• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Rozsahy myslím že přesně ne, ale čísdla jo. Jeslti to sedí číslama, tak to třeba dělají na jiný standard (na DX to tak bývá).
    KOC256: Tohle dělá HK, celou dobu vůbec netušíš kde zásilka je, ale dorazí dřív, než by člověk čekal. Zato CN je brzda...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    jsou čínské MHz stejné, jako evropské? (autorádio za 25USD)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Nemate nekdo zkusenost s timto?

    Micro USB To HDMI MHL Adapter - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/p/micro-usb-to-hdmi-mhl-adapter-black-113847
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Tak snad se to hne
    -
    Dear customer,

    We apologize for this long delay in the delivery process. We have requested the Post to track this package via offline methods. It's very common to see packages not scanned by destination Post Offices while packages are still normally en-route and delivered. We will get back to you as soon as further confirmation received from the post office(around two weeks).

    Thank you for your understanding and patience.

    lemon
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Heacent 3DP01 DIY 3D Printer Full Assembly Kit - Black + Silver (110~220V) - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...0v-220815?utm_source=dx&utm_medium=albums&utm_campaign=201307173dprinteraccessories
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já už to ani nesleduji, ten treacking, macimálně ten tracking na ČP.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    to asi zase navrhoval nejaky ajtak :( Omlouvam se tem co neziji jen v kodech a 1/0 :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: v podstate mas pravdu. Cely ten tracking je uzitecny akorat na to, ze vis, jestli uz to poslali a jestli uz ti to prislo domu (coz se tam stejne projevi asi s dvoudennim zpozdenim). cokoliv mezi tim je jen hromada neuzitecnych informaci :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    to je strasne nesmyslne... kdyby slo alespon rozklicovat kde to vlastne je... jedine cim se da orientovat je to ze tam obcas neco pribyde... :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: me uz tam zas po Null Pek naskocilo dalsi kolecko Opening + Dispatching :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    už jsem taky na null peku :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    null pek je v pohode, proste vydrzte a ono to dorazi, vlastni zkusenost. ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP: Proto si posilam balicky na firmu kde to vzdy nekdo prebere a pocka to na me. Vyhnu se tim i litami po postach ;)

    Nevyhoda je ze obcas pak je problem s 14ti dennim vracenim...
    QUIP
    QUIP --- ---
    FATBOZZ: no ceska posta ten balicek jeste asi nema, takze mi na to nic nereknou. (ale jinak s prudenim ceske posty jsem jednou zasel tak daleko, ze jsem podaval stiznost na CTU :) )

    APOKAKODEX: jak vidis, tak muj balicek je "na ceste" uz od konce kvetna a porad nic. Pri me smule dorazi pristi tyden, az budu mimo CR a nekoho napadne ho ihned odeslat zpatky :)
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    QUIP:
    QUIP:
    QUIP:
    APOKAKODEX:
    noo google rika ze by to znamena ze je to na ceste :-D tak jeste chvili pockam a uvidim
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    QUIP: právě že to NULL PEK mám taky, tak jsem taky bezradný :-D
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    QUIP: poprud českou postu, maji tam formulář "napište nam”
    QUIP
    QUIP --- ---
    APOKAKODEX: ceska posta tam ma porad to same, tedy jen ten zaznam z 11.7.:

    Zásilka podána dne 30.05.2013.
    Zásilka dne 11.07.2013 odeslána do České republiky.

    Ten dalsi status, ktery je v tom cinskem trackingu NULL PEK, na webu ceske posty neni vubec
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    dam confirm a fuckoff

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    uz druhy den si chci koupit ten tel TOM_HOST ale priceangels mi delaji tohle:

    paypalem to projde a pak vyjede toto

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam