo ho dává do stěny vozíku a to funguje také, extruder už se pak nemusí nijak upravovat. To mi značně ulehčí práci.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: kdyz to drzim, tak tezko, ale az dodelam celej extruder, tak to zkusim
    ps, prusa sam pouziva urcite original bondtech. ne klony z aliexpresu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PECA: vypada to podobne ale je to neco jineho.
    ACID
    ACID --- ---
    SPM: Ideální by byla fotka z čela, ale i z téhle to vypadá na lepší záběr než u toho klonu
    PECA
    PECA --- ---
    ANDY_WARHOL: To vypadá jako klon (nebo předobraz) toho Průšova MMU, ne?
    SPM
    SPM --- ---
    ACID: Snad chápu, zkusil jsem ti cvaknout fotku: https://ssl.spamik.cz/oc/index.php/s/SjF1KcGU92Qa2Qa

    Je to teda focené na normálně zkompletovaném a na tiskárně namontovaném extruderu. Dotáhnul jsem taknějak normálně přítlak, šmiknul kus struny, natočil ho tam a snažil se udělat fotku dovnitř toho mechanismu co prosvítá od toho plastového kolečka na ovládání rukou. Není to teda klasický dual extruder, je to ten dvojitý BMG-X2 (originál).
    ACID
    ACID --- ---
    ANDY_WARHOL: muzes to vyfotit?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: tak ja to ted zkousel na tech koleckach co mam z nejakyho aliexpresu a me se zda, ze to zabira normalne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam