• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    par mesicu...
    ale tak ja tam stejne kupuju max draty k mobilum a tak nejak stale prubezne, takze to neni nic na cem bych lpel...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    sympaticke, gratz. jak dlouho jsi na tu zasilku cekal?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak jsem tu resil to zaseknuti zasilky...

    Tak jsem otevrel dispute a prodávající nereagoval... dneska mi došlo toto:

    Since the seller did not respond to your dispute for Order: 63541466087245 within the deadline, the system has settled the according to your proposal. Therefore, the dispute has been closed and payment will be refunded to you. You do not need to return the goods.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    TOM: heh, to solarni auticko jsem si taky objednal.. to je dobra ptakovinka :) akorat to chce hodne slunicka pak uhani jako drak
    TOM
    TOM --- ---
    E2E4: standardní zásilka jako každá jiná...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOM: Zajimave, co byla shipping method? Napr. ems tak to je u nas nejspis normalni balik.
    TOM
    TOM --- ---
    volala vám někdy Česká pošta, že stojí u vás před barákem a mají pro vás balíček... který je z DX?
    mně včera
    žeby se konečně snažili dohnat DHL?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SHOTH: To nedava smysl, reagovalas na jedny z nejdrazsich veci, ze by sis tam nic mechanickyho nekoupíla.
    SHOTH
    SHOTH --- ---
    Vážení..nevim jestli píšu španělsky, asi jo...všechno je to o cenách , za jakou cenu nakoupíte , takovou kvalitu dostanete..konec diskuze.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    SHOTH: nemohu souhlasit, nakoupil jsem uz vice jak 10 telefonu + dalsi mechanicka udelatka (napriklad tetovaci strojky a zdroje) a nemam duvod takhle kritizovat.
    uskali jsou bezne v:
    1. doba doruceni (nekdy 14dni nekdy par mesicu)
    2. kdyz kupuji levny gadget dostanu prekvapive levny gadget nikoliv top class vyrobek

    Nestalo s mi ze by neco prislo vylozene neungujici (pokud se nejednalo o ptakovinu do 2$ ktere radeji objednavam po dvou), stalo se mi ze telefon prestal asi po trech dnech fungovat (chybou uzivatele) a reklamace sice trvala necele tri mesice, ale mimo te doby a oseru s CP to bylo bez problem.
    Nekupuji si veci ktere maji spatne hodnoceni (a ano i takove se najdou), vaham s nakupem veci ktere jsou "drazsi" (50+$) a ktere nemaji zadne hodnoceni.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SHOTH: Mno, kdyz si koupis napr baterku za dolar, bude tomu odpovidat kvalita. Kdyz si koupis dobrou znacku za 10-15 $ (napr Sunree), bude radove stejne dobra jako Petzl za 700 kc.

    Tamto co jsem se ptal je oficialne endorsovane aliexpresem..
    SHOTH
    SHOTH --- ---
    REDSNAKE: Nikdy mi by nenapadlo si koupit tam něco mechanického ani hodinky..sleduju fotky a videa lidi kteří nakupují a viděla jsem dost recenzí..Btw to hodnocení na Ali je z větší části všude pozitivní..pokud napíšete a ohodnotíte negativně a méně že 3 hvězdičkama, prodejce vás bude ukecávat na změnu komentáře, diskutovat proč se vám věc nelíbí (osobní zkušenost objednávka tepláků-ibjednávám jen oblečení a šperky)nebo se tam komentář vůbec neobjeví.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHOTH: No, tak když nakupuješ produkty které "ve většině případů nemají dobré hodnocení", to je pak těžký...
    SHOTH
    SHOTH --- ---
    E2E4: Nedoporučovala bych v žádném případě na Ali kupovac cokoliv mechanického natož telefon, ceny jsou skvělé ale značky činské a kvalita taky čínská.Chyby nejsou viditelné na první pohled..ve většině případu nemají dobre hodnocení,Plus by si za to na celnici mohli pěkne pripočítat ..a další věc je že by ani nemusel dorazit kvůli kontrole..čekací doba na telefon cca 30-35dní.
    SHOTH
    SHOTH --- ---
    Objednávám z Aliexpresu..zatím spokojenost na 70% zhruba uvidime dál..par věcí mam na prodej a další mají přijít..
    QUIP
    QUIP --- ---
    DZANDIS: uz mi odepsali na ticket, ze to proveri u posty, at pockam tak 3 dny a kdyz to porad nedorazi, at se ozvu, ze to bud refungujou, nebo poslou znovu. Tak uvidime. Ale chat mam porad nefunkcni.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Ma nekdo tip na couvaci kameru?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    QUIP: ja mam zkusenost s Live hat-nejak dunguje, je tam operator,ale ted maji svatky...udajne
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Ceny jsou zajimave, jestli to vyzkousis, tak pak dej vedet :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Co si myslíte o tomto ?

    Phone Brand Sale
    http://activities.aliexpress.com/phone_brand_sale.php
    WYDER
    WYDER --- ---
    QUIP: Chápu to stejně, je to asi nové značení, kdy tak označujou zásilky mimo EU a je pak na celnici, jestli ji bude zkoumat dál nebo nebude. Ta moje rozbalená nebyla, takže prošla zřejmě i tak bez povšimnutí.

    Jinak cena na zásilce byla 6 USD a reálná asi 110 USD, takže vše při starém v tomhle směru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam