• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: I když třeba v té špičce by to mělo být rychlejší, protože to tak dlouho nečeká na to, až se zaplní kontejner :-D. Ale praxe je jiná, ale to bych viděl spíš tím, že mají víc práce na DX, stáhout zboží od dodavatelů a zabalit... nejhorší jsou ti dodavatelé, co mají málo zboží či okrajové, protože to stahování zboží funguje na tomhle principu... (což bylo fajn třeba na starým layoutu DX, kdy vpravo úplně dole byl uveden výrobce, a člověk se mohl podle toho orientovat).
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: já jsem to pochopil z toho "ze nemaji neco jako jeden rok zaruku"
    Jako ty napájecí kabyl tam nejsou ve více provedení? já když koupim ten nejlevnější, a je to shit, tak si nechám vrátit kredit a pak koupím dražší (a tak pokračuji dál dokud není ok, většinou je to jen jednou).
    MONOTYPEK: jak kdy... minule posílali z HK a to dorazilo nějak za 14 dní, a předběhlo to všechno co se posílalo z Číny ještě předtím. co dorazilo za tři a čtyři týdny...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MONOTYPEK:
    to je pořád +- v normě :) nyní když není špička tak ten měsíc nevybočuje...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    po delší době jsem si něco objednal a už to zase nechce nějak dorazit. jak dlouho to trvá u vás, pls? já už si to nějak nepamatuji.
    5/21/2013 8:02:13 PM FullShipment All items have been shipped.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    to zboží bylo do 120 dní staré ne rok :)

    A jednalo se o datově napájecí kabely pro iPhone. lighting 3m mi odešel již podruhé (poprvé už dorazil vadný) a druhý kabel byl pro starší iPhone... na to že ty kabely jen leží u postele a nijak špatně se s nimi nezachází (na rozdíl od metrovek které tahám všude jinde) tak se divím...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Oni nemají jednoletou záruku, tam se to dělí na tři stupně, poslední je over 90 days a tam dost záleží na skutečné době, závadě a ceně produktu.
    Já beru spotřební zboží i u nás po roce odepsaný a reklamuji jen kdyby to bylo něco kór drahýho (pozlacený pětimetrový kvalitní HDMI kabel třeba). Za potřebku třeba považuji i myš do 300 kč :-)

    Takže myslím po roce 2 USD zpět je dobrý.

    Jedna věc, pokud jsi trošku zdatný elektrikář, tak dle mé zkušenosti je často elektrickou závadou pájení. A tak co čtu z komentářů že jim něco fungovalo chvíli nebo vůbec. Otevřeli, připájeli, propájeli, dopájeli a hotovo :-)

    Já bohužel tento skill (ani nástroje) nemám, tak se držím reklamací a raději od dražších elektronik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ted jsem reklamoval dva kable, ktere proste se asi nekde prerusily nebo co...

    jeden do 90 dnu a ten mi vyreklamovali v pohode. u druheho do 120 dnu a tam mi napsali ze nemaji neco jako jeden rok zaruku ale jako nahradu mi poslou 2$. Jeho cena byla 3,6$. Coz je myslim fer... pokud me netahaji za nos s tou zarukou :). Kazdopadne je to porad jen zpotrebni zbozi tak jsem rad i za to... :)
    D13
    D13 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: super, dik za tip
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    D13: u ainol-novo si něco nevybereš?
    D13
    D13 --- ---
    shanim tablet do 8 palcu s Tegra 3 cinske kvality, s cenou do cca 4k. nevite o nejakem schopnem zdroji?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Všimli jste si že teĎ přidává DX k trackovacímu číslu i link na obrázek balení "before packing & after packing"?
    Mě ten after nejde zobrazit, ale before, krabička v oprýskaném košíku vedle PC, mě pobavila :-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    OMNISLASH: To je jasny...
    The American Beetle: Czech Propaganda - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=sUB146pkVCU
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    pred chvili mi kamarad poslal e-mail s predmetem dealextreme, jehoz obsahem bylo nasledujici :-D

    "zrovna tu pobihal kolega s krabickou... objednal si z ciny nejakou led zarovku nebo co a doslo mu to v krabicce i s nejakym pavoukem. Uz snad plave nekde v kanalizaci.. :)"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tak tohle je slusnej ulet:
    GPS SD / SDHC Card Reader Extension Cable - White + Black + Blue (48cm) - Free Shipping - DealExtreme Only
    http://dx.com/p/gps-sd-sdhc-card-reader-extension-cable-white-black-blue-48cm-218278

    VASAX
    VASAX --- ---
    ANARCHY: To je ale problém v tvé ruce :-). Bohužel XLka tam moc nemívají a pokud se neuvádí velikost tak je to dle zkušenosti M nebo L. Což je škoda, protože zrovna DX mě s některými kousky velmi mile překvapil, a za ty peníze je můžu opravdu zhuntovat... kdyby je pak nestáhli (jak jsem si tu stěžoval) a já si nemohl už koupit další :D
    Nebo máš ještě větší ruku jak konfekční XLko?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VASAX: Ja mam ten problem, ze mam i na nase pomery celkem dost velkou ruku, takze s tema rukavicema celkem trpim...
    VASAX
    VASAX --- ---
    ANARCHY: Já mám dvoje mechanixy, jedny windstoppery, jedny helstormy a všechno jsem kupoval jako Mko a všechno je akorát, jen ty windstoppery si koupím ještě jedny jako Lko, protože jsou hodně obtáhlý díky neoprénu.
    A tady je uvedená velikost + je mám dokonce doma, tak nechápu tvou oponenturu...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VASAX: u rukavic z Ciny bych se fakt bal velikosti - nejvetsi co jsem od nich videl (v pripade, ze se tam neuvadela/nevybirala velikost), bylo spis na lehce nadprumernou detskou ruku
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jedny z mých oblíbených rukavic se vrátily, tentokrát už bez označení pravděpodobně kopírované firmy:
    http://dx.com/...s-cycling-mountaineering-full-finger-windproof-gloves-army-green-pair-size-m-218016
    ale pořád jde rozeznat na pássku nápis Hellstorm :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam