• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Dokud to putuje tak je naděje... nejhorší když to tracking nezná a tvrdí ti pořád že nmáš čekat, že to prověří... to jsem tady řešil přžedtím a nakonec samozřejmě to bylo ztracený, což muselo být jasný už ve chvíli, kdy jsem to začal řešit, ale je to furt čekej, čekej... :D
    OMNISLASH: Jaká značka? Pak dej vědět, jaký je. Já jsem bral Nicnu za cca 20USD jak 77 tak 67 a oboje dobrý, polarizace cirkulární a v pořádku, opticky přijatelné, jen má lehce odstín, asi jako 10% warm filtr, což je věc, kterou nemusím řešit. Lepší jak magneta na levnějším NDčku (ony ty čínský NDčka mají tendenci do té magnety fakt jít všechny, i ten přechodový co jsem si pořídil tam náznak má. Ale pro lidi co fotí do rawu to není žádný zlo, zatím mají všechny konzistentní odstín, takže kapátko a hurá :))
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    UPDATE: tak onen polarizak v 77mm za $11 dorazil prave dnes ^_^
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    aha... :)

    no ja si stale sleduji tu svoji ktera mi uz dva mesice cestuje kdo vi kde ale co dva dny se nejak pohne... :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256:Zajdi se tam podívat, je to jeden z ticketů.
    "5.Request tracking number for order below $15."
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    kdyby ho meli proc by jej neposilali automaticky... myslim ze tam sel extra koupit za 2$ coz se jim asi pod tech 15$ automaticky nevyplaci...
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Oni ti ho dají, ale jen na dotaz, alespoň tak jsem pochopil ten jejich FAQ
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ta ma zasilka je za $11, takze s dotazem na kod se asi ani nemusim obtezovat
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: jak píší, tracking kód se nedává pod 15 USD
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    OMNISLASH: 3 měsíce buď v klidu a když to do tý doby nedojde tak začni psát maily ;)
    Klasický DX :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH: No ten tracking kod jsem dostal jen u vetsi objednavky - cca 250kc. U tech mensich taky ne. Vcera jsem chtel uz psat dalsi reklamaci ale pak jsem si u toho sledovani vsiml, ze se to stale hybe. Jen prave nevom kde protoze ty cisla nedokazu rozsifrovat - viz nize.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Si ho vyžádej, na to tam mají formulář...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: jak ctu tady ty ostatni nadsence, tak dle toho vypocitavam nejpravdepodobnejsi doruceni. zvlast kdyz se mi ani neobtezovali dat tracking kod
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    a k tomu je nejaky konkretni duvod nebo to pises jen tak?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: aha. ja mel bohuzel tu smulu, ze mne to poslali uz o den drive, takze na to budu cekat o mesic (doufam, ze jen mesic!) dele
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    22. 3. 2013

    RESCAPE:
    a shodou okolností to byla reklamovaná (ztracená zásilka) co mi poslali znovu - mailově se to tvářilo jako normální objednávka.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: kdy presne jsi to pred 14 dny objednaval?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak dneska mi dosel balicek objednany pred 14ti dny ale nedosly mi balicky objednane pred 7mi tydny a pred 3mi tydny... :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: nesčetněkrát. Zatím mi stačily fotky (dávám si záležet a pokud to fotky nemůžou z podstaty zachytit, či důvěryhodně zachytit, natočím jim video :)).
    Na tohle tam mají ale přímo formuláře, kam to natlučeš a systém to přiřadí někomu, kdo to s tebou bude řešit.
    Klasika je že pokud je věc úplně k ničemu, tak máš volbu store credit/refund/nová věc; pokud je to vada, tak určitou míru store creditu/refundu.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    řešil tu už někdo na DX reklamaci nebo poškozené zboží?
    jestli se musí odelat zpátky nebo stačí nafotit (pokud lze prokázat fotkou) a poslat mailem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    i kdyz na DX pisou ze do CZ to dodavaji do 14ti dnu tak na zbozi cekam uz mesic a pul...

    na trackingu se ale stale neco deje tak nepropadam skepsi...

    Welcome to International Registered Mail Tracking System
    http://intmail.183.com.cn/itemtrace_en.jsp

    ale nedokazu rozsifrovat jejich lokace... nevite jak desifrovat ty jejich cisla abych mel poneti kde ten balik jiz mam?

    51810302
    51805300
    10010200
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam