• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    KAERO
    KAERO --- ---
    MARASAN: nevim co s tim, ale zajimalo by me rychlostni srovnani s openelec. lepsi/horsi?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Zdar, nainstaloval jsem si na RPi2 OSMC a jede to velice pekne, sem z toho prijemne nadsenej, hlavne z rozdilu RPi1 vs RPi2, uplne jina liga.
    No ale predtim sem jel custom Raspbian s XBMC a ted mam primo OSMC distro a nedari se mi pridat muziku do collection. Resp. muziku pridam, ale nezobrazuje se mi vubec zadna. Jede mi treba "Top 100 Albums" anebo se mi i zobrazuji artists, ale primo v Music/albums mam prazdno. Nevite, co s tim? Dik.
    JOPS
    JOPS --- ---
    RAINBOF: myslis neco jako tohle ? :) [ JOPS @ Raspberry Pi - miniaturní počítač za 35$ ]

    nevim, zda to je ten samej pripad akorat s jinejma konektorama...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zvažuju koupit zvukovku pro xbmc, máte to někdo ?
    I2S HiFi DAC ES9023 Expansion Board Decode Board Encoder for Raspberry Pi B | eBay
    http://www.ebay.com/...coder-for-Raspberry-pi-B-/171725233963?hash=item27fb9f1f2b:g:LnMAAOSwBahVCoYt
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TOOMIX: No, procesor v patici sice je, ale měnit to nebudu, protože
    1)bych si tím pravděpodobně rozházel komplet časování,
    2) procesor může mít trochu jinou instrukční sadu, takže bych byl nahranej
    3) tohle je průmyslový procesor dělaný na třísměnný provoz po dobu aspoň 20 let.

    A jelikož tam raspi ani nepáchne, mohli bysme jí přesunout třeba sem ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: vůbec. 486dx4 pr133 je to co chce :) otázkou je zda načasování nesouvisí i s výkonem cpu...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TEAPACK: Povyš na Pentium nebo Cyrix :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: No, je pravda, že by to mohl být úplný strop možností toho stroje, protože jede na 50MHz procesoru (486DX) a řezání čtyřchodého závitu na kužel je dost náročné k načasování.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: dos sám o sobě během programu do akce nijak nevstupuje program má celý cpu. Bug sek tam maji nebo nestíhá hw
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: Myslím, že Heidenhaini by ve vestavném cyklu neměli náhodné kurvítko, takže tohle bohužel DOSem bude..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: no jenže dos je system kdy předem víš že to není dosem :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: =D hele, zrovna dneska jsem narazil i na lagování DOSu :-D doteď jsem si myslel, že to je poslední Mrkwosoftí věc, která je schopná běžet plynule, bohužel mi to zmršilo pět z dvaceti obrobků... :-(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA: nemyslím si to. Dos obecně vzato je tak primitivní že by na armu běžel jen by pak byl problém se softwarem z x86
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ale DOS nebyl rozhodně dělaný pro ARM procesory, takže předpokládám, že by ho to chtělo celý znovu napsat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA: no někdy bych to bral. Ale kdoví zda armu to bude taky tak
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RAINBOF: Existovala nějaká placená verze rychlejšího dosboxu, ale někam zmizela...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA: zejména výkonově
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RAINBOF: dosbox nestačí?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Takhle dos kdyby tam jel... :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KAERO: Ja na RPi hodil Gentoo a od te doby ho pouzivam stejnym zpusobem jako vsechny ostatni pocitace, u kterych zrovna nesedim a nemam pripojeny monitor (teda ono i Xka jsem tam rozbehal, ale nejak je tam nepotrebuju), a az na vykon nevidim a nedelam rozdil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam