• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jasne, smlouvani je zaklad. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: já jsem jednal přímo s obchodníkem, tohle šlo mimo aliexpress.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Tak to je v podstate reklamacni ne? Tam uz s s polovinou taky tykam ;)

    Ale nevim no :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: já jsem docela komunikoval s člověkem - kvůli tomuhle: FILTHY_SAD_EMO, a dopadlo to tak, že jsem objednal znovu, zaplatil, a do poznámky napsal, ať mi to neposílají. A hotovo. Takže oni umí leccos. Pro ně by IMHO nebyl problém v té změně ceny...
    Viz spousta věcí, které tam inzerují, že dělají na zakázku, ať jim napíšeš co chceš, oni nabídnou cenu a vypíšou ti obchod. (Jako na ebayi...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to by asi na to museli mit cele obchodni oddeleni :) Tam nenakupuje jen par desitek cechu :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    zkoušeli jste už někdo smlouvat o ceně? (když to může někdo nabízet na ebayi za 25 USD s free shipping, a oni to mají na aliexpress za 30, tak tam určitě nějaký prostor je...)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Raspberry Pi?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Obavam se, ze Tvuj nazor na to, jestli se ma stat starat o to, co si pestujes na zahradce nebo ne, neni pro jakekoliv soudni projednavani relevantni...
    Co se tyce toho, jestli to je zakaz smysluplny nebo ne a jestli je nejaky signifikantni rozdil mezi hybridy vyslechtenymi prirozenou cestou a organismy vytvorenymi genetickou manipulaci, tak mne je po pravde jedno jestli to povazujes za strasaka nebo ne, ja jen konstatuju, ze pokud Ti celnici na takova seminka pri dovozu prijdou a poznbaji o co se jedna, tak ze pujdes k soudu, at se Ti to libi nebo ne - nic vic, nic min.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    COVBY: no to je problém člověka co si to doveze.. prodávat asi můžou cokoliv. věřím že elektronika taky nemá CE atest..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: no, prachy od něj mi ještě nepřišly, jen se objevilo, že refund accepted, čili to posílají (trvá to občas i 14 dní - pro zajímavost, prachy přijdou z Londýna). Tak jsem mu napsal, omluvil se, a jestli může nějak ten refund stornovat. A pokud ne, tak ať mi napíše, jak mu to mám znova zaplatit.


    ANARCHY: Jo, přijde si pro mě semenná policie.
    (Já to neobjednávám, nemám kde bych to pěstoval. A navíc si tak nějak myslím, že je každému (státu) prdel po tom, co si já pěstuju na své zahrádce. Ať se pak se mnou soudí ten, koho to přímo poškodí.) - přemýšleli jste někdy nad mandarinkama/hroznovým vínem bez pecek, které běžně jíme a vyhledáváme - proč by to ta rostlina plodila, když z toho nic nemá? - tolik asi ke strašákovi GMO...
    A navíc si myslím, že je to nějaký fejk...
    COVBY
    COVBY --- ---
    KOC256: Jak píše ANARCHY, je to regulováno zákonem a postihy bývají nemalé. Podobný problém byl kdysi, když se prodávali na internetu z Taiwanu rybky s úpravou genu, tak že světélkovali a akvaristi tady v ČR je kupovali jak diví.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: No, tak potom doporucuju, aby sis tyhle jahodova seminka nekupoval(a) - neznalost zakona totiz neomlouva...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    nevyznam se v tom. Nevim co je semeno GMO :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Semena GMO? To je regulovany docela prisne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COVBY:
    Proč?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    a resil jsi to nejak? :)
    COVBY
    COVBY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: bože! tohle by vůbec nemělo projít přes hranice!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam