• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    TAJSO: nj, nemam znackove telefony :) A za ty penize, to si radsi koupim neco univerzalniho pro jakekoliv USB zarizeni
    http://dx.com/...-mobile-external-power-battery-pack-w-dual-usb-ports-charging-adapters-black-130287

    http://dx.com/p/portable-6600mah-power-battery-pack-white-134331
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    QUIP: podivej se na sandberg.it, pro nektere znackove telephony prodavaji za relativne prijatelne ceny pridavne covery s baterii.
    QUIP
    QUIP --- ---
    TAJSO: nj, vykon (a spotreba) CPU v telefonech roste rychleji, nez velikost baterek. Me by nevadilo mit telefon o kus tlustejsi s dvojnasobnou kapacitou baterky, ale soucasne trendy jsou prilis ploche :)
    Tak holt k tomu objednat jeste nejaky cestovni powerpack. S tim se pak da zmizet klidne na tyden do dzungle.
    A ja jsem vetsinou prave ten nenarocny uzivatel, co jednou za den zavola a posle / prijme par SMS. Vyjimecne v aute pouziju GPS, ale tam zase muzu v klidu nabijet.
    VASAX
    VASAX --- ---
    TAJSO: Jasný, i tak dík :-)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: pokusim se ale ciloveho uzivatele bohuzel nemam uplne v zornem poli (je to pro kamaradovu matinku) takze nevim jestli budu mit uplne prehled :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    QUIP: tady bych tipoval ze to s baterkou nebude lepsi. ve standby to vydrzi mozna par dni, ale pri nejaky vetsi aktivite bych tomu moc dlouhou dobu nedaval, preci jen 1200mAh je celkem malo, je to spis low end, pro nekoho kdo vola, pise a semo tamo pouziva nejakou tu aplikaci :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    TAJSO: to nevypada vubec zle... ze bych si poridil nejaky upgrade misto ZTE Blade? ;) Ten ma GPS neskutecne pomalou (trva klidne i 10 minut, nez se chytne). Zase vydrz baterky ma slusnou. Kdyz je ve stand-by, tak vydrzi tyden. Ovsem kdyz zapnu wifi a zacnu prenaset nejaky data, tak je baterka tak za 2.5h prazdna :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TAJSO: Díky. Tak dej ještě report po nějakém týdnu užívání nebo tak, jsem zvědavý :-)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: Wifi v mistnosti kde je AP a v bezprostrednim okoli plny signal (a rychlost cca 900kb/s download), o tom jak to bude fungovat pres nekolik zdi apod. si nedelam iluze. GPS klasika, s presnosti na 40m, testovano s google maps (stejnej vysledek Galaxy SIII), s tim ze odezva od prvniho zapnuti do nalezeni staelitu do 1 minuty.
    Vydrz baterie (vzhledem k tomu ze to prislo vcera) nemam vyzkousenou uplne dokonale, ale vcera vecer kolem sesty to bylo plne nabity a ted tam je 80% ale od te doby co se to nabilo na to nikdo v podstate nesahal :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TAJSO: kolik to vydrží normálního užívání, jak jede wifi a jak jede gpska? :-)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: v nabijecce se to nehreje ale za cenu toho ze se to nenabiji uplne fast. Co se videa tyce, tak to jsem popravde nezkousel, je to kupovane pro low end uzivatele, takze mne zajimaly zakladni funkce. rozhodne muzu vyzkouset a dat report. Prislo mi ze prijemne rychle ostri (samozrejme za prijatelnych svetelnych pominek)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: jaké rozlišení videa to zvládá? O něčem takové uvažuju, ale chtěl bych to používat i jako kameru do auta...
    a jak moc to hřeje v nabíječce?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    tak vcera mi dorazil lacinej telefon:
    S9920 (9920) Android 4.1 Dual-Core WCDMA Bar Phone w/ 4.0" Touch Screen, Wi-Fi and GPS - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...-9920-android-4-1-dual-core-wcdma-bar-phone-w-4-0-touch-screen-wi-fi-and-gps-219989

    po otestovani muzu doporucit vsechno funguje, prekvapilo mne ze dorazil s jednou baterii, a naprosto genialnim ochrannym pouzdrem. Nejvetsi prekvapeni byl ale fotak ktery foti na tak lacinej telefon prekvapive pekne.

    nakonec jako tresnicka na dortu shipment 1.8. s china post -> tj. 14 dni od odeslani !! .. cumim
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    pp dava na vyber, zda chces platbu strhnout v mene obchodnika, nebo zda ji ma paypal prevest na tvoji menu. ta druha varianta je prakticky vzdy nevyhodna
    QUIP
    QUIP --- ---
    Poplatky plati obchodnik, ne zakaznik. U obchodnika je to asi 3.5% (mozna jeste podle celkove vyse platby)
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: Hele vůči mému bankovnímu účtu PP vystaví stejnou částku v USD, jako jsem dal DX, tak fakt nevím.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    poprve mam na ceste tablet, jeden pres air parcel a jeden pres DHL tak uvidim jak to dopadne: )
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VASAX: jo kdyz platim pres PP je cena vyssi o desetikoruny aspon kdyz jsem to hlidal jednu dobu, ono to pojisteni a vyhody nebudou zadarmo ne..? neni to asi jako klasickej poplatek ale je to zapocitany v te transakci, aspon myslim ze to tak je..
    QUIP
    QUIP --- ---
    RESCAPE: trvalo to jen par dnu / tyden. Kolik to presne bylo nevim, ale clo je maly, horsi je to s tim, ze se doplaci DPH. Takze 21%.
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: TY paltíš nějaké poplatky na PP? já teda ne, PP mi zprostředkuje platbu kterou mi strhne banka, potom co si podle svého přepočtu vyvodí cifru v CZK.

    Ono to clo je celkem nuda, navíc clo platíš až od cca 100 EUR, ale to halvní - DPH - platíš už od 22 EUR...
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    QUIP: kolik doplacel a jak dlouho cely to proclivaci rizeni trvalo, nevis?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam