• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM_HOST: v te cestine se ten web fakt neda ... pomalu ani nevim, co tim chtel basnik rict. Misto "sleva 11%" je tam treba "11% vypnuto" :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOM_HOST:
    to mi prijde jako zpravy z mBank... posilaji jeden mail za rok a nejsou schopni to ukazat cechovi... proste to opravuje polak, ktery bydli neblize hranic :o)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DealeXtreme (news@e.dx.com)
    Pojďme to oslavit! Stránky DX nyní i v čeština.
    Dnes 25. 6. 2014, 13:23:13
    Komu: tom-host@seznam.cz


    tak to jsme ráda! :))
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    moje google-fu je asi špatné.
    potřebuju k 12W nabíječce na iPad Air americkou koncovku - na té nabíječce jdou měnit. Mám EU, a potřeboval bych USA. nenacházím na aliexpress ani ebay - jen hromadu celých nabíječek, což je pro mě zbytečné. POraĎte nějaké keywords, které hledat.
    TOM
    TOM --- ---
    maškarní bývají až na podzim, co?
    Psychedelic spots Colored cotton Lycra Spandex Zentai Suit Original full body Costumes team gathering clothes-in Costumes from Apparel & Accessories on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...Suit-Original-full-body-Costumes-team-gathering-clothes/1856363431.html

    neberte to za dvacku ;)
    QUIP
    QUIP --- ---
    HUGGI: Osobni prakticky poznatky mam prave takovy, ze jsem si tam koupil celovku s Cree LEDkou za $15 a sviti to "jak svine". Takze ja bych to udelal presne tak, jak jsem popsal - objednal bud nejakou hotovou svitilnu a upravil ji pro vetsi rozptyl. Nebo koupil samostatne LED + driver + plastovou krabicku a cele to do toho zabudoval :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    QUIP: tam jsem se zeptal taky:)
    tohle v podstate vsechno vim..jde mi o prakticky poznatky spis..maly beru mensi nez systemovej blesk/ten 160diododvej panel
    QUIP
    QUIP --- ---
    HUGGI: to bude asi spis dotaz do DIY klubu :) Ale chtelo by to vic upresnit pouziti.
    Co je to "nejmensi", co je to "dostatecne silny pro foceni" (na jakou vzdalenost a ceho?)
    Jakou ocekavas vydrz?

    Cim vic diod, tim vic adidas... akorat ze maji mensi ucinnost (ale lepsi rozptyl svetla). Pokud to ma byt neco maleho, hledal bych neco s Cree LEDkama (treba jen s jednou / dvouma) a pred to nejake sklo pro rozptyl. Napajene bud ze 3x AA akumulatoru, nebo z 18650 LiPol akumulatoru.
    Jestli neco takoveho existuje, o tom nevim. Ale na DX se urcite daji nakoupit vsechny veci na to, abys to z toho poskladal.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Nejakej navrh na diodovy svetlo na fotak, ktery by bylo pokud mozno co nejmensi, ale dostatecne silny i pro foceni?
    Mam takovej ten panel 160diod, kterej je super, ale chtel bych neco mensiho jeste, pokud mozno s sirokym uhlem..nema nekdo neco vyzkousenyho? idealne ebay/dx.com..

    pripadne by sla i normalni baterka..pokud za neco bude stat :)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ahoj, nekdo nejake zkusenosti s GPS locatory do auta? z DX, pokud mozno?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MUI: ale bylo to levné, ne?
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: oni ten tlak udelaji, protoze je to hodne zprevodovany, ale je v tom tak malej pist, ze to na ten tlak bude foukat klidne hodinu. Takze s tema pauzama je to na cely den :)
    Jednou jsme takovym malym 12V kompresorem zkouseli dofouknout kolo na Land Roveru a po ctvrt hodine jsme to vzdali.

    Jo, DX uz dlouho neni tak vyhodny, jak byval.
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: jj,taky jsem se dočetl v recenzích, že nevydrží víc jak .. radši jen pět minut provozu, pak musí odpočívat, jinak se uvaří
    zase mě u některých zaráží 300psi
    na kole mám třeba speciální pneumatiky, foukají se na 6 atmosfér, a to jsem ruční pumpičkou nikdy nedal, tak mě napadlo že tohle by třeba zafungovalo
    2 in 1 (Yellow) Multifunction DC12V 60W 12V High Power Wet and Dry Portable Handheld Car Vacuum Cleaner+Air Compressor/Pump-in Vacuum Cleaner from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ssor-with-Vacuum-Cleaner-Automotive-inflatable-Car-Dust/1534189581.html
    jinak obecně... se mi poslední dobou zdá aliexpress čímdálvíc levnější s x-krát větším sortimentem než dx
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: predpokladam, ze to bude takova kvalita, jako ty, co se bezne prodavaji v Lidlu, Kauflandu, Tescu atd.
    Da se to v nouzi pouzit, ale fouka to hrozne pomalu (maly prutok vzduchu), takze i nafukovaci lehatko s tim budes foukat asi mnohem dyl, nez bys to nafouknul nejakym slapadlem, nebo rucni pumpou.
    A s zivotnosti to asi nebude taky zadna velka slava. Je to proste lacina nouzovka.
    Mozna to vazne za stejny penize poridis i v nejake akci u nas.
    TOM
    TOM --- ---
    nezkoušeli jste někdo kompresor do auta?
    compressor - Free Shipping - DX
    https://www.dx.com/s/compressor?categoryId=756
    nechtěl bych nutně přímo na auto-pneu, ale třeba pro kite, bike, lehátko...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Pokud je to opravdu EU...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    TOM_HOST: ne, EU...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    jedna rychla pro vas :)

    kdyz objednavam z uk za 5000 platim clo/dan?

    dekujuu
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Nemá někdo zkušenosti s mikroskopy pro mobil - takové ty přídavné objektivy. Nepotřebuju nic super, jen pro kontrolu tisku jestli jsou kapky rovnoměrně.. Nerad bych za to dával víc jak 500,- Díky
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: mně nedávno odešel SSD (origo, značkový, z výroby, a jediný disk v drahém NTB). Takže já bych byl k jakémukoliv ne-stoprocentně-důvěryhodnému SSD velmi nedůvěřivý. Natož tak z DX.
    Těch pár tisíc za ztrátu dat (a času a nervů) nestojí.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: K tomu se přidávám. mám doma jednu čtečku, a jeslti někdo nemá rád své paměťovky, klidně mu ji věnuji. :-)
    Co se týče dat asi bych nešel dál než ke kabelům.
    Nebo potom hodně dobře vybírat a zas tak moc nešetřit...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HARVIE: ja bych to nevidel uplne zle spis jde o to ze jestli je to tenhle:
    ARK | Intel® SSD 320 Series (160GB, 1.8in microSATA 3Gb/s, 25nm, MLC)
    http://ark.intel.com/products/56564/Intel-SSD-320-Series-160GB-1_8in-microSATA-3Gbs-25nm-MLC

    tak datum vydani je q2/11 cili je to nejake doprodavani zasob, intel ted jede generace 3500
    Intel DC S3500 240GB SSD 1.8" bulk | Alza.cz
    http://www.alza.cz/intel-dc-s3500-240gb-ssd-1-8-bulk-d1533218.htm
    kde neni tahle velikost ale zhruba by se dalo rict ze to neni nijak extra vyhodna koupe. Sice je to bez dane za zhruba stejnou cenu jako 80gb nova rada, jenze na druhou stranu je to tri roky stara serie a od ty doby ta technologie preci jen pokrocila..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam