• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    FATBOZZ: no ceska posta ten balicek jeste asi nema, takze mi na to nic nereknou. (ale jinak s prudenim ceske posty jsem jednou zasel tak daleko, ze jsem podaval stiznost na CTU :) )

    APOKAKODEX: jak vidis, tak muj balicek je "na ceste" uz od konce kvetna a porad nic. Pri me smule dorazi pristi tyden, az budu mimo CR a nekoho napadne ho ihned odeslat zpatky :)
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    QUIP:
    QUIP:
    QUIP:
    APOKAKODEX:
    noo google rika ze by to znamena ze je to na ceste :-D tak jeste chvili pockam a uvidim
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    QUIP: právě že to NULL PEK mám taky, tak jsem taky bezradný :-D
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    QUIP: poprud českou postu, maji tam formulář "napište nam”
    QUIP
    QUIP --- ---
    APOKAKODEX: ceska posta tam ma porad to same, tedy jen ten zaznam z 11.7.:

    Zásilka podána dne 30.05.2013.
    Zásilka dne 11.07.2013 odeslána do České republiky.

    Ten dalsi status, ktery je v tom cinskem trackingu NULL PEK, na webu ceske posty neni vubec
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    dam confirm a fuckoff

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    uz druhy den si chci koupit ten tel TOM_HOST ale priceangels mi delaji tohle:

    paypalem to projde a pak vyjede toto

    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tak samotný mikrofon není problém, horší najít ten transmitter a reciever. Něco jsem zkusil a pak jsem zabředával do toho co to umí a jestli a.... rozumíš. A to se mi už v tuhle hodinu nechce řešit.
    Vím že tam byl nějaký blůtůt mikrofon, ale bůhvíjestli to tam ještě je...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    hele, neviděli jste někdo na DX mikrofon, který by se připnul na sako, byl bezdrátový, s nějakým bezdrátovým USB přijímačem? Něco jako wireless presenter, ale aby to přenášelo zvuk do PC a ten pak hrál z repráků? Nějak to neumím najít.
    VASAX
    VASAX --- ---
    FATBOZZ: Ale pořád to není divoký. Ono je možný že to někde rozdělali a posléze přečíslili. Stalo se mi už (a znova nedávno).
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    VASAX: za měsíc a pul by tam už mohlo něco být
    VASAX
    VASAX --- ---
    FATBOZZ: Divoký? Haló, bavíme se pořád o DX? :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    FATBOZZ: jak je to dlouho od toho, co ti balicek poslali? Ja ho v tomhle trackingu vetsinou zacnu videt az po par dnech od odeslani. Treba tak po 3-5 dnech.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    QUIP: tak to je divoky, oba kody co jsem dostal nevypisuji zhola nic krom
    Success find: 0 items!
    QUIP
    QUIP --- ---
    FATBOZZ: je to ten tracking, co odkazuje primo DX
    Welcome to International Registered Mail Tracking System
    http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp

    MONOTYPEK: to je zajimavy, ja v kvetnu objednaval jedinou polozku za $15.60 a tracking k ni byl automaticky (objevil se tam jako polozka za $0.01, ale v konecnem vyuctovani zapocitany neni)
    VASAX
    VASAX --- ---
    MONOTYPEK: Mě v nějakém supportu říkali 20 USD, ale já se tohohle držím automaticky (tzn kupuji jen za dvacku, případně to doskládám) :-)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    VASAX: ta objednávka byla nad 16 USD, nevím proč k tomu musím ještě dokoupit tracking... hlavně už chci aby to tu bylo. asi si rozmyslím příště líp... :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: To se mi teď stalo taky.. 16 jsem psal ticket že jim to trvá, 17 mi psali že to dorazilo na poštu v praze, a dnes ráno mě budila pošťačka...
    byl to sice jen pásek, ale i tak...
    MONOTYPEK: mají tam kategorii 2USD nebo tak :-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    QUIP: co to je za tracking ? me ten cinskej na posledni objednavku nic nenapsal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam