• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FROORaspberry Pi - miniaturní počítač za 35$
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    THOMASMORTA: v čem spočívá ten cloud, když je to jenom FTP server? o.O Není smyslem cloudu mít data rozmístěna na více serverech, které spolupracují?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    OwnCloud na Raspberry Pi 2 - Linux E X P R E S
    http://www.linuxexpres.cz/hardware/owncloud-na-raspberry-pi-2
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    kniha The Official Raspberry Pi Projects book - Root.cz
    http://www.root.cz/knihy/the-official-raspberry-pi-projects-book/

    The Official Raspberry Pi Projects book is out now with 200 pages of ideas, inspiration and guides to help you with your next Raspberry Pi project! The world’s favourite credit card-sized PC, the Raspberry Pi is one of the best-selling computers even made in the UK. As well as helping to change the way computing is taught in schools around the world, the Pi has become the de factor tool for hacking and making cool things. This book shows you how…

    FREE DOWNLOAD
    FATTY
    FATTY --- ---
    FATTY: pripadne muzes pouzit milhouse build, kde libcec 3.0.1 je, jinak by to melo byt to same jako OE 6 final:
    RPi: milhouse.openelec.tv/builds/stable/RPi/OpenELEC-RPi.arm-6.0.0-20151107153214.tar
    RPi2: milhouse.openelec.tv/builds/stable/RPi2/OpenELEC-RPi2.arm-6.0.0-20151107153428.tar
    FATTY
    FATTY --- ---
    MUXX: samsung remote - je nutne updatnout na libcec 3.0.1 svepomoci nebo pockat na update, pri Vertikalni synchronizaci jine nez "Vzdy zapnuto" sem tam zalaguje GUI. Jinak OK
    GESTO
    GESTO --- ---
    SPM: pucil jsem si od spolubydliciho zdroj 1,6A a slape to jak hodinky :) dik za odpoved
    SPM
    SPM --- ---
    GESTO: imho nepoškodí, jenom to pořádně nefunguje :) (max to posere data na SD kartě)
    GESTO
    GESTO --- ---
    SPM: Ok, diks. btw myslis ze se tim to Rpi mohlo poskodit?nekde jsem o tom nasel zminku tak mam trochu paranoiu. Zdroj jsem objednal 2A klasickej k tomu
    SPM
    SPM --- ---
    GESTO: Bude. V podstatě RPi2 při většim vytížení nevoní ani 1A zdroj. USB v počítači dává 400mA, u power banky záleží co je to zač, ale ty menší se s výstupním proudem taky zrovna nepřetrhnou. Zkusil bych to připojit na nabíječku k mobilu, ty na tom bývají lépe.
    GESTO
    GESTO --- ---
    Po delsi dobe jsem oprasil svoje Rpi2 a kdyz ho mam zapojeny v pocitaci anebo pres powerbank tak mne vypadava obraz. Stalo se to nekomu, mne bohuzel odesel zdroj mezitim, tak nevim jestli to neni napajenim.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    MUXX: v tydnu jsem upgradoval a na problem jsem nenarazil.., pouzivam jej pouze jako MediaCenter
    MUXX
    MUXX --- ---
    mate nekdo openelec 6.0? nejake problemy?
    JOPS
    JOPS --- ---
    NEMRTVY: ty kraso, funguje to paradne :) diky moc za tip

    diky moc, at ti to buh oplati na detech :)
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    JOPS: UK Turks addon
    JOPS
    JOPS --- ---
    funguje Vam nekomu nejake live streamy na KODI ? Nejaky tip na zdroj ? :)

    jde mi hlavne o tenisy... Me nebavi na tom koukat na PC... Radsi mam velkou TV a dneska uz obraz vypada velice slusne.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEXXA: diodu zmer pokus omyl kdyz ji na 3.3 neuvidis svitit je mrtva nebo na 5
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SPM: heh, jediny meridlo co tu mam je metr (umi i palce :), takze pokud je to riskantni, koupim radsi njaky novy cidlo za par korun.
    SPM
    SPM --- ---
    MARASAN: nebo ještě líp - jestli ta karta je pořád funkční, tak jí můžeš zapnout a změřit si, co na kterém drátu je.
    SPM
    SPM --- ---
    MARASAN: na GPIO je 3,3V, pokud ta karta/přijímač běžel na víc, tak se to malině nebude moc líbit, když jí to přivedeš na GPIO (ikdyž by to jinak bylo správný zapojení)... přehodit + a - by taky nemuselo udělat zrovna nejlíp, takže možná jedině na té kartě zkusit najít, co na kterém pinu jacka bylo co.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MARASAN: no mne se povedlo tak trochu usmazit jedno cidlo :) nejlepsi by bylo zjistit co tam mas za diodu. popripade se na to vykaslat a koupit si cidlo za dvacku v gme
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam