• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    LITTLEBOY007CZ: jak to drzi pri tisku. Netrepe se to cely?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ja ho kupoval pred dvema mesici za rovny dve kilca;)
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    PECA: To teda dost podražilo, před covidem stály ty jednobarevný 129, ve zbytku EU byly místy i za €4.
    PECA
    PECA --- ---
    LITTLEBOY007CZ: Už jsem chtěl pochybovat, jak ses vešel do té ceny se 4 stolky. Pak jsem si našel cenu... :DDD
    //229,- Kč za kus, kdyby to někdo potřeboval taky najít.
    Dobrý práce.
    LITTLEBOY007CZ
    LITTLEBOY007CZ --- ---
    Tak jsem si vyrobil box na tiskárnu. 4x LACK z IKEA, trocha plexi a pár šroubků. Dohromady to vyšlo asi na 3k. O něco levnější jak prusabox a funkci to plní stejnou.

    PUNJAB
    PUNJAB --- ---
    SKAUT: Uvidím jestli pochopí. Vytvořil jsem spor. To se potáhne tak dva týdny ještě.

    R0C3S3K: Taky jsem uvažoval o stojanu, ale vždycky mě odradily recenze.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PUNJAB: Jo z toho jsem se už vyléčil a radši dám něco navíc když to neumím/nemám kde udělat.
    Pochopil to Číňan alespoň?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PUNJAB: ja si koupil tohle, za ty prachy to funguje fajnove, mam 1100 W vrtacku a s timhle vykonem jsou stolni vrtacky v uplne jinych rovinach
    WOLFCRAFT - stojan na vrtačku EXCLUSIVE WOLFCRAFT 5027000 + Dárek, servis bez starostí v hodnotě 300Kč | ProMistry.cz
    https://www.promistry.cz/stojany-pro-vrtacku/wolfcraft-stojan-na-vrtacku-exclusive-wolfcraft-5027000/
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ...solarni 3D tisk ;oD

    Markus Kayser - Solar Sinter Project
    https://youtu.be/ptUj8JRAYu8?t=70
    PUNJAB
    PUNJAB --- ---
    Tak jsem si z aliexpressu objednal voron frame, protože nemám stolní vrtačku a nepodařilo by se mi to vyvrtat rovně. No a to co přišlo je taky otřesný. To si člověk fakt nepomůže.

    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PISTA1: A za 3k role těsnění 🤣
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    R0C3S3K: To je marketingovej tah, za 2500 určitě bude k mání sada záslepek ;)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    juuu, derava krabice za 9 tacu, fiha
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ANDY_WARHOL: To teda. Nemluvě o cenách "upgradů". A taky je taková, děravá... Asi odvětrání.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PUNJAB: docela drahý....
    PUNJAB
    PUNJAB --- ---
    Průša vydal oficiální box na tiskárnu: https://www.youtube.com/watch?v=9lkzlZTeIOQ
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    ACID: Jo přemejšlím o krabičce na filament, protože jak mám tiskárnu nad schodama do sklepa, bude tam v létě možnost zvýšený vlhkosti.

    Po dnešku, už nechci v hotendu teflon ani vidět. Ještě že jsem si preventivně objednal ještě jeden, jinak bych dotisk. Vydržel cca 3kg.
    Právě jsem objednal celokovový heat breaky, bloky a kupičku trysek abych měl spotřebák na výměnu až se tenhle zas pos...
    ACID
    ACID --- ---
    Ten cinskej teflon se obávám moc nepomůže, zlepšení byl teflon z Gumexu.. Pokud to teda nemáš na propojení mezi krabicí a podavacim kolečkem
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Dneska schránka plná čínskejch balíčků :D
    Asi budem o vejku trochu upgradovat.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PISTA1: jo, presne proto jsem to vsechno nesmyslne predimenzoval, protoze napajeni je neco na cem se nevyplati setrit, odmitam resit cokoliv jako "konektor hreje" a nejsem limitovany prostorem nebo vahou
    proto jsem tam hodil 2.5mm2 dvoulinku (30 A) a XT90 (papirove dlouhodobe 90 A, po vynasobeni cinskou konstantou jsem ochotny jim sverit trvalych 45 A (ktery tam nikdy nebudou) ...+ zvladnou 10s burst az do 270 A :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam