• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKAUT: no ale prece neni sluzba 3d tisku :)
    SPM
    SPM --- ---
    Jsem se zase vrátil k tisku a zjistil jsem, že jsem na to už moc starej :-) Teda vrátil, já tu svojí větší a tišší tiskárnu rozebral, pač jsem ji vylepšoval a jelikož jsem rychlý jak blesk, tak jsem to dělal asi rok a půl :-) Teď jsem to vítězoslavně zapojil a chtěl tisknout další věci, z ABS, po pár hodinách mi to upadlo. Tak jsem to tím acetonem vzal znova, hodně, hodně, precizně, zas mi to upadlo. Tak jsem tu podložku teď vyndal, že to ještě vydrhnu někde houbičkou a zkusím znova. Jako podklad mám sklo na které lepím zelenou PET pásku. Vyndám to sklo... a zjišťuju, že já kretén si ho položil tou polepenou vrstvou proti heatbedu, takže jsem to ABS tisknul na to holé a čisté sklo. A to jsem si myslel, že takovou blbost bych nikdy udělat nemohl :-)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    RAINBOF: Nevyřešil ten to tim co si člověk vyplní do profilu? ( druh tiskárny, poloha, jestli chci radit, tisknout? ).
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: to by mohl zavest josef:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Na TV nějakou dobu byla i možnost si nechat dotčený model vytisknout - rovnou se zobrazily zapojené lokální tiskárny, cena a čas a model se jim přímo poslal, za pár dní doma hotová věc.
    ACID
    ACID --- ---
    KULA: asi jsem divnej, když tam něco hledám a zaujme mě to, automaticky si to otevřu v novém tabu, abych si mohl preklikavat a porovnat si je..
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    KULA: klikej na to prostředním tlačítkem a máš hotovo ;-)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    thingiverse bylo super nez ty 2 roky zpatky nebo kolik doslo k takeoveru a od te doby je UX fakt otresny
    nefungujici tlacitka, nesmyslny refreshe, thing -> login -> homepage, nefcni filter v global commentu, etc..
    nebo tenhle priklad - tady to ukazuje "4 comments" ... otevru je a nactou se jenom 2
    je to glitch? jsou tam skutecne jenom 2? nebo ty dalsi 2 nekdo smazal? wtf


    btw prusovy printables maji i funkci pro import vasich veci z thingiverse, pokud by jste chteli zmigrovat cely profil a nedelat to manualne
    ale uprime se priznam, ze i kdyz mam zmirrorovany printables profil, tak stejne v defaultu chodim na thingiverse, protoze je toho tam proste nejvic a to jednoduchy UI mam porad radsi nez Printables

    + remixovani ... tezko mit velkou remixovaci komunitu, kdyz nemate velkou komunitu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KULA: proc ? aby me stvaly ? Co jsem napsal, tak to vnimam nemusim hledat chyby abych nasel chyby pokud o nejaky vis tak ji reportuj :)

    FARIN: tech jsem si nejak vubec nevsiml si to prokoumam.
    KULA
    KULA --- ---
    RAINBOF: tak si jich začni všímat, první věc které jsem si tam kdy všiml a něco, co mě triggeru pokaždé, když tam vlezu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KULA: takovy veci vubec nepozoruju :)
    KULA
    KULA --- ---
    RAINBOF: příjemnější na používání? myslíš, když jsi třeba na stránce 22, klikneš na detail modelu a pak se vrátíš o krok zpět, jsi místo na straně 22 pěkně na začátku. Děsivé funkční UI :D
    FARIN
    FARIN --- ---
    RAINBOF: co ti chybi na Printables kolekcich?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FARIN:
    No a ze byli prvni a prdeli na to. Proste na to nemeli prachy. Josef taky po tom, co posilal tisteny modely v krabicich od vseho co bylo po ruce taky chvili stagnoval nez se do toho obul :)

    Za me je tam mnohem vic lidi a modelu to je pro mne celkem zasadni. Dost se tam remixuje coz je velmi prijemny kdyz se vratis ke svymu modelu a zjistis ze na tom nekdo dal makal. Je fakt ze prohlizec 3D na printables uz opravili drive nebehal na mobilu. No a pak ty vlastni kolekce. kolikrat si proste udelam seznam a pak se k tomu vratim sjednotim si to a neco vytisknu jako set.
    FARIN
    FARIN --- ---
    RAINBOF: thingiverse tezi akorat z toho ze bylo prvni a nekolik let na te projekt nikdo nesahl. Ted probiha nejaka snaha to vzkrisit, tak jsem zvedavy co s tim udelaji. Ale zajimalo by mel v cem to spatrujes lepsi na pouzivani?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISTA1: thingiverse, je precijem trosku prijemnejsi na pouzivani a pouziva ho mnohem vic lidi.
    FARIN
    FARIN --- ---
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Jsem si říkal, že bych mohl někam naházet svoje STL který by se mohli třeba někomu hodit, jen nevím kterej server vybrat...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Jop, pry to má být na vánoce, taky jsem na tohle info narazil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZVIRATKO: taky ho vyhlizim :) na skupine mi taktne i netaktne naznacili ze prej na vanoce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam