• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    MUXX
    MUXX --- ---
    AZIM: ráno přijdu a musím natvrdo restartovat.
    AZIM
    AZIM --- ---
    MUXX: pada ti to pri cem konkretne, ja taky problem nemam ...
    PARASONIC
    PARASONIC --- ---
    MUXX: Stabilita 100%, ale pouzivam spolehlivej csfd scraper nikoli ten experimentalni ;)
    JOPS
    JOPS --- ---
    MUXX: ja si na stabilitu taky nemuzu stezovat

    ale je jedna vec co me sere a netusim moc co s tim delat.

    kdyz je zapojena malina, tak mi na TV nejdou nektere programy... rekl bych, ze vsechny HD plus nejake dalsi. Vypnu malinu, vsechno ok...

    ale to same mi dela, kdyz mam zapnutou PS3/PS4 (kdyz se stahuje hra/aktualizace, tak proste nefungujou ty same programy...) Podle me to je nejake zaskrtavatko na TV, ale netusim co bych kde zakazal/povolil.
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    MUXX: bez jediné chybičky, stabilní...
    FATTY
    FATTY --- ---
    u me OK, stabilni a spokojenost..
    MUXX
    MUXX --- ---
    jak jste spokojeni s openelec na rpi2? me to celkem pada. driv jsem mel b+ a raspbmc a bylo to naprosto stabilni. jediny rozdil je, ze mam nainstalovany kodi-czsk plugin
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AXTHEB: na místo toho který mam jsem to koupil na jiný kus který už fyzicky nemam.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RAINBOF: Na ktery misto kteryho?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim zabijte mne. koupil jsem si licenci na jiny rpbi...
    KAERO
    KAERO --- ---
    RAINBOF: nevim teda kterou tovarnu, ale RPi v2 to neni, protoze ta tou dobou jeste nebyla :)
    TR1
    TR1 --- ---
    JOPS:
    Vsimni si vedle konektoru pro DISPLAY dvou neosazenych otvoru oramovanych bilou barvou a oznacenou napisem RUN. Pokud tyto dva otvory vyzkratujes provedes reset/zapnuti RPi aniz bys odpojoval napajec. Ja vubec nechapu, proc to neni jiz z vyroby osazene dvojici kontaktu aby si tam clovek mohl snadno pripojit mikrospinac na kousku dratku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAERO: ještě drobnost nepovedlo se mi zjistit na který verzi RPbi to dělaj.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    QWWERTY: To by melo byt v tom mem boxu teda v pohode. Pod moc velkou zatezi to nebude. Zatim s tim nic velkeho neplanuji. Momentalne mi to bude jen tunelovat par portu co mam v praci zablokovane a mozna nejake prilezitostne ftp jako uloziste..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAERO: no to jsem zvedav co to udela s 800x600 jdu si objednat licenci :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    RAINBOF: tady je ze decode licence i pro encode (pro h264):
    New video features! MPEG-2 and VC-1 decode, H.264 encode, CEC support | Raspberry Pi
    https://www.raspberrypi.org/new-video-features/
    a tady to pouzili pro realtime encode:
    Raspberry Pi: We encoded H.264 of video in real time — IT daily blog, news, magazine, technologies
    http://sysmagazine.com/posts/207314/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Mě se volně ložená malina v racku s permanentní zátěží držela na 61stupních.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ISATAG: osobne mam Pi1 v IP boxu a ma stabilnich 42
    mozna mu pomaha, ze mi zbyly nalepovaci chladice na pameti, tak ma pasivni chlazeni :)
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    RAINBOF: Tak to mozna i do te skrinky soupnu. snad se to v uzavrenem prostoru nebude zahrivat vice :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAERO:
    to se obavam ze jsem nenasel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam