• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FEEX:
    alespon co jsem tu cetl tak celnici nejsou uplni hlupaci...
    FEEX
    FEEX --- ---
    KOC256: muzu, ale jedna ta vec je stejne za 120usd
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FEEX:
    muzes to rozdelit?
    FEEX
    FEEX --- ---
    Chci se zeptat u toho aliexpres delaj neco jako , ze napisou na balik darek? Potreboval bych objednat veci v celkovy hidnte kolem 500usd, budu muset pak platit clo?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TOM: jo, mně taky. Než stihnu otevřít mailbox, tak už tam mám potvrzení platby...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    TOM: Mě to většinou ověří během chvíle ...
    TOM
    TOM --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: njn, první nákup mimo dx .)
    chápu že nechtěj podporovat paypal, ale nechápu proč trvá platba kartou tak dlouho (24h)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TOM: jo, furt. je to tím, že defaultně je tam usa, a ty to předěláš na EUR (CZ).
    Zadej, že jsi v CZ, nebo se rovnou přihlaš a máš to.
    TOM
    TOM --- ---
    Napsal vám někdy aliexpress "The shipping address you selected is different from the address we identified. The shipping cost has changed accordingly." a změnil free shipping na 50$ a víc?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    premyslim, zda chtel opravdu rict, ze tam doslo k explozi, nebo je to jen nejaky kvalitni preklad toho, ze meli volno :-D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    nice day,friend. Sorry for the delay,for this inconvenience we've sent you two gifts as compensation,hope you wil like them.Also wish you kindly understand,we did tell you the truth, your parcel was really sent out when we informed you,but as the DHL failed to update the tracking info online in time due to their warehouse explosion in period of National holiday,so made you misunderstand.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jasne, smlouvani je zaklad. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: já jsem jednal přímo s obchodníkem, tohle šlo mimo aliexpress.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Tak to je v podstate reklamacni ne? Tam uz s s polovinou taky tykam ;)

    Ale nevim no :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: já jsem docela komunikoval s člověkem - kvůli tomuhle: FILTHY_SAD_EMO, a dopadlo to tak, že jsem objednal znovu, zaplatil, a do poznámky napsal, ať mi to neposílají. A hotovo. Takže oni umí leccos. Pro ně by IMHO nebyl problém v té změně ceny...
    Viz spousta věcí, které tam inzerují, že dělají na zakázku, ať jim napíšeš co chceš, oni nabídnou cenu a vypíšou ti obchod. (Jako na ebayi...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to by asi na to museli mit cele obchodni oddeleni :) Tam nenakupuje jen par desitek cechu :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    zkoušeli jste už někdo smlouvat o ceně? (když to může někdo nabízet na ebayi za 25 USD s free shipping, a oni to mají na aliexpress za 30, tak tam určitě nějaký prostor je...)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Raspberry Pi?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Obavam se, ze Tvuj nazor na to, jestli se ma stat starat o to, co si pestujes na zahradce nebo ne, neni pro jakekoliv soudni projednavani relevantni...
    Co se tyce toho, jestli to je zakaz smysluplny nebo ne a jestli je nejaky signifikantni rozdil mezi hybridy vyslechtenymi prirozenou cestou a organismy vytvorenymi genetickou manipulaci, tak mne je po pravde jedno jestli to povazujes za strasaka nebo ne, ja jen konstatuju, ze pokud Ti celnici na takova seminka pri dovozu prijdou a poznbaji o co se jedna, tak ze pujdes k soudu, at se Ti to libi nebo ne - nic vic, nic min.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam