• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    GREGI
    GREGI --- ---
    VASAX: proto mam androida a nosim si v batouhu jednu nahradni z DX za 150 a je to hrozna pohoda... vubec nepouzivam nabijecku... ted sem sedel ve skole se spoluzackou a spoluzakem (oba iphone) a jen smutne koukali kdyz sem vymenil baterku pustil to a mel 100% :) rikam "ta animace co tam bezi na zacatku to dobiji.. takova special aplikace ktera na iphone neni":D
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jako s baterkama je svízel. Znám jiný jabkaře co nabíjí každej den, občas dvakrát, ráno a pak k večeru...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARK: Jasný, já jen že apple faggotry bylo dost, tady jde o jiný věci :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OTAKAR: celej den trasovani lyzovani aplikaci SKI TRACKS, hrani hudby, foceni, telefonovani, prenois dat a buch vi co jeste a vecer baterka stale OK. Vic vazne nepotrebuju.

    Konec OT
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: ja s tim nezacal :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SHARK: Já mám teda z DX na svůj Galaxy Note dvě náhradní baterky a jsem spokojenej (hodí se na celodenní, či delší výlet se zapnutým endomondo, nebo něčím podobným, a občasným koukáním do mapy, čili celej den GPS a přenos dat). Přijde mi to skladnější než nějaká univerzlní externí baterka.
    VASAX
    VASAX --- ---
    GREGI: Co na to celnice? A posílal jsi to standard nebo to EPS?
    SHARK: Apple troll-fag... první varování, žádný jablečný hecy tady...
    SHARK
    SHARK --- ---
    GREGI: bezne si nosim po kapsach nahradni baterky :)) teda na androjdu musite, jelikoz musite mit antivir, kterej vam telefon predelava v kapesni topeni a pak nestaci ani ty dve baterky na den.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ONDRASEEEK: to ses na ne moc rychlej. na nektery zbozi si pockas i mesic nez ho preparnou. jednou se mi i stalo ze uz to nebyli schopny dodat a po nekolikery urgenci mi nabidli ze prachy poslou na paypal nebo odectou od dalsi zakazky. pred vanocema sem na zbozi cekal skoro 3 mesice, takze vanocni darky uz je pomalu na case objednat ;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Hele ja jsem si objednal neco z DX, zaplatil a od 4.4. tam vysi preparin shippment. Nevite nekdo co s tim? Psal jsem jim mail, ale nic, tak nevim co dal..
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    jako já musim říct, že sem teď řešil taky jednu objednávku.Asi za 700,- a sralo mě to čekání na externí sklad, tak jsem jim napsal a komunikace naprosto bez problému.Odpověď na mail sice vždycky až druhej den, ale ochotně vyměnili zboží na který se čekalo za jiný a v zápětí to odeslali.Tak uvidíme za jak dlouho to přiletí, ale minule to byl týden.
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak ted sem delal na dx vetsi obednavku (cca 3k) a doslo mi to do 14 dnu:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HARVIE: no ja bych si to tqky na dx nekoupil:) je to tam relazivne drahy... jen sem htel ukazat ze tam nemaj jen cinu:)
    JUDAS: lol on si to jeste nekdo mysli?:D vzfyt se u toho ani jeda vymebit baterka coz je u dnesniho smartfoufa vec ktera ho dela absolutne nepouzitelnym:))
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HARVIE: a opravdovej telefon (cti iPhone)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    GREGI: kdybych chtel telefon za 12k, tak si ho asi koupim v cechach s opravdovou zarukou...
    GREGI
    GREGI --- ---
    maj tam i ty nejnovejsi

    Samsung Galaxy Nexus I9250 Android 4.0 WCDMA Smartphone w/4.6" Super AMOLED, Wi-Fi and GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/samsung-galaxy-nexus-i925-android-4-0-wcdma-smartphone-w-4-6-super-amoled-wi-fi-and-gps-black-118551?item=75
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tak to je drsny... Uz tam maj i muj mobil... Ale za tu cenu tam maj i neznackovy na 2 simky s TV tunerem a dalsima vychytavkama, tak nevim jestli bych do nej sel podruhy...
    Refurbished HTC G1 Dream Android 1.6 WCDMA Smartphone w/3.2" Capacitive, Wi-Fi and GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/refurbished-htc-g1-dream-android-1-6-wcdma-smartphone-w-3-2-capacitive-wi-fi-and-gps-black-116551?item=1
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    cFind.net - Compare prices from dozens of stores with free shipping | cFind - Price Comparison For Stores with Free Worldwide Shipping
    http://cfind.net/
    GREGI
    GREGI --- ---
    EXCITE: me ted poslali penize na ucet( pres kreditku sem platil) asi az za pul roku:)
    BASIK
    BASIK --- ---
    EXCITE: No ja objednaval zbozi asi za sedesat dolaru. Penize sem poslal, ale ani po mesici se platba k objednavce nepricetla. Psal sem nekolik mailu, trikrat cekal hodinu, nez me napojili na livechat, kde mi pokazdy rekli neco jinyho, ale vzdycky to bylo hrozne obecny a nic neresici. Tak sem se nasral, na paypalu zalozil claim, strucne popsal situaci, DX nereagovalo, tak sem z toho udelal dispute, pockal dva tejdny a paypal mi normalne poslal penize zpatky na bankovni ucet, odkud odesly (stazeny o ty jejich poplatky samozrejme)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hm, já když jsem dělal nějaké refundy, tak se mi to vždycky vrátilo přes paypal na účet jako třeba "partially refunded" nebo refunded.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam