• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOM_HOST:
    to mi prijde jako zpravy z mBank... posilaji jeden mail za rok a nejsou schopni to ukazat cechovi... proste to opravuje polak, ktery bydli neblize hranic :o)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DealeXtreme (news@e.dx.com)
    Pojďme to oslavit! Stránky DX nyní i v čeština.
    Dnes 25. 6. 2014, 13:23:13
    Komu: tom-host@seznam.cz


    tak to jsme ráda! :))
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    moje google-fu je asi špatné.
    potřebuju k 12W nabíječce na iPad Air americkou koncovku - na té nabíječce jdou měnit. Mám EU, a potřeboval bych USA. nenacházím na aliexpress ani ebay - jen hromadu celých nabíječek, což je pro mě zbytečné. POraĎte nějaké keywords, které hledat.
    TOM
    TOM --- ---
    maškarní bývají až na podzim, co?
    Psychedelic spots Colored cotton Lycra Spandex Zentai Suit Original full body Costumes team gathering clothes-in Costumes from Apparel & Accessories on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...Suit-Original-full-body-Costumes-team-gathering-clothes/1856363431.html

    neberte to za dvacku ;)
    QUIP
    QUIP --- ---
    HUGGI: Osobni prakticky poznatky mam prave takovy, ze jsem si tam koupil celovku s Cree LEDkou za $15 a sviti to "jak svine". Takze ja bych to udelal presne tak, jak jsem popsal - objednal bud nejakou hotovou svitilnu a upravil ji pro vetsi rozptyl. Nebo koupil samostatne LED + driver + plastovou krabicku a cele to do toho zabudoval :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    QUIP: tam jsem se zeptal taky:)
    tohle v podstate vsechno vim..jde mi o prakticky poznatky spis..maly beru mensi nez systemovej blesk/ten 160diododvej panel
    QUIP
    QUIP --- ---
    HUGGI: to bude asi spis dotaz do DIY klubu :) Ale chtelo by to vic upresnit pouziti.
    Co je to "nejmensi", co je to "dostatecne silny pro foceni" (na jakou vzdalenost a ceho?)
    Jakou ocekavas vydrz?

    Cim vic diod, tim vic adidas... akorat ze maji mensi ucinnost (ale lepsi rozptyl svetla). Pokud to ma byt neco maleho, hledal bych neco s Cree LEDkama (treba jen s jednou / dvouma) a pred to nejake sklo pro rozptyl. Napajene bud ze 3x AA akumulatoru, nebo z 18650 LiPol akumulatoru.
    Jestli neco takoveho existuje, o tom nevim. Ale na DX se urcite daji nakoupit vsechny veci na to, abys to z toho poskladal.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Nejakej navrh na diodovy svetlo na fotak, ktery by bylo pokud mozno co nejmensi, ale dostatecne silny i pro foceni?
    Mam takovej ten panel 160diod, kterej je super, ale chtel bych neco mensiho jeste, pokud mozno s sirokym uhlem..nema nekdo neco vyzkousenyho? idealne ebay/dx.com..

    pripadne by sla i normalni baterka..pokud za neco bude stat :)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ahoj, nekdo nejake zkusenosti s GPS locatory do auta? z DX, pokud mozno?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MUI: ale bylo to levné, ne?
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: oni ten tlak udelaji, protoze je to hodne zprevodovany, ale je v tom tak malej pist, ze to na ten tlak bude foukat klidne hodinu. Takze s tema pauzama je to na cely den :)
    Jednou jsme takovym malym 12V kompresorem zkouseli dofouknout kolo na Land Roveru a po ctvrt hodine jsme to vzdali.

    Jo, DX uz dlouho neni tak vyhodny, jak byval.
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: jj,taky jsem se dočetl v recenzích, že nevydrží víc jak .. radši jen pět minut provozu, pak musí odpočívat, jinak se uvaří
    zase mě u některých zaráží 300psi
    na kole mám třeba speciální pneumatiky, foukají se na 6 atmosfér, a to jsem ruční pumpičkou nikdy nedal, tak mě napadlo že tohle by třeba zafungovalo
    2 in 1 (Yellow) Multifunction DC12V 60W 12V High Power Wet and Dry Portable Handheld Car Vacuum Cleaner+Air Compressor/Pump-in Vacuum Cleaner from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ssor-with-Vacuum-Cleaner-Automotive-inflatable-Car-Dust/1534189581.html
    jinak obecně... se mi poslední dobou zdá aliexpress čímdálvíc levnější s x-krát větším sortimentem než dx
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: predpokladam, ze to bude takova kvalita, jako ty, co se bezne prodavaji v Lidlu, Kauflandu, Tescu atd.
    Da se to v nouzi pouzit, ale fouka to hrozne pomalu (maly prutok vzduchu), takze i nafukovaci lehatko s tim budes foukat asi mnohem dyl, nez bys to nafouknul nejakym slapadlem, nebo rucni pumpou.
    A s zivotnosti to asi nebude taky zadna velka slava. Je to proste lacina nouzovka.
    Mozna to vazne za stejny penize poridis i v nejake akci u nas.
    TOM
    TOM --- ---
    nezkoušeli jste někdo kompresor do auta?
    compressor - Free Shipping - DX
    https://www.dx.com/s/compressor?categoryId=756
    nechtěl bych nutně přímo na auto-pneu, ale třeba pro kite, bike, lehátko...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Pokud je to opravdu EU...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    TOM_HOST: ne, EU...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    jedna rychla pro vas :)

    kdyz objednavam z uk za 5000 platim clo/dan?

    dekujuu
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Nemá někdo zkušenosti s mikroskopy pro mobil - takové ty přídavné objektivy. Nepotřebuju nic super, jen pro kontrolu tisku jestli jsou kapky rovnoměrně.. Nerad bych za to dával víc jak 500,- Díky
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: mně nedávno odešel SSD (origo, značkový, z výroby, a jediný disk v drahém NTB). Takže já bych byl k jakémukoliv ne-stoprocentně-důvěryhodnému SSD velmi nedůvěřivý. Natož tak z DX.
    Těch pár tisíc za ztrátu dat (a času a nervů) nestojí.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: K tomu se přidávám. mám doma jednu čtečku, a jeslti někdo nemá rád své paměťovky, klidně mu ji věnuji. :-)
    Co se týče dat asi bych nešel dál než ke kabelům.
    Nebo potom hodně dobře vybírat a zas tak moc nešetřit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam