• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MARASAN: když zdroj nedává dost proudu, tak ti při zatížení klesne napětí.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ale "under voltage" je spis <5 V, ne?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    imho chce 750 mA
    GIANT
    GIANT --- ---
    PALUSHA:
    NINE_OF_NINE:
    tak ted jsem zmatenej. hlasi to teda undervoltage u 500mA zdroje, nebo 2A zdroje?

    a s tou aktualizaci - to to jako vic zere, nebo je tam jen nekde v configu jinej treshold na to undervoltage?

    podle toho co koukam a goglim, tak by to melo zvladat 500mA vpohode ikdyby to jelo naplno. Asi teda zalezi, jak je to taktly.
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    PALUSHA: Přitom jsem na něj fakt spoléhal... nabíjel mi s redukcí i iPad :-/
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    CITRONAK: TAk to vypada, ze mame vinika. Zkusim to vecer vyzkouset a dam vedet...
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    PALUSHA: Kindle kabel mi to ukazuje právě také. Mám toho tam sice více...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    PALUSHA: Ja prave v makru koupil solidne vypadajici kabel (tusim ze prave taky Hama) a doma zjistil ze je to stejne jako s tim od kindlu :D
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    NINE_OF_NINE: Dikec, ta Hama vypada solidne. Nicmene mi prijde dobre, ze s tim Kindle kabelem se to objevilo jen obcas, ale po aktualizaci je to skoro furt ...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    PALUSHA: Ten kabel od kindla mam taky, ale jen jako datovy projde jim kolem 500mA.
    Muzu doporucit:
    22AWG High quality micro USB charging cable Andrews Samsung 3A fast charging D +, D short-in Mobile Phone Cables from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...rging-cable-Andrews-Samsung-3A-fast-charging-D-D-short/32268333648.html
    nebo
    For ROMOSS phones/Tablet charging D+,D charging lines shorted AC mobile power cords-in Mobile Phone Cables from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...rging-D-D-charging-lines-shorted-AC-mobile-power-cords/32350693390.html
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    MARASAN: jedine co je do nej zapojene je ethernet kabel a napajeni. Docetl jsem se, ze by to mohlo byt kabelem - mam nejaky obycejny, bily, od kindlu. Pujcil jsem si od kolegy nejaky tlusty pozlaceny kabel od Hamy a vyzkousim...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PALUSHA: samotny RPi je under volt? bez periferii?
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    PALUSHA: Sheeeeeiiiiit, tak je to fakt under voltage, od posledni aktualizace openelec mi to tam sviti furt. Mate nekdo napad/radu, jak to resit? Mam napajeni primo z 2A zdroje co je stock k RPI2...
    PALUSHA
    PALUSHA --- ---
    TALAGE: a ja mel cellu dobu pocit (a stale mam) ze duha znamena buffering?
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    TALAGE: Díky :)
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    CITRONAK: Mela by to byt indikace under-voltage nebo over-temperature. Tusim, ze cerveny ctverec znaci teplotu, duha problem s napajenim...
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    Prosim, muze me nekdo nasmerovat na reseni (alespon jak to hledat): rPi 2 mi zobrazuje jak pres HDMI, tak analog takovy barevny maly ctverec v pravem hornim rohu - jak ho dat pryc? Dekuji moc.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    AXTHEB: Ja jsem vzal nabijecku ze stareho HTC telefonu a nemel jsem jediny problem. PRi mam zavrene v rozvodove skrini a jenom si obcas vzdalene kontroluji teplotu. Ale ma to stabilnich 42 stupnu, takze uz ani to nedelam :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    VZR: anebo tady za 57 kacek (:
    HC-SR04 Ultrasonic Sensor Distance Measuring Module - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/p/hc-sr04-ultrasonic-sensor-distance-measuring-module-133696
    akorat ty dodaci doby byvaji dlouhe
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    VZR: np, rado se stalo :)
    VZR
    VZR --- ---
    TRUBKYN: einfach genial!
    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam