• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    EXX
    EXX --- ---
    nekdo zkusenosti s parkovacíma kamerama ?

    nejlip mi do 50 USD vyšla tahle http://dx.com/...-wireless-car-cmos-license-rearview-camera-kit-w-7-led-ir-night-vision-black-198174

    ale zkušenosti nemam.
    TOM
    TOM --- ---
    znáte Pentago?
    Recenze: Pentago - piškvorky na druhou | Deskové hry
    http://www.deskovehry.com/s-pribehem/405/recenze-pentago-piskvorky-na-druhou


    dá se na dx koupit ve verzi s krytem přes herní plán - tu u nás piatnik nenabízí (celou krabici s sebou nikdo tahat nebude)
    XiaoGuaiDan Intelligence Training Five-in-A-Row Game - Black + White + Red
    http://dx.com/p/xiaoguaidan-0903-intelligence-training-five-in-a-row-game-black-white-red-185892

    u nás se dá při osobním odběru sehnat i levnějc http://www.hravy-svet.cz/piatnik-pentago/d-71293/
    s poštovným už je to ale o chlup víc než z dx
    a hlavně bez toho praktického krytu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Já snad začnu brečet dojetím

    Objednavka 7 cerven 2013 7:17 - Stale bezi ... asi nekde ztraceno

    Pak se teda resilo co dal. Poslali znovu

    8/20/2013 9:24 PM

    A ted po asi 3 zmenach trackovaciho cisla koukam na CPost ...

    Zásilka dne 17.09.2013 odeslána do České republiky.
    Zásilka dne 20.09.2013 převzata vyměňovací poštou 220 00 - Praha 120.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    BRUCOUN70: ja mel podobnej potiz pri druhy zasilce co sem objednaval, trvalo to pres mesic, nez mi dosla...a psal sem na ten jejich online chat a typek napsal, ze jestli to nedorazi do tydne, tak ma znova otravovat a behem tejdne to fakt prislo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUCOUN70:
    no mi pri 20+ dnech napsali at vydrzim jeste tyden, pak at si zavolam na postu a teprve cca 40 dnech to zacali opravdu resit :)
    BRUCOUN70
    BRUCOUN70 --- ---
    Tak jsem dnes napsal na DX podporu (I haven’t received my package 20 business days after shipment) jelikož to je od odeslaní 23 pracovních dnů ale asi to je k ničemu. Jinak clo + daň s tím jsem počítal a stejně za ty peníze do 5 500Kč tady u nás takový telefon neseženu.
    Ještě jsem koukal na předchozí komunikaci s DX kde jsem se dotazoval ohledně sledovacího čísla a tam odpovídali že sledovací číslo bylo změněno protože to převzal Airmail to EMS shipping. Podle sledovacího (nefunkčního) čísla to je Swisspost. Jak dlouho trvá doprava tím Swisspostem protože tam to převzali až 30.8.
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Jako já v Alfě mel dost problémy s reklamacemi i celkem zjevných vad, a naopak u TSB (asi až na pár případů, které ale byly fér) mi vyreklamovali i věci, co jsem zkusil jen tak "letmo" (a v tu chvíli jsem už kupoval novou věc, protože jsem v reklamaci fakt nedoufal). Jinak TSB chtějí být špička, a jsou dost draví, což se podepisuje IMHO na zaměstnancích, a takže osobní kontakt není vždy úplně ideální, proto jsem rád i za ten eshopový styl. Ale je zase pravda, že já nejsem v IT Franta z Běhunic, takže konzultace na prodejně nepottřebuji a odborné dotazy řeším s nákupáky nebo manažery daného oddělení, a tam to bylo vždy OK.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: No ha TSB dokud nekoupilinalfu v podstate neznal. Ale zacinam na mit averzi. I obchod kde prodavali lide a dalo se vzdy konzultovat, predvaded, ... Nahradili terminaly a skladem. Takze pro me jsou jedno velke minus a zatim me akorat dokazali nakrknout :(
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: No narozdíl od alfy mám s TSB jen (převážne) pozitivní zkušenosti.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nenašel jsem lepší alespoň trochu živé auditko tak se "vybliju" sem :)

    objednal jsem si u Alfy (alfa.cz) handsfree... Krom toho že deklarované zboží měli dostupné a již na to čekám snad 5 dní bych ještě překousl, ale to že mi přijde v 16:50 SMS že mi to dovezou 17-22 na udanou adresu (do práce - kdo mohl tušit že když jsem to nikde nespecifikoval že mi to dovezou večer!) a číslo které v té SMS bylo nikdo nezvedal (bo po pracovní době) a kurýr byl příjemný jak prase, takže mi řekl: "OK napíšu ráno ale to bude kdo ví kdy"... tak toto me fakt nadchlo... ...nevím zda to souvisí a tím že je koupila firma tsbohemia ale do teďka jsem měl s nima celkem lepší zkušenosti... :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: jo, v tomhle je DX zase docela ferovej, ze kdyz jim obchodnik doda popis 3000mAh, ale oni zjisti, ze je tam treba jen 1500mAh, tak to tam napisou. U nekterych novinek to bohuzel jeste neni napsany, coz je treba i ten nize linkovany telefon.

    ROBOTON: ja jsem mel zatim vzdycky na balicku z DX cenu pod $20, at uz to bylo realne za $28 nebo $100... ale postaci / celnici ty balicky obcas rentgenujou a kdyz vidi telefon, nebo neco podobneho / vetsiho, tak se ozvou a chteji dolozit cenu (fakturu / vypis z paypalu) a pak se holt musi doplacet.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BRUCOUN70: nechci strasit, ale mám stejný případ a čekání je pres 3mesice na první balík. Řešil jsem to s nima a psali ze poslali druhej, ze se asi zatoulal. Další pokus... čekání další měsíc ;(
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    QUIP: no necham se prekvapit..preci jen ty jejich specifikace nejsou uplne presny..takze buh vi jak dlouho vydrzi baterka u hovoru

    presne...kamos taky ted objednaval z jinyho webu telefon a clo mu hnedka napalili..na balicku mivam napsano, ze i kdyz to prekroci tech 25 dolaru cenu 21.80 apod...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: ty čísla výdrže jsou hodně teoretická i ve specifikacích velkých výrobců :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: na DX píčou často "3000 mAh" battery a ve specifikacích že label 3000 skutečnost 1000.. holt čínský čísla no. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ROBOTON: S tim clem a DPH je to sazka do loterie. Ja objednal malou action kameru za $107, ale prisla ve 30cm velky krabici... a celnici se neozvali = nic jsem neplatil.
    Kamarad objednal z Pandy telefon za $200 v malem balicku a doplacel clo + DPH ~ 1000 CZK.
    Takze je potreba s timhle pocitat. A kdyz to vyjde a nic platit nebudes, muzes byt jen mile prekvapen :)

    Dve baterky se vzdycky hodi, o tom zadna. On ten telefon ma celkem slusnou vydrz ve stand-by, ale divim se, ze ma takovou spotrebu pri hovoru. Jako by byl takovy problem to pri hovoru nehonit na 4 jadra, zhasnout display a je to. Pri hovoru by v telefonu mel nejvic zrat akorat tak vysilac a to i stare telefonu s cca 800mAh baterkou dokazaly telefonovat treba 8 hodin v kuse a ne jen 2.

    BRUCOUN70: Z nejakeho jineho shopu bych to mozna stornoval, ale u DX neni moc velke riziko, ze by ti neprislo zbozi a prisel bys o penize. Reklamace se u nich vyrizujou nekdy zdlouhave, ale kdyz to zbozi opravdu neprijde a kdyz to s nima resis uz ted (tzn. vi se, ze tracking number je nefunkcni atd.), tak urcite nebudou delat problemy s refundaci, nebo poslanim noveho kusu.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    QUIP: E2E4: je to overeny... znamej ho ma pres pul roku a naprosta spokojenost.. s tou vydrzi nevim..ale dodavaji dve baterky...tak kdyz tak vymenim a bude :D

    jinak par veci nad hodnotou cla sem uz objednaval a nikdy sem nic neplatil...a za 4tis je to paradni telefon...

    a relane ma ta baterie 1800 misto 2500 co sem vygooglil...takze s ostatnima DX telefonama to vidim podobne...
    BRUCOUN70
    BRUCOUN70 --- ---
    Mě ten telefon zaujal hlavně výkonem a ta baterie snad něco vydrží. Jde mě hlavně o to že jsem to zaplatil přes Paypal 13.8 a příští týden vyprší ta lhůta 45 dní na vrácení peněz. Nevím jestli Pay zažádat nebo čekat.
    QUIP
    QUIP --- ---
    OMNISLASH: No mohlo by tam byt treba 2000 :) Prostor na to by tam byl.
    Ale jinak je fakt, ze kdyz si ted kamarad objednal nejake nahradni baterky k fotaku za $3 a za $6, tak misto uvadenych 1000mAh maji ty levnejsi 460mAh a ty drazsi 650mAh. S tim je holt potreba pocitat. Ale zase za tu cenu, kdyz original se u nas prodava asi za 600 CZK...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRUCOUN70: u tech telefonu byvaji hrozne prodlevy. vzdy vyrobi sadu, rozeslou tem nejdele cekajicim a nejvice otravujicim zakaznikum a ostatni cekaji dal

    QUIP: 3800mAh to v zadnem pripade nema, to uz se rozebiralo snad na vsech moznych forech. vetsinou je to vazne spise tech zoufalych 1200mAh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam