• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TAJSO: a vis co bylo na obalu , jaka tam byla uvedena cena nebo jestli vubec?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    RESCAPE: Takhle:
    130109001048103292 - 1SKU
    1/9/2013
    3:15 AM
    USD$ 193.20
    Completed

    121122001022737443 - 1SKU
    11/22/2012
    11:52 AM
    USD$ 206.48
    Completed

    120901001084432025 - 3SKUs
    9/1/2012
    9:30 AM
    USD$ 269.90
    Completed
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TAJSO: za 200 jedna objednávka? nebo víc naráz?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    BYDK: ja objednaval v prumeru za 200 a zatim mi to vzdycky proslo ;)
    BYDK
    BYDK --- ---
    Zdravim..... jak je to prosim, kdyz nakoupim na DX za vice nez 50 babek, coz je teda pres litra. Budu platit jeste neco jineho jako clo ci dane? Diky
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    OMNISLASH: jj, ale jestlize nepujde o vec evidentne vysoke hodnoty tak si myslim ze to nebude nikdo resit.
    Vychazim ze zkusenosti s DX, ze zatim vzdycky stacila celni deklarace uvedena na balicku a proslo to. U dvou veci se mi stalo ze se zastavily v celnim rizeni ale to zkoncilo tim ze jsem zadne clo platit nemusel (ani DPH).
    Jako jasne ze jde o pokus jak "prechcat" system nikoliv neco co je 100% neprustrelne
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    tak objednavka (3x obal na iphone) z 13.4. dorazila vcera
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    někdo ověřený tip na LED bodovku na 230V? aby to svítilo aspon jak 30W halogen, teplá bílá ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TAJSO: nicmene celni sprava te preci muze pozadat o doklady o nabyti veci v cr nebo jejim procleni
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: tohle je zajimavej napad. Na DX si nejsem jistej ale treba na aliexpress to jde
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: hele prubezne nejaky kravinky jako telefon kterej se mi povedlo ztratit, tetovaci kufrik, TV stick mno a novej telefon :D
    Jinak s celnici si nejsem jistej jestli to takhle uplne je.. bo mne prekvapilo ze prave ceska posta ma status zasilka podana takhle brzo. Kdyz se to zdrzi na celnici tak to tam pisou viz:

    Informace o zásilce CP858666125HK:
    Podací číslo zásilky přidělené v České republice: CS919553836VV.
    Zásilka dne 08.12.2012 odeslána do České republiky.
    Zásilka dne 12.12.2012 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka je od 12.12.2012 ve stavu přípravy k celnímu řízení.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Zásilka připravována na dodací poště 177 04 - Depo Praha 704 k doručení.
    Zásilka doručována dne 14.12.2012 poštou 177 04 - Depo Praha 704.
    Zásilka dodána dne 14.12.2012 poštou 177 04 - Depo Praha 704.

    v tomhle pripade cestovaly ty tatoo guny a kupodivu vysledek uspokojive bez doplatku :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jsem přemýšlel proč se s těmi čajnameny nedá domluvit, že by to poslali jako "vyřízenou reklamaci" s uvedenou hodnotou.
    VASAX
    VASAX --- ---
    chcekuj na české poště... jsem zjistil že jinak je to celkem demotivující a otravné. jednou za den projedu očekávané trackingy a jak se tam objeví "Zásilka podána dne 13.05.2013." tak vím, že je to v čr a blokuje to jen celnice a pošta... (zatím nejstarší mám 8.5., zatím se to nepohlo)
    TAJSO: cos nakoupil za takový lováky?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Hoj, z DX jsem do dneska nakoupil za 936.77$ a musim rict ze spokojenost :)
    posledni zasilka je na ceste obednano 5.5. tak uvidime jak dlouho ji to potrva, mail tracking status je od 10.5. dispatching...
    COVBY
    COVBY --- ---
    6. 2. objednávka z DinoDirect stále nedorazila. Čekám, kdy vrátí peníze. :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak objednavka z 10.4. dorazila dneska a zatim to vypada ze kompletni a v poradku :) - DX...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    OMNISLASH: zrovna ho nemůžu najít. ale bylo to hodně podobné tomuhle:
    The HIFI amplifier tube amp tube amps EL34 spark-in Other Home Appliances from Home Appliances on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/item/The-HIFI-amplifier-tube-amp-tube-amps-EL34-spark/827791156.html

    jen tohle je asi ze srí lanky, tam to byla mainland china a měli tam i fotky z fabriky, kde to vypadalo jako na chirurgickém sále. a vyráběli si tam opravdu všechno.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: muzes hodit odkaz?
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: bez problému, ale nebylo to křehký zboží.
    Pokud se ti to cestou nějak poškodí můžeš reklamovat, spousta věcí se dá řešit nafocením. záleží jakou cenu to má.

    Jinak stačilo mailem požádat a uvedli cenu balíku pod 22 E, takže tohle taky bez problému.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RESCAPE: a v jakém stavu ten balík dorazil?

    Já jsem si na aliexpress vybral elektronkový zesilovač, který je poměrně dost křehký (a drahý)... A toho DHL z prdele Asie se bojím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam