• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ORBIT: tak jasne, taky vetsinu veci co tisknu, tak je grafika/loga/text, takze se barvy swapuji treba jenom v prvnich 3 vrstvach
    ale i v tech par vrstvach clovek oceni automatiku misto manualniho M600 swapu, zvlast pri vic barvach :D

    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ANDY_WARHOL: To ne ;) to bylo na tisk log, kdy se to zmeni v nejake vrstve a grafickem rozliseni, texty apod
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ORBIT: jo jenže to je tak na hraní, když chceš třeba využívat rozpustitelné podpory, tak to ručně asi neprehodis
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    QWWERTY: Ja jsem zatim multicolor resil swapovanim filamentu. V jednom tisku uz jsem ho menil dokonce ctyrikrat ;)
    Takze to bude takrka nepolibena zkusenost.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ORBIT: ackoliv souhlasim, ze MMU2 je obcas docela zlo, tak dokud jsem neaktualizoval firmware, tak chodilo a tisklo
    pridelanim jednoho tlacitka slo resit vetsinu problemu :D
    MMU Off Switch by AbeFM - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:3379123
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    QWWERTY: Ale jo, mmu2 se starsima strojema povazovala spousta lidi za nerozchoditelne ;)

    Jsem zvedavy na treti verzi, jestli to poslape hladce.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    QWWERTY: hele nebylo to vůbec poznat.
    Hlavně já řešil proc mi padá kalibrace, a on přesně viděl, že to dělá řemenice na ose x.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ANDY_WARHOL: jo, to se mi stalo taky, ale tyhle mechanicky veci clovek vetsinou najde sam

    aktualizoval jsem FW presne podle jejich instrukci
    MMU jezdi jak blby zleva doprava a bud si stezuje, ze se mu nepovedlo natahnout filament a nebo si stezuje, ze si ho natahlo "too early" ...wtf?
    a ja prece nezabiju tyden troubleshootovanim komunikace mezi mainboardem a MMU
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    QWWERTY: me odhalil podle videa ze mám povolenou řemenicku 😁
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ANDY_WARHOL, ORBIT: jak to sakra delate, ze jste nekdy od nejakyho tech supportu dostli neco uzitecnyho?

    ja uz jsem v te konverzaci 2x napsal, ze mam MK3 a ne MK3S ... a co dostanu? dalsi odkaz na MK3S resources
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    NAVARA: gr :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    PECA: Ja mam dobrou orientaci v terenu ;)
    A taky sebou nosim oraculum pro pripady nejistoty
    PECA
    PECA --- ---
    ORBIT: Kam koukáš? Já se zkoušel v tom "křoví" zorientovat, ale nevyznal jsem se v tom, která větev je která. :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    NAVARA: ja to mel v ramci vetsi objednavky,ze ktere cekam uz jen na to.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WEWERKA: Já ho dostanu taky :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    NAVARA: Prusa posilal voucher na 1200 CZK jako omluvu za zpozdeni. To mi prijde lepsi nez urok na sporaku :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mne nebyl schopen zjistit (od nákupčího nebo nějaké inženýra - kteří to prostě musí vědět), že se komponenty na které jsem se ptal, označují 9-338069-4 a 9-215083-4 :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam