• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    SHARK
    SHARK --- ---
    GREGI: Jo a nehlede na to, ze kdyz mi do dvou let zacne rapidne klesat kapacita baterky, tak zajdu k prodejcovi na reklamaci a do tri tydnu mam zbrusu novej iP. A nejakou koupi baterky z DX nemusim resit vubec a mam znova plnou zaruku na dva roky. Vyhoda pevne baterky v zarizeni :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    SHARK: to vsechno chapu:) jenze ja sem si proste zvyknul na to ze nemusim mobil vubec nikde upinat a je to proste pohoda:) ani pres noc ho nemam na dratu... ale to je uplne fuk kazdemu vyhovuje neco jineho;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    GREGI: baterku po roce muzu vymenit taky, moc slozita vymena to neni, kor kdyz jsem zene dokazal na bilem 3GS vymenit cernej digitizer za bilej

    http://www.dealextreme.com/p/replacement-li-polymer-battery-with-toolkit-for-iphone-3-7v-1400mah-10506?item=1

    kdyz budu chtit jit hledat kesky, tak existuje tohle

    http://www.dealextreme.com/p/2350mah-rechargeable-external-battery-back-case-with-car-charger-for-iphone-4-white-50402?item=1

    pak ale nemusim nabijet tejden

    ja osobne mam tohle

    1800mAh USB Recharged Emergency Power Pack External Battery for iPod/iPhone/iPhone 3G - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dealextreme.com/p/1800mah-usb-recharged-emergency-power-pack-external-battery-for-ipod-iphone-iphone-3g-18197?item=3

    a za celou dobu co pouzivam iPhona (cca 3 roky) jsem to pouzil jednou. kdyz jsem vedel ze budu cca 4 dny mimo proud. Jinak mi to doma lezi v supliku a vazne to nepotrebuju
    SHARK
    SHARK --- ---
    OTAKAR: to neni muj boj, ja nic menit nemusi, je to vas boj, aby jste s nahradni baterkou z DX vydrzeli aspon do vecera.

    A kdyz koukam ze Gregi menil baterku ve skole, tak tipuju tak cca 14 hod, tak mu ta prvni davka moc nevydrzela.., nedej boze az ji zapomene v kalhotach a druhej den ji nebude mit u sebe, lehce po poledni konci. Stejne jako bracha co ma SGII a baterky litaji do telefonu a z telefonu jak na bezicim pase

    Delate z nouze ctnost, aneb jak je super menit baterku kdyz ji muzu vyndat, vymenit kdyz je v poledne KO, ale to ze by v poledne KO bejt nemela to uz vas nezajima.


    Nic konec OT koledujeme si o Banan
    GREGI
    GREGI --- ---
    SHARK: ale za chvilku to budes muset pripichnout nekam na nabijecku:) ja kdyz se ted rozhodnu ze pudu a pulnocni prochazku hledat kesky tak jen vymenim baterku a du se 100%:) nemluve o tom ze si muzu koupit novou baterku a bez problemu ji vymenit treba po roce:)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SHARK: zomg, tvůj boj. Někdo docení lacinou sadu baterek z DX.
    SHARK
    SHARK --- ---
    GREGI: a proc tahat druhou baterku? k cemu ? ja jsem iP sundal rano z nabijecky, zapnute wifi, zapnute GPS, notifikace a meily litaji jak hovna do hajzlu, udelano x hovoru a psani sms, zahrana nejak hra na hajzlu kdyz jsem se sel vysrat, prohledani webu v terenu a jeste ted ma 22 procent
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Musím souhlasit s Gregim, mě dvě náhradní baterky s kolíbkou pro telefon a nabíjení záložní baterky stálo 20 usd. Po měsící praxe jsem zcela spokojen. Mám v kapse jednu furt nabitou baterku a nemusím se bát, že se mi tel vybije.
    GREGI
    GREGI --- ---
    ONDRASEEEK: :)) myslel sem samozrejme klasickou nabijecku ke ktere ten mobil musis na urictou dobu pripoutat;)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    GREGI: a to neni nabijecka? cos mi ted poslal...
    GREGI
    GREGI --- ---
    ONDRASEEEK: http://www.dealextreme.com/p/3-7v-1900mah-battery-charger-with-us-plug-detachable-eu-adapter-for-samsung-galaxy-nexus-i9250-117090?item=2

    a nejde o to neumet si nabit... ale de o to ze takhle si muzu v klidu pustit hru nebo cokoliv a neresit ze se mi za chvilku mobil vybije:)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    GREGI: super a ja dneska by na schuzce s iphonem 90% a oproti me zenska se samsungem a 0%... a div se chlapek s nokii 50%

    akorat vubec nevim, co to ma dokazovat...

    i kdyz asi jen to, kdo je lama a neumi si nabit telefon...

    a jeste by me zajimalo, jak tu nahradni ci zakladni baterii nabijis, kdyz jak pises :"vubec nepouzivam nabijecku"

    GREGI
    GREGI --- ---
    VASAX: proto mam androida a nosim si v batouhu jednu nahradni z DX za 150 a je to hrozna pohoda... vubec nepouzivam nabijecku... ted sem sedel ve skole se spoluzackou a spoluzakem (oba iphone) a jen smutne koukali kdyz sem vymenil baterku pustil to a mel 100% :) rikam "ta animace co tam bezi na zacatku to dobiji.. takova special aplikace ktera na iphone neni":D
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jako s baterkama je svízel. Znám jiný jabkaře co nabíjí každej den, občas dvakrát, ráno a pak k večeru...
    VASAX
    VASAX --- ---
    SHARK: Jasný, já jen že apple faggotry bylo dost, tady jde o jiný věci :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OTAKAR: celej den trasovani lyzovani aplikaci SKI TRACKS, hrani hudby, foceni, telefonovani, prenois dat a buch vi co jeste a vecer baterka stale OK. Vic vazne nepotrebuju.

    Konec OT
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: ja s tim nezacal :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SHARK: Já mám teda z DX na svůj Galaxy Note dvě náhradní baterky a jsem spokojenej (hodí se na celodenní, či delší výlet se zapnutým endomondo, nebo něčím podobným, a občasným koukáním do mapy, čili celej den GPS a přenos dat). Přijde mi to skladnější než nějaká univerzlní externí baterka.
    VASAX
    VASAX --- ---
    GREGI: Co na to celnice? A posílal jsi to standard nebo to EPS?
    SHARK: Apple troll-fag... první varování, žádný jablečný hecy tady...
    SHARK
    SHARK --- ---
    GREGI: bezne si nosim po kapsach nahradni baterky :)) teda na androjdu musite, jelikoz musite mit antivir, kterej vam telefon predelava v kapesni topeni a pak nestaci ani ty dve baterky na den.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ONDRASEEEK: to ses na ne moc rychlej. na nektery zbozi si pockas i mesic nez ho preparnou. jednou se mi i stalo ze uz to nebyli schopny dodat a po nekolikery urgenci mi nabidli ze prachy poslou na paypal nebo odectou od dalsi zakazky. pred vanocema sem na zbozi cekal skoro 3 mesice, takze vanocni darky uz je pomalu na case objednat ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam