• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERTriatlon
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    JACKER: tady neni na co cekat :)
    JACKER
    JACKER --- ---
    TOMASH: no počítam, že bych si to předplatil až někdy začátkem léta, takže zatím nevim. teď bohužel nemam moc čas. ale časem bych potřeboval techniku natrénovat.
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    JACKER: ktery dny budes chodit?
    LOVEC: tys tam nekdy byl? .))
    JACKER
    JACKER --- ---
    LOVEC: supérrr, děkuji moc. to si asi předplatííím. to vypada fakt dobre a nestoji to skoro nic.
    LOVEC
    LOVEC --- ---
    JACKER: 220Kč/hod při objednávce na 1 měsíc 1x týdně http://www.4allsport.cz/rozvrh-treninku/ To mi přijde celkem fér
    LOVEC
    LOVEC --- ---
    TOMASH: U nas na Morave, Třebíč
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    LOVEC: kdy kde kam?
    LOVEC
    LOVEC --- ---
    Příští týden si jdu poprvé střihnout aquatlon. 400m+5km, takže taková bleskovka
    LOVEC
    LOVEC --- ---
    ULTRAMARINE: ja jsem na treninky pouzival http://www.swimplan.com/ vytisknout, dat do folie a k bazenu.
    Ted jedu podle treninku http://www.trifuel.com/triathlon/ironman-workouts/ kde je dost podrobne rozepsany i plavani
    LOVEC
    LOVEC --- ---
    Super, konečně klub o triatlonu :-)
    JACKER
    JACKER --- ---
    THX_1138: hm, šest táců za to bohužel nedam :( to je pro mě pasé, ale bylo by to dobrý no...
    JACKER
    JACKER --- ---
    THX_1138: 150kc bych dal uplne v pohode to i podoli je u nas drazsi. ja jen cet ze jedna hodina stoji 400 bez predplatneho. to je nahovno. ale 150 bych dal a kolik musim koupit vstupu?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ULTRAMARINE: tak v tom případě zajed na ten etriathlonovej víkend. kluci vědí co dělají.. většinou jednak plavou a jednak dělat triathlon, takže umí poradit
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    ALTOR: no prave. A toho v mensim meste nemuzu najit, tak jsem si rikal, jeslti nekdo nezna nejaky rozumy. Koukal jse, na youtube, ale tam kazdej rikal neco jinyho...
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ULTRAMARINE: no na tobych ti doporučil trenéra.. dost jasně tě zpeskuje za to co děláš blbě a není nic horšího než si fixovat nesmysly

    JACKER: no ohledně rychlosti jsem se zatím moc od té doby nezlepšil.. ale alespon už uplavu i trochu delší vzdálenosti
    JACKER
    JACKER --- ---
    ALTOR: dobre, tyyyy... jako, nerikej prosim tristni cas 4:13 na 200m, fakt to prosim nerikej. ja si to ted meril a mam tak 4:30, takze :D :D :D
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    JACKER: protoze na otevrene vode se neodrazis a hlavne musis resit smer, to v bazenu nevidis.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    JACKER, ALTOR: Ja jsem kdysi v minulosti plaval. Jako zadnej zavod, ale proste pravidelne jsem chodil plavat.
    Praveze tyhle veci s deskou, kraulem znam, ze je potreba trenovt techniku oddelene, ale nevim jaka je ta spravna, co je ten ideal, kteryho se mam snazit dosahnout. A s vytrvalosti problem nemam - po trech hodinach zavodu [beh do vrchu, + kolo] uplavu 1500m za nejakych 32min, jenze na tomhle jsem uz pres pet let, a ac se pred tim zavodem, vzdycky snazim tak mesic plavat, vubec se nezlepsuju, protoze se s tou vodou strasne peru, hodne na silu.
    JACKER
    JACKER --- ---
    TOMASH: okej, dikes, uz jsem to opravil. a otevrena voda neni to co bazen? a kurva-pica. tak to znatelne komplikuje situaci. a dokazal bys popsat, proc je to jine?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ULTRAMARINE: učím se plavat cca půl roku a začínal jsem na 0. A když myslím na 0, tak na úplné nule.
    Ted uplavu kraulem už i celkem slušné vzdálenosti a celkem se dá pracovat jak na výdrži tak na rychlosti. Rád kombinuju tréningy jako když trénuješ na běhání. Dost pomáhaj občas molitany abys izoloval nohy/ruce a líp se soustředil na tu část.

    JACKER: Na víkendovim kurzu s klukama z eplavaní jsem byl a můžu doporučit. Byl jsem tam někdy v prosínci a ze začátečního (velmi tristního) času 4:13 na 200m na konci víkendu bylo 3:30 (stále tristní ale progres viditelnej) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam